Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

26 - 27
лютого

Участь Уповноваженого Президента України з прав дитини в конференції ”Дитинство без насильства: pоль працівників медичної сфери у системі виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми та підлітками”

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба візьме участь в конференції ”Дитинство без насильства: pоль працівників медичної сфери у системі виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми та підлітками”, яка відбудеться 26-27 лютого 2018 року у Києві.

Час проведення: 10.00 – 18.00 год. Місце проведення:  IQ Business Center (м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15)

З 26 лютого по 1 березня 2018 року у м.Києві пройде другий етап проекту "Дитинство без насильства: pоль працівників медичної сфери у системі виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми та підлітками".

Уповноважений Президента України з прав дитини, Міжнародний центр розвитку і лідерства та Міністерство охорони здоров’я запрошують представників ЗМІ до участі в наступних подіях, які відбудуться в рамках другого етапу проекту: 26 лютого, 10.00–11.30 год. - прес-брифінгу з нагоди початку другого етапу проекту; 26-27 лютого, 10.00 – 18.00 год. – Конференція "Дитинство без насильства: pоль працівників медичної сфери у системі виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми та підлітками".

Учасниками цих заходів стануть Уляна Супрун, MD - в.о. Міністра охорони здоров‘я України, Микола Кулеба - Уповноважений Президента України з прав дитини, Костянтин Бушуєв - Заступник Голови Національної поліції України, представник Міністерства соціальної політики, Пік Каспар - Представник Фонду народонаселення ООН в Україні, Наїра Аветісян - Керівник Програми Захисту Дітей ЮНІСЕФ, Сергій Завадський - Обраний Губернатор дистрикту Ротарі Інтернешнл в Україні та Білорусі, Установчий Президент Ротарі клубу Київ-Сіті, Едвард Діксон - Міжнародний директор, Loads of love, humanitarian aid & mission society, Дар’я Бондаренко - Програмний директор МГО “Міжнародний центр розвитку і лідерства”, Вінсент Палуччі (Vincent J. Palusci) - професор педіатрії Школи медицини Нью- Йоркського університету, Лорі Фрезієр (Lori Frasier) - професор педіатрії  в Пенсильванській державній медичній школі (Penn State Hershey School of Medicinе), начальник відділу педіатрії з дитячих адикцій у Пенсильванській державній дитячій лікарні (Penn State Hershey Children's Hospital).

Вхід за редакційними посвідченнями та попередньою реєстрацією на електронну адресу: pr-manager@ildcua.org.

Акредитація представників ЗМІ до 18:00 25 лютого 2018 року.

Контактна особа: Олена Гогусь, тел. +38 063 788 97 74