Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Офіс Президента

Заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба зазначив, що брифінги проводять на виконання рішення президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Керівник Офісу Президента зазначив, що важливо, аби відносини України та Індії розвивалися. Але водночас має бути чітка позиція щодо агресії РФ проти нашої країни та шляху до справедливого миру на основі Формули миру.

Україна передала Палестині тисячу тонн пшеничного борошна в межах програми Grain from Ukraine – ініціативи Президента Володимира Зеленського.

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква зустрівся з віцепрем’єр-міністеркою з питань євроінтеграції Молдови Христиною Герасимов.

Під час зустрічі підбили підсумки першого Саміту миру й узгодили кроки на найближчі тижні й місяці для конкретної реалізації його результатів та підготовки до другого Саміту.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час візиту до Вашингтона зустрівся з помічником Президента США, радником з національної безпеки віцепрезидента США Філом Гордоном.

Керівник Офісу Президента разом із віце-премʼєр-міністеркою у справах європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною, міністром оборони Рустемом Умєровим  та міністром енергетики Германом Галущенком розпочав візит до Сполучених Штатів Америки із зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

За дорученням Президента України та керівника Офісу Глави держави й на виконання Спільної декларації «Групи семи» заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква провів черговий раунд переговорів із чеською стороною щодо підписання двосторонньої безпекової угоди.

Заступник керівника Офісу Президента Микола Точицький зустрівся з делегацією Бюро національної безпеки Польщі на чолі із заступником голови Бюро, генерал-лейтенантом Даріушем Луковським.

У межах робочого візиту до Люксембургу заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква узяв участь у першій міжурядовій конференції Україна – ЄС.