Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

17
березня

Презентація результатів омнібусу «Думки та погляди населення України щодо збройного конфлікту на території України»

За сприяння Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, проекту ПРООН «Права людини для України» та Міністерства закордонних справ Данії відбудеться презентація результатів дослідження думок та поглядів населення щодо збройного конфлікту на території України, яке було проведене Київським міжнародним інститутом соціології задля з'ясування суспільної думки щодо розбудови державної політики захисту прав людини в умовах збройного конфлікту на території України та подолання його наслідків.

Дослідження проводилося методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів дорослих віком від 18 років. У результаті польового етапу було зібрано 2000 анкет.

Опитування відбувалося в усіх областях України, крім тимчасово окупованої території – Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей.

Серед запитань дослідження:

- Хто повинен виступити ініціатором створення плану дій держави з переходу від стану збройного конфлікту до миру?

- Чи має держава вживати заходів для підтримки та збереження зв’язків з мешканцями непідконтрольних територій?

- Якщо звільнення непідконтрольних уряду територій відбудеться завтра, які першочергові кроки мають бути зроблені державою?

Спікери:

  • Антон Кориневич, постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим
  • Світлана Колишко, керівниця проекту ПРООН «Права людини для України»
  • Альона Луньова, адвокаційна менеджерка Центру прав людини ZMINA, член робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи.

Дата: 17 березня 2021 року об 11:00.

Місце: Офіс Президента України, вулиця Банкова, 11, м. Київ.

Організатори: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та проект ПРООН «Права людини для України».

Акредитація триває до 17:30 16 березня. Для контактів та з питань акредитації звертатися до Юлії Курилюк: yuliakuryliuk@gmail.com, +38 (063) 700-50-83.