Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Офіс Президента

У межах плану дій Президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back UA у Брюсселі відбулось експертне обговорення напрацювань робочої групи цієї ініціативи, презентація документальної книги Living the War – Children During the Russian War Against Ukraine та відкриття фотовиставки.

Заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Мудра у Страсбурзі представила українську делегацію на усних слуханнях щодо суті у міждержавній справі «Україна та Нідерланди проти Росії» у Європейському суді з прав людини.

Дорогою з Франції за дорученням Глави держави керівник Офісу Президента Андрій Єрмак здійснив робочу поїздку до Італійської Республіки та Ватикану.

За дорученням Президента України та керівника Офісу Глави держави заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква провів черговий раунд переговорів із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом щодо безпекових гарантій ЄС.

Заступниця керівника Офісу Президента Ірина Мудра та Генеральний прокурор України Андрій Костін провели міжвідомчу нараду щодо ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся в онлайн-форматі з очільниками провідних світових університетів та освітніх асоціацій. Він розповів про запропоновану Президентом Володимиром Зеленським Формулу миру, шляхи її реалізації та підготовку до Глобального саміту миру. 

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зустрівся в онлайн-режимі з близько ста представниками міжнародних молодіжних організацій із різних куточків світу. 

Андрій Єрмак закликав президента Всесвітньої боксерської ради підтримати Саміт миру та поширювати інформацію про його проведення.

Заступниця керівника Офісу Президента Ірина Мудра та радник керівника Офісу Президента Владислав Власюк зустрілися із заступником міністра фінансів Сполучених Штатів Америки Воллі Адеємо. Сторони обговорили підтримку України з боку США, кроки щодо посилення санкцій проти Росії та впровадження реформ. 

У межах інформаційної кампанії «Викрадені голоси», яка є частиною плану дій Президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA, українська делегація на чолі з радницею – уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’єю Герасимчук відвідала Чилі. Візит організувало Міністерство закордонних справ України.