Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Адміністрація Президента

20 лютого Президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до США та візьме участь в роботі Генеральної асамблеї ООН, де вперше в історії цієї організації відбудуться пленарні дебати з нового пункту порядку денного: «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України». Про це повідомив Заступник Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

Відповідно до ст. 106 Конституції України, Президент України здійснює повноваження із помилування засуджених громадян від відбування покарання. Глава держави Петро Порошенко у 2018 році видав Укази про помилування 14 осіб, засуджених на різні терміни покарання.

8 лютого 2019 року у Варшаві відбулося XXVIІ засідання Консультаційного комітету Президентів України та Республіки Польща під головуванням заступника Глави Адміністрації Президента України Костянтина Єлісєєва та Державного секретаря – керівника Канцелярії Президента Республіки Польща Кшиштофа Щерського.

8 лютого 2019 у м. Варшава відбудеться XXVІІ засідання Консультаційного Комітету Президентів України та Республіки Польща.

5 лютого за ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби відбудеться Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається в 140 країнах світу, зокрема в Україні.

7-9 грудня пройшов перший Всеукраїнський форум «Почуй і підтримай дитину» Національної дитячої ради, що створена за ініціативи Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби. У форумі взяли участь діти та молодь, які є представниками шкільного самоврядування, та випускники інтернатних закладів з усієї України.

Радник Президента повідомив, що в порядку денному Об’єднавчого Собору - створення Помісної Православної Автокефальної Української Церкви, ухвалення статуту цієї церкви і голосування за предстоятеля церкви, який і отримає від Вселенського Патріарха Томос про Автокефалію Української Православної Церкви.

23 листопада відбулися установчі збори Національної дитячої ради Рівненської області. Діти та молодь розповіли про свою діяльність, ідеї і напрацювання за такими напрямками: протидія булінгу, розвиток учнівського самоврядування, інклюзивна освіта, громада дружня до дитини, формування цінностей.

Експерти Ради Європи надали висновок щодо проекту Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (№9055), розробленого Радою з питань судової реформи у співпраці з адвокатською спільнотою.

Підписана Угода про співробітництво та взаємодію між Україною і Вселенським Константинопольським Патріархатом 3 листопада є документом про підтримку створення єдиної помісної православної церкви в Україні, заявляє Радник Президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко.