Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Останні новини

«Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу, національної ідеї. І з цього шляху, я впевнений, ми вже не звернемо», - сказав Президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами.

«До 2019 року готувалися не лише у Кремлі. Готувалися до цього особливого року і ми в Україні. Незважаючи на війну, ми запустили і успішно втілюємо найбільш масштабні та найбільш глибокі зміни і реформи у своїй історії. Ми досягли вагомого прогресу в модернізації економіки та інфраструктури», - сказав Президент Петро Порошенко на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

«Холодним душем для Москви стала єдність і солідарність світу з Україною у відповідь на «азовську атаку» Росії», - сказав Президент Петро Порошенко на зустрічі з іноземними дипломатами.

Президент Петро Порошенко підкреслює, що «розуміючи, що українська армія протягом останніх років якісно зміцнилася, і усвідомлюючи, що будь-яка подальша спроба військового вторгнення закінчиться для окупантів плачевно, в Кремлі основну ставку сьогодні роблять на підрив України зсередини».

«Кремль і надалі тримає у своїх тюрмах українських заручників – як в самій Росії, так і на окупованих нею українських територіях. Серед них, 24 українських моряки – військовополонені. Жодний судовий фарс не допоможе Росії приховати акт відкритої агресії проти України на морі», - заявив Президент Петро Порошенко під час щорічної Традиційної зустрічі з іноземними дипломатами.

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у щорічній Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Під час звернення Глава держави привітав іноземних дипломатів з Новим роком та побажав миру.

Президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами наголосив, що Україна захищає мир в усій Європі  і закликав дипломатів пам'ятати про це.«Своєю самопожертвою українці захищають мир в Європі», - сказав Президент. При цьому він підкреслив, що «Росія не збирається зупинятися лише на Україні і  випробовує свої новітні технології гібридної війни».

Після завершення подячного молебня з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України у Свято-Миколаївському Храмі Борисполя Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять жертв тоталітарного режиму, які поховані у Книшовому меморіальному парковому комплексі.

Президент Петро Порошенко взяв участь в подячному молебні з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України у Свято-Миколаївському Храмі Борисполя. Перед початком святкової літургії, яку відправив Предстоятель Православної Церкви України Блаженіший Митрополит Епіфаній, Томос був внесений в храм.

Президент Петро Порошенко на Київщині зустрівся з учасниками Конференції освітян області та подякував їм за ентузіазм та підтримку у проведенні освітньої реформи. «Ми й нову українську школу будуємо, і мир захищаємо, і соціально захищаємо людей, вчителів. І це перший пріоритет тих зусиль, які має робити держава», - звернувся Глава держави до освітян.