Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Жодні чемпіонати світу з футболу та «свадьби з казаками» не зупинять російського агресора - Президент

4 вересня 2018 року - 13:16

Жодні чемпіонати світу з футболу та «свадьби з казаками» не зупинять російського агресора - Президент

Президент Петро Порошенко за результатами зустрічі з Федеральним канцлером Австрії Себастіаном Курцом подякував Австрії за підтримку України.

«Я дуже вдячний пану Федеральному канцлеру і Австрії за тверду і надійну підтримку України, прийняття рішення по санкціях, підтримки нас у Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних націй, підтримки наших резолюцій. Це позиція надійного партнера, яким на сьогоднішній день є Австрія», - наголосив Глава держави під час спільного підходу до представників ЗМІ.

Петро Порошенко розповів, що австрійській стороні було направлено пропозиції про можливе шевство Австрії над одним із населених пунктів на Донбасі, і нині це питання опрацьовується. «Ми вдячні за те, що Австрія і австрійський Уряд організовують відпочинок дітей з постраждалого Донбасу на території Австрії. Це надзвичайно важливо», - зауважив Президент.

«Під час головування Австрії в ОБСЄ було прийнято надзвичайно важливе рішення за ініціативи пана Федерального канцлера з активізації «Карітас», благодійної і медичної організації для допомоги на Донбасі», - додав Глава держави. Він також відзначив роботу гуманітарної організації «Маленькі серця», яка за фінансування австрійського банкіра Герберта Степіча відремонтувала інтернат для дітей з особливими потребами.

«Це є яскравим свідченням дуже потужної підтримки України з боку офіційного Відня, з боку австрійського Уряду. І чітке розуміння, що жодні чемпіонати світу з футболу, «свадьби з казаками» не можуть зупинити російського агресора. Може бути ефективна скоординована позиція, яку на сьогоднішній день ми з нашим другом паном Канцлером зараз демонструємо», - наголосив Президент України.

У свою чергу, Федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц запевнив у подальшій підтримці гуманітарних ініціатив. «Ми погодилися надати ще 1 млн євро для такої організації як «Карітас», яка буде надавати допомогу, принаймні невеличкий внесок у зменшення горя на Сході України», - повідомив він.

в
Відео
ф

Зустріч Президента з Федеральним канцлером Австрії

4 вересня 2018 року - 11:45