Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

25
жовтня

Відліт українських військових для участі у 43му Марафоні Морської піхоти США

25 жовтня 2018 року українська команда учасників АТО з Міжнародного аеропорту Бориспіль відлітає до Сполучених штатів Америки для участі у 43му Марафоні морської піхоти США, головною метою якого є реабілітація військових.

Відліт першої групи о 10:00; другої групи - об 11:35. Поспілкуватись з учасниками команди можна буде в аеропорту з 8:00.

Два роки поспіль, у 2016 та 2017 роках, Україна брала участь у Марафоні морської піхоти США. Нашу країну представляли бійці, що отримали поранення в АТО та пройшли не один курс лікування та відновлення. Ці заходи завжди отримували великий резонанс як серед військових, волонтерів, так і серед громадськості. Втрата кінцівок і важкі поранення не завадили українським бійцям долати дистанції у 10 та 42 кілометри. Для кожного з них це була, в першу чергу, перемога над собою. Тоді свої невійськові перемоги учасники забігу присвятили тим, хто повернувся з війни пораненим і, можливо, зневірився та впав у депресію.

Цього року українських військових втретє запросили взяти участь у Марафоні, що відбудеться наприкінці жовтня. Йдеться про запрошення для 9 бійців та супроводжуючих. П’ятеро з них братимуть участь у повному марафоні (дистанція – 42 км), решта – у дистанції 10 км.

Після відбору, проведеного влітку, було сформовано команду, до складу якої увійшли два бійці, що повністю втратили зір. Один із них – Сашко Дарморос, має також ампутацію нижньої кінцівки.

Склад команди:

1.         Попов Руслан Олегович, ветеран, дистанція 42 км;

2.         Ушарук Богдан Миколайович, ветеран, дистанція 42;

3.         Попруженко Олександр Сергійович, ветеран, дистанція 42 км, втратив зір;

4.         Дарморос Олександр Леонтійович, військовослужбовець Збройних сил України, дистанція 10 км, має амутацію та втратив зір;

5.         Зімніков Олег Олександрович, військовослужбовець Збройних сил України, дистанція, 42 км, Учасник Національної збірної Ігор Нескорених у Торонто;

6.         Чайка Павло Миколайович, військовослужбовець Збройних сил України, дистанція, 42 км;

7.         Бондарчук Андрій Анатолійович, військовослужбовець Національної гвардії України, дистанція 10 км;

8.         Полтавець Дмитро В’ячеславович, військовослужбовець Національної гвардії України, дистанція 10 км;

9.         Козловський Юрій Володимирович, військовослужбовець Державної прикордонної служби України, дистанція 10 км, має ампутацію нижньої кінцівки.

Супровід:

1.         Караман Володимир Володимирович, ветеран Добровольчого батальйону, бігтиме разом з Олександром Попруженком;

2.         Гаврилов Володимир Валеріанович , 10 км;

3.         Вінніченко Костянтин Валерійович, ветеран, бігтиме разом з Олександром Дарморосом;

4.         Машко Катерина Георгіївна, 10 км;

5.         Трояновська Власта Сергіївна, дружина Олександра Попруженка.

Контакти організаторів:

-           Володимир Гаврилов (098) 415-09-37

-           Катерина Машко (068) 850-27-26

За ініціативи:

- Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції – Вадима Свириденка;

За підтримки:

- Адміністрації Президента України

- Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України;

- Національної гвардії України;

- Державної прикордонної служби України.

Контакти Офісу Уповноваженого Президента з питань реабілітації: (044) 255-71-75; (068) 850 27 27, (093) 206-74-72 – Катерина Машко, katya.mashko@gmail.com.