Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Останні новини

Під час робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з представниками ветеранських громадських організацій. Глава держави наголосив на важливості повернення людей і територій, привітавши ветеранів.

У День Військово-Морських сил Збройних сил України Президент Володимир Зеленський на борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» оглянув проходження військових кораблів і техніки.

«Ми вклоняємося кожному, хто повернув Слов’янськ і Краматорськ до України», – зазначив Глава держави під час участі в урочистостях до Дня Військово-Морських сил України в Одесі.

Президент України Володимир Зеленський також вручив державні нагороди з нагоди Дня Військово-Морських сил України.

Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Військово-Морських сил Збройних сил України в Одесі.

Одним з головних завдань Української держави є соціальне забезпечення військових моряків і членів їхніх родин, наголосив Президент Володимир Зеленський під час виступу на урочистостях з нагоди Дня Військово-Морських сил Збройних сил України в Одесі.

Президент України Володимир Зеленський вимагає від Генерального прокурора України та міністра внутрішніх справ забезпечити ефективну координацію роботи з недопущення ескалації насильства на вулицях країни.

Під час робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився зі станом ліквідації наслідків аварії танкера Delfi.

У межах робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками місцевого бізнесу. Зустріч Глави держави з підприємцями відбувалася в адміністративній будівлі ПАТ «Одеський припортовий завод».

Кандидатура на посаду віце-прем'єр-міністра з питань промислової політики та оборонно-промислового комплексу може бути визначена вже за тиждень. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з представниками місцевого бізнесу в межах робочої поїздки до Одеської області.