Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вiтання

Справедливість – це не тільки життєво необхідне відчуття, не тільки такий стан справ у державі, без якого життя не визначається народом як повноцінне. Справедливість – це ще й зброя. Це ефективна зброя стримування.

Там, де ви – там успішний наступ, знищені ворог і його техніка, звільнені українські міста і села, там перемога.

Дозвольте висловити Вам щирі почуття вдячності за все, що Ви робите для підтримки України у найбільш складний і визначальний момент нашої історії.

Від імені Українського народу висловлюю вам подяку за героїчне виконання військового обов'язку, мужність і рішучість, які ви демонструєте в боях з окупантами.

Сердечно дякую кожному студенту-захиснику, студенту-волонтеру, студенту-медику, студенту-кібервоїну, усім, хто власноруч творить історію України та втілює в життя прагнення і надії цілого покоління українців.

В умовах воєнної російської агресії ми ще більше переконалися, наскільки вагомою є роль фахівців сфери культури, креативних індустрій та митців, чий досвід, талант, зусилля і спільні ініціативи допомагають тримати наш інтелектуальний та культурний фронт.

Сьогодні ми маємо чудову нагоду освідчитись у любові до рідної української мови і вкотре належно вшанувати її. Бо українська – це мова свободи й волі, могутня зброя українського народу в боротьбі за нашу незалежність і Перемогу.

Вже з перших днів широкомасштабної російської агресії, постійно діючи на межі ризику, українські військові сапери створили потужні інженерні загородження на шляхах висування ворожих військ, здійснили мінування важливих комунікацій і мостів на загрозливих напрямках, провели фортифікаційне обладнання бойових позицій для українського війська, знешкодили тисячі вибухонебезпечних предметів, сприяючи розгрому ворога та зриву його загарбницьких планів.

Ваш влучний артилерійський вогонь та ракетні удари ефективно і безповоротно руйнують бойовий потенціал ворожих угруповань та стають рятівними для наших воїнів як в обороні, так і в наступі.

Вірю, що відповідальність за долю держави, за майбутнє нашої демократичної, європейської України стане визначальним критерієм у всіх ваших справах.