Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вiтання

З глибокою шаною вітаю ректорат, багатотисячний колектив та усіх випускників Національної академії внутрішніх справ зі 100-річним ювілеєм. Нехай і надалі завдяки плідній праці викладацького складу, всіх попередніх і нинішніх поколінь випускників зростає авторитет Національної академії внутрішніх справ.

Ми пишаємося усіма, хто у складі військових контингентів, поліцейських сил та цивільного персоналу місій ООН захищає мир у різних регіонах планети. Низка операцій за участю українців стали справжніми історіями успіху.

Як одна із складових системи управління державою, Служба забезпечує її стійкість, захищеність державних електронних інформаційних ресурсів та інфраструктури, створює безпечні умови обігу важливої інформації, успішно реагує на загрози у кіберпросторі, надійно протидіє ворожим технічним розвідкам, підтримує функціонування національного радіочастотного ресурсу.

Підготовлені до дій на суші, з моря та з повітря, здатні долати значні фізичні та психологічні навантаження, воїни в беретах кольору морської хвилі завжди впевнено виконують завдання за будь-яких умов бойової обстановки.

Переконаний, що любов до своєї землі, готовність до захисту Вітчизни, підготовленість та активна громадянська позиція воїнів-резервістів і надалі залишатимуться найважливішими факторами протидії загарбницьким планам противника.

Щиро вітаю вас із завершенням священного місяця Рамазан і прийдешнім святом Рамазан-Байрам.

Від щирого серця я вітаю всіх, хто відзначає цими днями Світле Воскресіння Христове! Це велике свято символізує перемогу життя над смертю. А ми з вами живемо в такий час, коли заради цієї перемоги ми відзначаємо Великдень вдома.

Сьогодні прикордонник України – не лише обличчя країни для осіб, які перетинають державний кордон у пунктах пропуску, це насамперед захисник держави, відповідальний перед Українським народом за непорушність і незмінність лінії державного кордону, забезпечення його безпеки.

Українські науковці та працівники ракетно­-космічної галузі є фахівцями світового рівня і спроможні виконувати важливі державні завдання зі створення нових ракетних технологій та сучасної космічної техніки для забезпечення інтересів національної безпеки.

Щиро вітаю вас, професіоналів розвідувальної справи, із Днем зовнішньої розвідки України. Нині українська розвідка відстоює і незалежність, і соборність України. Саме в нашій країні сьогодні вирішується майбутнє євроатлантичної безпеки та стабільності.