Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Офіс Президента

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч з американським бізнесменом і філантропом, головою мережі фондів «Відкрите суспільство» Олександром Соросом.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак наголошує на важливості підтримання світовою спільнотою розробки дієвих інструментів, які забезпечать повернення незаконно депортованих Росією українських дітей. Про це він заявив під час участі в першій, установчій зустрічі Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, що відбулася в Києві.

Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська взяла участь у Міжнародній конференції «Свобода або страх», присвяченій 75-й річниці ухвалення Загальної декларації прав людини.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів зустріч із відомою юристкою з прав людини, громадянських свобод і захисту дітей, директоркою Інституту прав людини Міжнародної асоціації юристів баронесою Геленою Кеннеді, яка перебуває в Україні з візитом.

Андрій Єрмак подякував Франції за допомогу Україні під час російської агресії та всебічну підтримку євроатлантичної інтеграції нашої держави.

Співрозмовники обговорили пріоритетні напрями взаємодії під час головування Італії в G7 у 2024 році. Було наголошено на важливості визначення як одного з пріоритетів цього головування подальшої всебічної підтримки України.

Радниця – уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук взяла участь у пресбрифінгу «Викрадені голоси: депортація та примусове переміщення рашистами українських дітей. Факти й викриття», на якому були озвучені докази злочинів РФ, зібрані експертами Московського механізму ОБСЄ, фахівцями Лабораторії гуманітарних досліджень Єльського університету та українськими громадськими активістами.

Документ передбачає, що Україна отримає потужності, які необхідні для успіху на полі бою в найближчій перспективі, а в довгостроковій перспективі сприятимуть економічному відновленню та зміцненню обороноздатності.

Учасники української делегації поінформували Ллойда Остіна про ситуацію на полі бою та нагальні потреби українських захисників, зокрема в бронетехніці, бойових машинах розмінування, артилерійських системах та боєприпасах до них, ракетах великої дальності, бойовій авіації. Окрему увагу було приділено необхідності розбудови системи фортифікаційних споруд.

Керівник Офісу Президента висловив сподівання, що незабаром розпочнеться предметне обговорення пропозицій американської сторони щодо двосторонньої угоди про гарантії безпеки для нашої держави.