Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

28
листопада

Всеукраїнський установчий семінар-нарада «Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки»

28 листопада о 10:00 відбудеться відкриття триденного Всеукраїнського установчого семінару-наради «Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки».

Протягом трьох днів експерти фундації Lumos розкажуть про міжнародний досвід реформування інтернатної системи, 10 елементів для планування та імплементації процесу деінституціалізації для представників усіх областей. Своїм досвідом з представниками регіонів поділяться також міжнародні організації UNICEF, Hope and Homes for Children Ukraine, Партнерство кожній дитині та СОС Дитячі містечка. Заплановані виступи голів об'єднаних територіальних громад, які вже створили систему соціального захисту для сімей, для попередження потрапляння дітей в інституції. Патронатні сім'ї, учасники альтернативних форм догляду дітей, експерти з раннього втручання та інклюзивної освіти розкажуть, як допомагати дітям, які з різних причин позбавлені батьківського піклування чи осиротіли.

Захід проводиться спільно з Фундацією Lumos (Велика Британія), заснованої Дж.К.Роулінг, та канадським проектом EDGE для представників усіх регіонів щодо реформування інтернатних закладів для дітей.

Об 11:30 відбудеться прес-брифінг за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини, представників міністерств та міжнародних організацій.

Учасники прес-брифінгу:

  • Микола Кулеба − Уповноважений Президента України з прав дитини

  • Уляна Супрун – в.о. Міністра охорони здоров᾿я

  • Ольга Крентовська – Перший заступник Міністра соціальної політики

  • Павло Хобзей – заступник Міністра освіти і науки

  • Сер Роджер Сінглтон − Фундація Лумос (Велика Британія)

  • Танія Лей Санфорд Аммар − Директор проекту “Експертна підтримка врядування та економічного розвитку” (EDGE)

  • Джованна Барберіс − Голова Представництва UNICEF в Україні

  • Представник Національної дитячої ради

Очікується підтвердження участі Віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка та Міністра інформаційної політики Юрія Стеця.

Місце проведення: вул. Госпітальна, 12 («Президент готель»)

Акредитація ЗМІ за телефоном: 050 914 54 42 (Галина), або на електронну пошту: di.reform.office@gmail.com, h.tytysh@gmail.com

АКРЕДИТАЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ ДО 21:00, 27 ЛИСТОПАДА.