Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Адміністрація Президента

У Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів відбулося покладання квітів у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» від Президента України Петра Порошенка.

8-9 квітня 2019 року українська делегація провела ряд робочих зустрічей з посадовими особами Європейського Союзу у м. Брюссель для обговорення стану реалізації реформ у сфері правосуддя в Україні.

Адміністрація Президента України спростовує розповсюджену деякими ЗМІ інформацію про нібито звільнення О.В.Філатова з посади заступника Глави АП.

«Для успішної реалізації реформ, які наразі відбуваються в сфері захисту дитинства, надзвичайно важливими є сталі партнерські відносини з потужними громадськими організаціями» - зазначив Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба під час зустрічі із новопризначеною Головою ЮНІСЕФ в Україні Лоттою Сільвандер.

У день 20-х роковин трагічної загибелі В.Чорновола встановлено кошик квітів від Глави держави до пам’ятника Герою України на розі вулиці Грушевського та Музейного провулка, а також покладено квіти до могили В’ячеслава Максимовича на Байковому цвинтарі у м. Києві.

Висловлюю глибокі та щирі співчуття родині, близьким, колегам та друзям у зв’язку з трагічною смертю працівника нашої Адміністрації — Олександра Євгенійовича Бухтатого. Звертаюсь до правоохоронних органів із закликом у максимально короткий строк встановити винних у злочині і покарати їх відповідно до закону.

Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» від 6 грудня 2018 року обласним державним адміністраціям, а також КМДА доручено розробити плани перспективного розвитку відповідних областей на 2019-2021 роки.

20 лютого Президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до США та візьме участь в роботі Генеральної асамблеї ООН, де вперше в історії цієї організації відбудуться пленарні дебати з нового пункту порядку денного: «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України». Про це повідомив Заступник Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

Відповідно до ст. 106 Конституції України, Президент України здійснює повноваження із помилування засуджених громадян від відбування покарання. Глава держави Петро Порошенко у 2018 році видав Укази про помилування 14 осіб, засуджених на різні терміни покарання.

8 лютого 2019 року у Варшаві відбулося XXVIІ засідання Консультаційного комітету Президентів України та Республіки Польща під головуванням заступника Глави Адміністрації Президента України Костянтина Єлісєєва та Державного секретаря – керівника Канцелярії Президента Республіки Польща Кшиштофа Щерського.