Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Заступник Глави Адміністрації Президента України

ШИМКІВ Дмитро Анатолійович

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Працює на посаді

Заступника Глави Адміністрації Президента України з 09.07.2014 р.

Громадянство

громадянин України

Число, місяць і рік народження

28.09.1975 р.

Місце народження

місто Львів

Освіта

Спеціальність

вища повна‚ спеціаліст, Державний університет "Львівська політехніка", 1997 р., ”Радіоелектронні пристрої‚ системи та комплекси”, спеціаліст в галузі електроніки та телекомунікацій;

базова вища, Львівський політехнічний інститут, 1996 р., ”Радіотехніка”, бакалавр з напрямку ”радіотехніка”

Науковий ступінь, вчене звання

не має

Володіння мовами

українською, російською‚ англійською - вільно

Нагороди, почесні звання

не має

Прийняття Присяги державного службовця

09.07.2014 р.

Ранг державного службовця

3 ранг (23.08.2014 р.)

Загальний стаж

понад 21 рік

Стаж державної служби

з 09.07.2014 р.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

09.1992 - 12.1997

студент Державного університету "Львівська політехніка", м. Львів;

09.1998 - 05.2000

ALTA A/S, Team Leader, Копенгаген, Данія;

06.2000 - 03.2007

генеральний директор ТОВ "Альфа Тім", ДП "Альта Істерн Юроп", ДП "Редпрері Істерн Юроп", м. Київ;

03.2007 - 07.2014

директор ТОВ "Майкрософт Україна", м. Київ;

07.2014 до цього часу

Заступник Глави Адміністрації Президента України , м. Київ.

Дмитро Шимків

Заступник Глави Адміністрації Президента України

9 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко указом №589/2014 призначив Дмитра Шимківа заступником Глави Адміністрації Президента по питаннях координації реформ, інновацій та управлінням змінами в Адміністрації. Дмитро також є співголовою Виконавчого комітету реформ та Секретарем Національної ради реформ – консультативно-дорадчого органу при Президентові України. Основним завданням Виконавчого комітету реформ є підготовка пропозицій щодо стратегічного планування реформ, їх узгодженого впровадження та моніторинг реалізації реформ. Крім цього, ще одним з пріоритетних завдань для Шимківа є реформування Адміністрації Президента, реорганізація, інновації та впровадження електронного урядування. Серед його досягнень є підготовка президентської стратегії сталого розвитку «Україна 2020», організація Національної ради реформ та Проектного Офісу реформ, започаткування національної моделі моніторингу реформ, створення можливості для запуску мобільного зв'язку третього покоління (3G) через конкуренцію, створення ініціатив «Цифрова Україна» та «Go Global», просування системи електронних державних закупівель «ProZorro», створення сервісу електронних петицій до Президента України, запровадження різноманітних інновацій в Адміністрації Президента України.

Дмитро Шимків – підприємець, інноватор та професіонал із 20-літнім досвідом роботи у сфері інформаційних технологій в Україні, Європі та США. У травні 2009 р. Дмитро очолив представництво корпорації Microsoft в Україні, і за цей час успішно вивів компанію з кризи, забезпечивши зростання бізнесу в усіх продуктових групах та сегментах клієнтів, а також створивши нові можливості для бізнесу.

Під керівництвом Дмитра «Майкрософт Україна» було неодноразово названо одним із найуспішніших підрозділів Microsoft у світі, в тому числі – найкращим підрозділом у світі в 2011 році. Починаючи з 2011 року Дмитро входив в десятку кращих топ-менеджерів України згідно щорічного рейтингу «ТОП 100», який публікувався авторитетним фінансово-економічним виданням «Инвестгазета», та який у 2012 назвав Дмитра найкращим топ-менеджером України.

Дмитро Шимків прийшов у Microsoft у 2007 році на посаду директора з продажів у корпоративному сегменті і відповідав за розбудову довгострокових стосунків з клієнтами і партнерами, а також за стратегічний розвиток корпоративного сегменту. Під його керівництвом робота з великими корпоративними замовниками вийшла на новий якісний рівень, а продажі виросли на 60% за рік.

До цього Дмитро заснував компанію-розробника у сфері ІТ-рішень, яка, внаслідок серії придбань, стала глобальною ІТ-компанією. У ній Дмитро зайняв посаду директора у країнах Центральної та Східної Європи, а також очолював глобальний підрозділ R&D.

Дмитро Шимків закінчив Національний університет «Львівська політехніка» з дипломом у сфері радіоелектроніки, інформаційних технологій та телекомунікацій. Зараз він є членом Наглядової ради університету. Дмитро входив в Організацію молодих президентів (Young Presidents’ Organization – YPO) – глобальну мережу молодих керівників компаній, а також був членом правління Американської торгівельної палати України, Ради AIESEC в Україні та правління Благодійного фонду Богдана Гаврилишина. Дмитро одружений і виховує трьох дітей. Він захоплюється спортом, історією та мистецтвом.