Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Я сподіваюся, що це буде реальний початок припинення вогню – Президент про Мінську домовленість

22 липня 2015 року - 17:00

Я сподіваюся, що це буде реальний початок припинення вогню – Президент про Мінську домовленість

Президент Петро Порошенко заявив про підписання у рамках Трьохсторонньої контактної групи Угоди, яка дозволить розпочати відведення озброєння та створити 30-ти кілометрову буферну зону вздовж лінії зіткнення.

У виступі перед активом Луганської області у місті Сєвєродонецьк Глава держави повідомив, що доручив членам Трьохсторонньої контактної групи від України ініціювати підписання Угоди про створення 30-ти кілометрової буферної зони вздовж лінії зіткнення, яка передбачатиме відведення артилерії, яка залишилася, танків, мінометів. «Це зробить неможливим постійні обстріли, і в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську, Попасній не буде чутно гуркіт канонади», – сказав Президент.

Глава держави зазначив, що вчора ці дипломатичні зусилля увінчалися успіхом, і пропозицію української сторони за наполяганням ОБСЄ було прийнято. «Через декілька днів почнеться відлік годин, з яких під контролем ОБСЄ буде відведено все важке озброєння», – заявив Петро Порошенко.

«Я дуже сподіваюся, що це буде реальний початок припинення вогню, реального відведення важкої техніки та артилерії, звільнення заручників, які незаконно утримуються окупантами, і забезпечення ефективного контролю ОБСЄ над дотриманням цих угод. Далі це створить можливість економічної та політичної реінтеграції цих територій і повернення їх до України», – сказав Петро Порошенко.

в
Відео
нПов’язані новини

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Луганської області представив активу області нового голову Луганської обласної державної адміністрації Георгія Туку. Президент поставив завдання перед новим керівником області: «Разом з народом і громадою продемонструвати – ми інші, ми вміємо боротися і перемагати». «Георгій, ти маєш повну підтримку Президента», – заявив Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському. Захід був присвячений річниці звільнення міст Сєверодонецька, Лисичанська та Рубіжного від окупаційної влади бойовиків і терористів.