Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Дружина Президента

Дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася з Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм. Під час зустрічі сторони обговорили спільні благодійні проекти та долю України.

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала церемонію нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018». Перша леді вручила відзнаку «Янгол добра» Благодійному фонду «Разом з Кернел», який став першим у номінації «Всеукраїнська благодійність», а також Міжнародному благодійному фонду «Українська Біржа Благодійності», який переміг у номінації «Платформа добра».

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Луганську область із робочою поїздкою. Перша леді ознайомилася з ходом будівельних робіт Кремінської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2, яка створюється в рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком. Ця амбулаторія надасть можливість забезпечити мешканців сільської місцевості Кремінського району доступною, якісною та ефективною медичною допомогою.

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Рівненську область із робочою поїздкою. Під час поїздки Перша леді ознайомилася з роботою Сарненського інклюзивно-ресурсного центру, який відкрито в рамках всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», до якого Рівненщина долучилася у листопаді 2017 року.

Дружина Президента України, голова Фонду Порошенка Марина Порошенко разом із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та директором Google Україна Дмитром Шоломко підписали Меморандум про співпрацю в організації навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у відкритті пам’ятника воїнам-учасникам операції об’єднаних сил (антитерористичної операції) у Переяслав-Хмельницькому Київської області.

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала інклюзивний дошкільний навчальний заклад №795 комбінованого типу Деснянського району міста Києва. Наразі в ньому виховується 260 дітей, із яких 37 осіб мають особливі освітні потреби.

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Житомирську область із робочою поїздкою. Перша леді взяла участь у тренінгу «Комплексна оцінка потреб дітей в закладах інституційного догляду та в сім’ї» для спеціалістів галузей освіти, охорони здоров’я та соціальних служб.

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Херсонську область із робочою поїздкою. Перша леді ознайомилася з результатами впровадження інклюзивної реформи в регіоні. Херсонщина долучилася до національного проекту Фонду Порошенка по розвитку інклюзивної освіти в Україні в листопаді 2017 року.

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Запорізьку область із робочим візитом.