Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Останні новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр енергетики Герман Галущенко, голова НАК «Нафтогаз» Олексій Чернишов та командувач Повітряних сил Микола Олещук доповіли про підготовку до осінньо-зимового періоду та подолання загроз в енергетичній сфері.

Глава держави подякував Польщі за всебічну допомогу Україні в протидії російській агресії та відзначив важливість підтримки Сеймом нашої країни.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі Спікеркою Сеймасу Литовської Республіки Вікторією Чмілітє-Нільсен, яка перебуває з візитом у нашій країні.

Глава держави зазначив, що завдання командирів, які завершили навчання, – збільшити силу й фаховість національної оборони.

Зібрання представників такої кількості поважних країн, організацій і релігійних лідерів на Глобальному саміті миру свідчить про те, що мир потрібен усім. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції за підсумками Саміту у Швейцарії.

Він подякував Гані за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України з перших днів повномасштабного російського вторгнення, зокрема під час голосування за резолюції Генеральної Асамблеї ООН.

Під час Глобального саміту миру у Швейцарії, який відбувся 15–16 червня, учасники узгодили спільну позицію щодо трьох пунктів.

Спільне комюніке про основи миру

16 червня 2024 року - 15:31

Ми зібралися у Швейцарії 15–16 червня 2024 року, щоб посилити діалог на високому рівні щодо шляхів до всеосяжного, справедливого та стійкого миру для України. Цей Саміт був побудований на базі попередніх дискусій, які відбулися на основі Української формули миру та інших мирних пропозицій, що відповідають міжнародному праву, включно зі Статутом Організації Об’єднаних Націй.

Глава Української держави подякував Кіпру за надану гуманітарну допомогу нашій країні та відзначив особисту участь Нікоса Христодулідіса у Глобальному саміті миру.

Глава Української держави подякував за підтримку територіальної цілісності й суверенітету України з перших днів повномасштабної російської агресії, а також відповідних резолюцій Генеральної Асамблеї ООН.