Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Дружина Президента

Перша леді Олена Зеленська взяла участь у відкритті найбільшого в Україні освітнього фестивалю «Вчителі майбутнього», організованого Громадською спілкою «Освіторія». Тема заходу цьогоріч – «Сила освіти під час війни».

Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження громадської думки щодо питань безбар’єрності.

Четвертий Саміт перших леді та джентльменів відбудеться 12 вересня у Києві. Про це Олена Зеленська розповіла під час пресконференції, присвяченої майбутній події. 

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента Олексія Кулеби та за участю першої леді України Олени Зеленської відбулася нарада щодо реформи шкільного харчування.

Об’єднані Арабські Емірати активно підтримують проєкти Фундації.

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у міжнародній Конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024) в Берліні.

Під час візиту до Німеччини перша леді України Олена Зеленська разом із першою леді ФРН Ельке Бюденбендер, очільниками МОЗ України та Німеччини відвідала госпіталь Бундесверу в Берліні – один із п'яти госпіталів Бундесверу, який структурно належить до медико-санітарної служби німецьких збройних сил.

Коста-Рика стала 50-ю країною, яка приєдналася до проєкту першої леді України «Українська книжкова поличка». Про це повідомила Олена Зеленська.

У межах офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Франції перша леді Олена Зеленська зустрілася з першою леді Франції Бріжит Макрон. Дружина Президента України також зустрілася з мером Парижа Анн Ідальго.

Україна розшукує 19 тисяч примусово вивезених державою-агресоркою РФ українських дітей. Це лише ті, чиї імена вдалося верифікувати. Про це перша леді України Олена Зеленська розповіла в інтерв’ю журналістам з Аргентини, Бразилії, Колумбії, Мексики, Перу, Сальвадору та Чилі.