Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Дружина Президента

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Як розповіла Олена Зеленська, щодня в Українському центрі, що функціонує на базі Педагогічної академії Університету Вітовта Великого, проводять різноманітні культурні заходи, навчальні курси, розмовні клуби (англійська, литовська та українська мови), творчі майстер-класи.

Перша леді України Олена Зеленська провела розмову у відеоформаті з першою леді Республіки Польща Агатою Корнгаузер-Дудою. Дружина Глави Української держави подякувала за повсякчасну й активну допомогу Україні.

Під час візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів перша леді України Олена Зеленська провела зустрічі з представниками уряду країни та благодійної організації Dubai Cares.

На спеціальному гала-вечорі Олена Зеленська отримала нагороду «Смолоскип свободи» (Torch of Freedom). Її вручила Гілларі Родем Клінтон.

Перша леді України перебуває з візитом в Об’єднаних Арабських Еміратах. У перший день візиту Олена Зеленська провела зустріч із Президентом ОАЕ, правителем емірату Абу-Дабі шейхом Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном.

Перша леді України та команда Фундації Олени Зеленської відвідали дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) родини Паскевичів на Львівщині.

Перша леді України Олена Зеленська виступила на конференції United for Justice («Об’єднані заради справедливості»), яка відбулась у Львові.

«Сьогодні ми з Володимиром і президентським подружжям Латвійської Республіки у Львові – місті, що стало домом для тисяч українців, які вимушено полишили свої домівки через бойові дії», – розповіла Олена Зеленська.

У межах реалізації культурних проектів першої леді України Олени Зеленської було презентовано «Українську книжкову поличку» та запущено україномовні аудіоекскурсії в Албанії та Ірландії.