Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

11
травня

Зустріч Президента України з Президентом Словенії

11 травня Президент України Петро Порошенко проведе зустріч із Президентом Словенії Борутом Пахором, який перебуватиме в Україні з офіційним візитом на запрошення Глави Української держави. Візит Борута Пахора стане його першим візитом в Україну після переобрання Президентом Словенії у листопаді 2017 року.

Лідери обох держав обговорять спільні зусилля з метою протистояння агресії РФ та обміняються думками з широкого спектру актуальних питань двостороннього та міжнародного співробітництва, у тому числі в контексті подальшої підтримки Словенією європейської та євроатлантичної інтеграції України. За результатами зустрічі планується підписати низку двосторонніх документів.


11:00 – офіційна церемонія зустрічі (площа перед АПУ, вул. Банкова, 11).

Акредитовані фотографи та телеоператори запрошуються з 10:00. Вхід з вул. Інститутська за паспортами та редакційними посвідченнями.

12:40 – зустріч Президента України Петра Порошенка та Президента Республіки Словенія Борута Пахора з представниками ЗМІ (Будинок Городецького, вул. Банкова, 10).

Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 11:40. Вхід з вул. Інститутська за паспортами та редакційними посвідченнями.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 18:00 8 травня.

Для акредитації просимо надіслати на адресу apu@apu.gov.ua наступну інформацію:

1.Прізвище, ім'я та по батькові.

2.Назва ЗМІ.

3. Посада.

4.Телефон.

5. Копія паспорта (1ша сторінка).

6. Копія редакційного посвідчення.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном 044  255 68 67, 255 63 18.