Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

12
липня

Дев’ятнадцятий Саміт Україна-ЄС під головуванням Президента

12-13 липня 2017 року в Києві під головуванням Президента Петра Порошенка відбудеться Дев'ятнадцятий Саміт Україна-Європейський Союз.

Делегацію ЄС представлятимуть Президент Європейської Ради Дональд Туск та Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер. У Саміті також братимуть участь члени Уряду України та члени Європейської Комісії.

Згідно з порядком денним зустрічі, лідери обговорять питання імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, хід реформ в Україні та посилення підтримки з боку Євросоюзу, ситуацію в окупованих Донбасі та Кримському півострові. Учасники Саміту також скоординують позиції з ключових регіональних та міжнародних питань.


13 липня, четвер

10:40 – церемонія зустрічі (ґанок АПУ, вул.Банкова, 11).

Акредитовані фотографи та телеоператори запрошуються з 9:40. Вхід з вул. Інститутська.

11:00 – пленарне засідання Саміту Україна - ЄС (АПУ, вул.Банкова, 11)

Трансляція заходу здійснюватиметься до прес-центру АПУ.

Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 9:40. Вхід з вул. Інститутська за паспортами та редакційними посвідченнями.

12:30 - зустріч Президента України П.О.Порошенка, Президента Європейської Ради Д.Туска та Президента Європейської Комісії Ж.-К.Юнкера з представниками ЗМІ (АПУ, вул.Банкова, 11)

Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 11:30. Вхід з вул. Інститутська.

Параметри супутникового прийому

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 17:00 12 липня за телефонами 044 255 68-67, 255 63 18 та електронною поштою apu@apu.gov.ua.

Для акредитації просимо надавати наступну інформацію:

ПІБ

Назва ЗМІ

Посада

Телефон