Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента з нагоди Року Божого Слова в Україні та національного дня молитви за Україну

2 червня 2018 року - 09:00

Вітання Президента з нагоди Року Божого Слова в Україні та національного дня молитви за Україну

Шановні співвітчизники!

Сердечно вітаю вас з нагоди Року Божого Слова, який урочисто відзначають християнські церкви України.

Від часів хрещення 1030 років тому рівноапостольним князем Володимиром Київської Русі – України у життя українського народу увійшли християнські цінності, в основі яких віра, добро, справедливість, милосердя та співчуття.

Сьогодні ми будуємо демократичну європейську країну, відстоюємо у боротьбі з російським агресором її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність, тому особливо важливо зберігати єдність у вчинках та помислах і наполегливо працювати заради зміцнення й розквіту Української держави.

У ці дні мільйони православних віруючих України і всі українські патріоти, до яких би конфесій вони не належали, очікують на рішення Константинопольської Матері-Церкви про автокефалію Православної Церкви в Україні. Це історичне рішення стане ще одним доказом єдності нашого народу.

Переконаний, що духовне єднання, яке ви сьогодні демонструєте у спільній молитві за нашу країну, та піднесення авторитету Божого Слова сприятимуть утвердженню справедливості, демократії, громадянських свобод і прав, гарантованих Конституцією України. Та й цінність Біблії, яка об’єднує навколо себе християн православного, католицького та протестантського віросповідань, для нашого боголюбивого народу важко переоцінити.

Висловлюю вам слова вдячності за молитви про мир і злагоду на нашій землі, за проголошення цінностей Божого Слова і за єднання заради майбутнього України, її процвітання й достатку.

Зичу вам доброго здоров’я, благополуччя та наснаги у служінні Богові й Україні.