Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Дружина Президента

Під час візиту до Королівства Данія перша леді України Олена Зеленська зустрілася з Прем’єр-міністеркою країни Метте Фредеріксен. Перша леді також провела зустріч із Її Величністю Королевою Данії. Олена Зеленська привітала королівське подружжя зі сходженням на престол і подякувала за підтримку нашої країни.

Перша леді України Олена Зеленська прибула до Копенгагена для участі в другому Українському інвестиційному форумі. На заході говоритимуть про конкретні можливості для данських компаній інвестувати та співпрацювати з українським бізнесом.

Під час поїздки до Рівного перша леді України Олена Зеленська відвідала Центр надання адміністративних послуг та адаптивний спортивний простір.

Перша леді взяла участь у Регіональному форумі з питань упровадження реформи шкільного харчування на Рівненщині.

Олена Зеленська поспілкувалася з військовими, які проходять реабілітацію в клініці, відвідала реабілітаційні зали та будиночки, де мешкають пацієнти. 

Перша леді України Олена Зеленська разом із міністром освіти і науки Оксеном Лісовим зустрілася в Києві з директором з питань освіти та навичок, спеціальним радником з питань освітньої політики при генеральному секретарі Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Андреасом Шляйхером.

Перша леді України Олена Зеленська також розповіла про нещодавні російські обстріли України та жертви, до яких вони призвели.

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у великій партнерській зустрічі, яка відбулася в суботу на першій у країні фабриці-кухні, в місті Бучі на Київщині.

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у засіданні Ради безбар’єрності, що відбулося під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля за участю представників уряду, голів профільних комітетів Верховної Ради, офіційних представників системи ООН, Ради Європи, ВООЗ, USAID та інших міжнародних організацій в Україні, посольств, начальників обласних військових адміністрацій, представників територіальних громад та громадянського суспільства.

Перша леді України Олена Зеленська провела зустріч із мером Парижа Анн Ідальго. Це вже четвертий візит очільниці французької столиці до Києва з початку повномасштабного російського вторгнення.