Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Адміністрація Президента

7-9 грудня пройшов перший Всеукраїнський форум «Почуй і підтримай дитину» Національної дитячої ради, що створена за ініціативи Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби. У форумі взяли участь діти та молодь, які є представниками шкільного самоврядування, та випускники інтернатних закладів з усієї України.

Радник Президента повідомив, що в порядку денному Об’єднавчого Собору - створення Помісної Православної Автокефальної Української Церкви, ухвалення статуту цієї церкви і голосування за предстоятеля церкви, який і отримає від Вселенського Патріарха Томос про Автокефалію Української Православної Церкви.

23 листопада відбулися установчі збори Національної дитячої ради Рівненської області. Діти та молодь розповіли про свою діяльність, ідеї і напрацювання за такими напрямками: протидія булінгу, розвиток учнівського самоврядування, інклюзивна освіта, громада дружня до дитини, формування цінностей.

Експерти Ради Європи надали висновок щодо проекту Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (№9055), розробленого Радою з питань судової реформи у співпраці з адвокатською спільнотою.

Підписана Угода про співробітництво та взаємодію між Україною і Вселенським Константинопольським Патріархатом 3 листопада є документом про підтримку створення єдиної помісної православної церкви в Україні, заявляє Радник Президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко.

28 жовтня, з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів з України, відбулась церемонія вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін провів телефонну розмову з керівником Адміністрації Президента Республіки Казахстан Асетом Ісекешевим та прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахастан в Україні Самата Ордабаєва.

7 та 8 жовтня 2018 року в столиці України відбувались перші міжнародні змагання серед ветеранів "Гордість Нації", які були ініційовані Вадимом Свириденком - Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників АТО, які отримали поранення, каліцтва, контузії та інші захворювання під час участі в АТО. Ідея змагань - об'єднати та підтримати ветеранів, які повертаються до мирного життя після війни.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба під час робочої поїздки до Львова разом з експертами проекту EDGE (Канада) провели сесію стратегічного планування реалізації реформи деінституалізації для членів регіональної міжвідомчої робочої групи. Микола Кулеба також взяв участь у нагородженні футбольної команди «Копа», яка влітку стала переможцем Всесвітнього чемпіонату з футболу серед дітей-сиріт.

4 жовтня Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба з метою моніторингу відвідав Волинську область. Під час робочої поїздки Уповноважений провів зустріч з Головою Обласної державної адміністрації Олександром Савченком, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та головами районних державних адміністрацій.