Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

1
листопада

Зустріч Президента України з Федеральним канцлером ФРН

1 листопада 2018 року в Києві Президент України Петро Порошенко проведе переговори з Федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель, яка перебуватиме з візитом в Україні на запрошення Глави Української держави.

Будуть обговорені актуальні питання двостороннього порядку денного, передусім конкретні кроки з метою подальшого зміцнення українсько-німецького партнерства.

Важливу увагу в ході переговорів буде приділено ситуації на Донбасі, в окупованому Криму та акваторії Азовського моря і Керченській протоці.

Лідери скоординують подальші спільні кроки з метою забезпечення реалізації Мінських домовленостей та посилення міжнародної коаліції у рамках протидії триваючій російській агресії.

Планується обговорити питання європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також зміцнення енергетичної безпеки України та ЄС як невід’ємного компонента європейської та світової системи безпеки.

У ході переговорів, зокрема, йтиметься про зміцнення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між Україною та ФРН, а також посилення практичної підтримки з боку ФРН процесу реформ в Україні.

Майбутній візит Федерального канцлера ФРН до України стане другим за останні чотири роки. Попередній візит відбувся у серпні 2014 року.


До уваги представників ЗМІ:

13:15 – офіційна церемонія зустрічі (Маріїнський палац).

Акредитовані фотографи та телеоператори запрошуються з 12:20. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

14:55 – зустріч Президента України Петра Порошенка та Федерального канцлера ФРН Ангели Меркель з представниками українських та іноземних ЗМІ.

Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 14:00. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 15:00 31 жовтня.

Для акредитації просимо надіслати на адресу apu@apu.gov.ua наступну інформацію:

1.Прізвище, ім'я та по батькові.

2.Назва ЗМІ.

3. Посада.

4.Телефон.

5. Копія паспорта (1-ша сторінка).

6. Копія редакційного посвідчення.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном (044) 255-78-13.