Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Офіс Президента

Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко та радник керівника Офісу Президента Владислав Власюк провели брифінг для представників дипломатичного корпусу країн Глобального Півдня з питань санкційних пріоритетів України.

Радник – уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук напередодні Дня захисту дітей акцентувала на порушеннях Росією фундаментальних прав дітей.

Головною темою розмови стало посилення оборонних спроможностей України й надання нашій державі дієвих гарантій безпеки на шляху до членства в НАТО. Відповідні рішення мають бути ухвалені на Вільнюському саміті НАТО в липні поточного року.

Представники Офісу Президента й сил оборони України ґрунтовно обговорили з польською делегацією стан двосторонньої співпраці у сфері оборонної підтримки для Збройних Сил України.

«Оскільки війна відбувається на території України, саме українцям вирішувати, на яких умовах вона має завершитися і як має виглядати справедливий мир», – наголосив заступник керівника Офісу Президента.  

Ігор Жовква переказав щирі вітання від Президента України Володимира Зеленського на адресу Президента Чорногорії Якова Мілатовича у зв’язку з його перемогою на виборах.

Очільник Офісу Глави держави назвав важливим той факт, що ця підтримка не лише звучала під час зустрічей і виступів, а й була закріплена в документах, ухвалених за результатами саміту.

Українська формула миру має стати основою для припинення війни, а будь-які спроби діалогу чи компромісу з країною-агресором – Росією – призведуть до подальшої ескалації. Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю італійському виданню La Repubblica.

Керівник Офісу Президента назвав украй важливою системну взаємодію команд лідерів України й Туреччини, що забезпечує можливість постійного діалогу з найнагальніших питань.