Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Офіс Президента

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква зустрівся з комісаром ЄС з політики сусідства та переговорів щодо розширення Олівером Варгеї на полях засідання міністрів закордонних справ держав – членів ЄС у Києві.

Сторони обговорили нагальні потреби сил оборони України. Окремо керівник Офісу Глави держави розповів про підсумки першого Міжнародного форуму оборонних індустрій, який відбувся минулого тижня в Києві.

Ігор Жовква подякував Португалії за приєднання до танкової коаліції, а також за підтримку створення авіаційної коаліції.

На виконання доручення Президента України керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак провів уже дев’яту зустріч із представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в нашій країні, щодо імплементації Формули миру Володимира Зеленського.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак запросив відому юристку з прав людини, громадянських свобод і захисту дітей, директорку Інституту прав людини Міжнародної асоціації юристів баронесу Гелену Кеннеді стати співголовою міжнародної експертної групи високого рівня Bring Kids Back UA.

Заступник керівника Офісу Президента подякував за участь молдовської сторони в імплементації окремих пунктів Української формули миру, присвячених енергетичній та продовольчій безпеці.

У межах реалізації затвердженого Президентом Володимиром Зеленським плану дій Bring Kids Back UA розпочалася інформаційна кампанія «Знаєш – скажи!», спрямована на мотивування людей, які проживають на території Росії, протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти поверненню юних українських громадян в Україну. 

Андрій Єрмак подякував уряду та народу Італії за незмінну підтримку нашої держави в боротьбі за свободу та спільні європейські демократичні цінності. Співрозмовники торкнулися питання оборонної підтримки, зокрема в контексті призначення нового міністра оборони України.

У межах запуску пілотного проєкту з упровадження Концепції системи забезпечення безпеки в закладах освіти робоча група ознайомилася з потребами освітніх закладів у Житомирській області.

Керівник Офісу Глави держави наголосив, що захист довкілля, як і решта аспектів Української формули миру, потребує спільного бачення та зусиль.