Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

8 - 9
грудня

Перший Всеукраїнський Форум Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину»

8-9 грудня 2018 року відбудеться перший Всеукраїнський Форум Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину».

 

8 грудня о 10.50 відбудеться брифінг за участі членів Національної дитячої ради, Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та Андрія Чупрікова, директора МБО «СОС Дитячі Містечка» Україна. 

Мета форуму — активізувати участь дітей та молоді у прийнятті рішень на національному та регіональному рівнях. У форумі візьмуть участь 50 дітей з усієї України, які обговорюватимуть питання захисту прав дітей та пропонуватимуть шляхи вирішення проблем, пов’язаних із належним дотриманням прав дитини.

В програмі форуму обговорення питань інклюзії, інструментів адвокації та лідерства для дітей та молоді, сучасних викликів, з якими зустрічаються діти: булінг, інтернет-безпека та можливості самореалізації.

Очікувані учасники: дружина Президента України Марина Порошенко, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, народний депутат Оксана Білозір, директор Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка» Україна Андрій Чупріков та багато інших.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Малишка 1, готель «Братислава».

Контакти для акредитації: (063) 873- 18- 98  Тетяна Марінченко.