Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №375/2017

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БАРДАДИМА Василя Григоровича – директора сільськогосподарського підприємства Томаківського району, Дніпропетровська область

БЕРЕЗНЯКА Володимира Миколайовича – генерального директора державного підприємства «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України

КАПЛУНА Миколу Степановича – генерального директора корпорації сільськогосподарських підприємств Володарського району, Київська область

ЛАЗАРЕНКА Михайла Дмитровича – голову селянсько-фермерського господарства «Прогрес», Одеська область

РОЇКА Миколу Володимировича – директора, завідувача відділу Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України

САЙКА Віктора Федоровича – академіка Національної академії аграрних наук України

ТВАРКОВСЬКОГО Володимира Дмитровича – головного агронома підприємства «Агрофірма «Промінь», Одеська область

Нагородити орденом «3а заслуги» III ступеня

БОРОДАВКУ Миколу Миколайовича – тракториста агрофірми «Єрчики», Житомирська область

ГРИНЦІВА Івана Івановича – директора товариства «Виробничо-комерційна фірма «Мелітопольська черешня», Запорізька область

ЖУКА Валерія Миколайовича – головного наукового співробітника відділу Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України

ЗРІБНЯКА Бориса Івановича – професора кафедри Вінницького національного аграрного університету

КОЦЮМБАСА Ігоря Ярославовича – директора державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок, м.Львів

КУЗЯ Василя Павловича – тракториста підприємства «Орендне підприємство «Іванівське», Тернопільська область

ЛЕВЧЕНКА Віктора Володимировича – тракториста-машиніста приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Гарант», Харківська область

ОНОПРІЄНКА Євгена Миколайовича – головного агронома товариства «Мирний Плюс», Луганська область

СЕРЕДУ Володимира Віталійовича – головного агронома сільськогосподарського товариства «Романів», Волинська область

СПІВАКА Михайла Петровича – технічного директора товариства «Старокостянтинівцукор», Хмельницька область

ЦЕНТИЛА Леоніда Васильовича – директора товариства «Агрофірма Колос», Київська область

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ВИГІВСЬКУ Юлію Іванівну – генерального директора товариства «Українська аграрна екологічна група «БІОЛЕНД», волонтера, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ЗАПОРОЖАН Тетяну Михайлівну – доярку фермерського господарства «Прогресагро», Одеська область

КРИВОНОС Надію Семенівну – голову селянського (фермерського) господарства «Колос», Полтавська область

МИХАЛКІНУ Катерину Михайлівну – головного технолога фермерського (селянського) господарства «Курінь», Херсонська область

СВЯТАШ Ольгу Яківну – доярку сільськогосподарського підприємства «Вільшанське», Харківська область

ЯРЕМЧУК Тетяну Володимирівну – оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства «Лище», Волинська область

Нагородити медаллю «3а працю і звитягу»

БАРАНКЕВИЧА Олександра Анатолійовича – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва аграрно-виробничого товариства «Агроцентр К», Дніпропетровська область

КОВАЛЬОВА Сергія Івановича – заступника директора Білопільської філії державного підприємства «Укрліктрави», Сумська область

КОЗЛОВА Євгена Миколайовича – тракториста-машиніста селянського (фермерського) господарства «Дося», Дніпропетровська область

НАВРОЦЬКУ Тетяну Євгенівну – завідувача лабораторії товариства «Український кристал», Хмельницька область

ПОПОВИЧА Івана Івановича – тракториста-машиніста селянського (фермерського) господарства «Астрон», Дніпропетровська область

СКРИПНИКА Юрія Михайловича – головного агронома підприємства «Агро», Луганська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ГРИНЧУКУ Миколі Григоровичу – лісничому Красноїльського лісництва державного підприємства «Сторожинецьке лісове господарство», Чернівецька область

ПРИБОЛОТНОМУ Святославу Володимировичу – лісничому Нагуєвицького лісництва державного підприємства «Дрогобицьке лісове господарство», Львівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

ПЕКАРЮ Івану Михайловичу – начальникові управління ветеринарної медицини у Хустському районі, Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

БЕЮ Роману Васильовичу – директорові державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут спирту і біотехнології продовольчих продуктів», м.Київ

ГОРБАТЮКУ Олександру Анатолійовичу – директорові акціонерного товариства «Рівне- Борошно»

КРИВОРУЧКО Світлані Миронівні – директорові товариства «Івано-Франківський хлібокомбінат»

МАЦАКУ Юрію Івановичу – директорові філії «Глобинський цукровий завод», Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БАЗИЛЮКУ Олександру Андрійовичу – голові товариства «Малинівка», Миколаївська область

