Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Останні новини

Лідери детально обговорили ситуацію в Україні та Німеччині, пов’язану з пандемією COVID-19 та постачанням вакцини від цієї інфекції.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі» № 1086-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 грудня 2020 року.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Португальської Республіки Марселу Ребелу де Соузою. На початку розмови глави держав привітали один одного з Різдвом Христовим та Новим роком. Володимир Зеленський подякував Марселу Ребелу де Соузі за тепле новорічне відеопривітання для України.

Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

Президент України Володимир Зеленський і Президент Молдови Майя Санду під час перемовин у Києві визначили пріоритетними сферами для спільного економічного імпульсу енергетику, інфраструктуру та транзит.

Президент України Володимир Зеленський детально ознайомив Президента Республіки Молдова Майю Санду з актуальною ситуацією на Донбасі та кроками, що здійснюються задля мирного врегулювання.

Україну та Молдову єднають не лише спільний кордон та минуле, а й спільний рух до повноправного членства у європейській родині. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський за результатами переговорів з Президентом Республіки Молдова Майєю Санду, яка нині перебуває з офіційним візитом в Україні.

«Це, зокрема, спільний намір відновити діалог на найвищому рівні та зробити його динамічним і, найголовніше, зробити його результативним. Для цього в рамках Президентської Ради ми будемо форматувати стратегію та координувати наші дії для вирішення завдань двостороннього порядку денного», – сказав Глава Української держави під час спільної заяви за результатами зустрічі.

Європейський Союз має приділити підвищену увагу країнам Східного партнерства у питаннях закупівлі та постачання вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський за результатами зустрічі з Президентом Республіки Молдова Майєю Санду у Києві.

Президент України Володимир Зеленський і Президент Республіки Молдова Майя Санду, яка перебуває в Україні з офіційним візитом, підписали спільну заяву щодо важливості розвитку українсько-молдовських двосторонніх відносин. Також глави держав підписали Меморандум щодо розвитку транспортно-транзитного потенціалу України та Республіки Молдова.