Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

13 - 15
березня

Візит в Україну Федерального президента Республіки Австрія

13-15 березня 2018 року на запрошення Президента України Петра Порошенка відбудеться офіційний візит Федерального президента Республіки Австрія Александра Ван дер Беллена, якого супроводжуватиме потужна делегація представників ділових та бізнесових кіл.

У ході візиту заплановані двосторонні переговори у вузькому колі та в складі офіційних делегацій, а також спільна участь Президентів у відкритті українсько-австрійського бізнес форуму. Програмою перебування також передбачене відвідування Президентом Австрії міста Львова.

Цей візит стане продовженням політичного діалогу на найвищому рівні, який було започатковано під час візиту Петра Порошенка до Відня 8 лютого 2018 року.


14 березня об 11:00 відбудется офіційна церемонія зустрічі Глав держав. Місце проведення: площа перед АПУ, вул.Банкова, 11.

Акредитовані фотографи та телеоператори запрошуються з 10:00. Вхід з вул. Інститутська за паспортами та редакційними посвідченнями.

12:35 – зустріч Президента України Петра Порошенка та Федерального Президента Республіки Австрія Александра Ван дер Беллена з представниками ЗМІ. Місце проведення: АПУ, вул.Банкова, 11.

Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 11:35. Вхід з вул. Інститутська за паспортами та редакційними посвідченнями.

15:15 - Участь Президента України та Федерального Президента Республіки Австрія в роботі українсько-австрійського бізнес-форуму. Місце проведення: готель «Fairmont Grand Hotel Kyiv».

Початок форуму: 13:00.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 16:00 13 березня.

Для акредитації просимо надіслати на адресу apu@apu.gov.ua наступну інформацію:

1.Прізвище, ім'я та по батькові

2.Назва ЗМІ

3. Посада

4.Телефон

5. Копія паспорта (1ша сторінка)

6. Копія редакційного посвідчення

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном 044  255 68 67, 255 63 18.