БІЛОМУ Володимиру Івановичу – заступникові директора товариства «Долинське», Херсонська область

БРОШКУ Михайлу Миколайовичу – керівникові сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Сільські послуги БМ», Львівська область

ГОРБУ Віктору Михайловичу – члену вченої ради Національної сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України, кандидату сільськогосподарських наук

ДЕНЬКОВИЧУ Богдану Степановичу – голові фермерського господарства «Пчани – Денькович», Львівська область

ДУШЕЙКУ Андрію Петровичу – науковому консультантові – спеціалісту сільськогосподарського товариства «Дніпро», Черкаська область

ЄВТУШЕНКУ Віктору Івановичу – підприємцеві, Донецька область

ЄРМОЛАЄВУ Олександру Івановичу – голові фермерського господарства «Нива», Миколаївська область

КАПЛУНУ Валерію Володимировичу – голові виробничого сільськогосподарського кооперативу «Зоря», Сумська область

КАРАЧЦІ Івану Володимировичу – директорові товариства «Бучачагрохлібпром», Тернопільська область

КВЯТКОВСЬКОМУ Богдану Миколайовичу – головному інженерові сільськогосподарського товариства «Україна», Тернопільська область

КОЛОДІ Петру Івановичу – керівникові товариства «Торське», Донецька область

КОШМАНУ Миколі Володимировичу – генеральному директорові товариства «СВК Україна», Кіровоградська область

КРАСОТІ Миколі Григоровичу – голові правління сільськогосподарського кооперативу «Україна», Кіровоградська область

КУЛІНІЧЕНКУ Григорію Володимировичу – голові сільськогосподарського кооперативу «Агробізнес», Київська область

КУПРІЯНОВУ Олександру Прокоповичу – генеральному директорові товариства «Агрофірма «Барвінок», Харківська область

КУРМАНУ Сергію Івановичу – генеральному директорові товариства «Вільнянка», Запорізька область

ЛЕПЕТЮКУ Сергію Івановичу – директорові агрофірми «Тетерів», Житомирська область

МАЛЬЧИКУ Петру Володимировичу – директорові товариства «Федунка», Полтавська область

МЕЛЬНИКУ Зеновію Михайловичу – агрономові товариства «Агропромислове підприємство «Львівське», Львівська область

МИХАЙЛЮКУ Миколі Івановичу – головному агрономові товариства «Зоря», Дніпропетровська область

МОЙСІЄНКО Вірі Василівні – завідувачеві кафедри Житомирського національного агроекологічного університету

МОРОЗУ Олександру Петровичу – генеральному директорові товариства «Наташа-АГРО», Чернігівська область

ОГОРОДОВУ Роману Олексійовичу – заступникові директора з розвитку ТОВ «ПК «Зоря Поділля», Вінницька область

ПОЛІЩУКУ Валентину Васильовичу – завідувачеві кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область

ПРИЙМАКУ Григорію Михайловичу – старшому науковому співробітникові Національного наукового центру «Інститут бджільництва імені П.І.Прокоповича» Національної академії аграрних наук України

РЕВЕНКУ Дмитру Вікторовичу – голові селянського (фермерського) господарства «РеВіК», Харківська область

ТКАЧУКУ Василю Олександровичу- начальникові управління агропромислового розвитку Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Житомирська область

ТРУСОВУ Олександру Олексійовичу – директорові товариства «Сільськогосподарське підприємство «ВЕЛЕС-АГРО», Харківська область

ФАНТУХУ Володимиру Степановичу – директорові департаменту товариства «Сільськогосподарське підприємство «АГРОДІМ», Чернігівська область

ХАЛАЇМУ Сергію Володимировичу – головному рибоводові державного підприємства «Чайка»

ЧЕПЕРНАТОМУ Євгену Володимировичу – генеральному директорові товариства «Аграна Фрут Лука», Вінницька область

ШАФІЄВУ Гачаю Джамаледдіну огли – генеральному директорові товариства «Агро-Еталон», Вінницька область

ШИРОКОСТУПУ Олександру Васильовичу – голові фермерського господарства «Широкоступ», Київська область

ШИШЕНКУ Віталію Васильовичу – директорові агрофірми «Радгосп «Білозерський», Херсонська область

ЯКИМЕНКУ Володимиру Володимировичу – головному агрономові сільськогосподарського товариства «Батьківщина», Чернігівська область.

 

Президент України П.ПОРОШЕНКО

18 листопада 2017 року