Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вiтання

Українські науковці та працівники ракетно­-космічної галузі є фахівцями світового рівня і спроможні виконувати важливі державні завдання зі створення нових ракетних технологій та сучасної космічної техніки для забезпечення інтересів національної безпеки.

Щиро вітаю вас, професіоналів розвідувальної справи, із Днем зовнішньої розвідки України. Нині українська розвідка відстоює і незалежність, і соборність України. Саме в нашій країні сьогодні вирішується майбутнє євроатлантичної безпеки та стабільності.

Нехай радість і тепло цього свята об’єднають нашу країну, бо всі ми разом – велика єдина українська родина. Бережіть себе, свої родини та нашу Україну! Христос народився! Славімо його!

Бажаю всім веселих, теплих, смачних, а головне – здорових Різдвяних свят! Бережіть себе і людей поруч з вами!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників дипломатичної служби України. Дякую усій дипломатичній команді, яка відстоює інтереси України у світі. Я високо ціную ваші перемоги.

Від імені народу України висловлюю щиру подяку всьому особовому складу та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України за гідну службу й вірність військовій присязі.