Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

Всі новини

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента Олексія Кулеби та за участю першої леді України Олени Зеленської відбулася нарада щодо реформи шкільного харчування. У ній узяли участь представники 21 обласної військової адміністрації, а також міністр освіти і науки України Оксен Лісовий і керівник команди реформи шкільного харчування Орест Степаняк. 

Глава держави детально поінформував Понтифіка про наслідки російської агресії проти України, російський повітряний терор та складну ситуацію в енергетиці.

Глава держави поінформував про підготовку до Глобального саміту миру та подякував Премʼєр-міністрові Індії за очікувану присутність на заході делегації високого рівня. Лідери обговорили пункти порядку денного Саміту.

У межах плану дій Президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back UA у Брюсселі відбулось експертне обговорення напрацювань робочої групи цієї ініціативи, презентація документальної книги Living the War – Children During the Russian War Against Ukraine та відкриття фотовиставки.

Буде й більше техніки та інших необхідних речей для фронту. Вирішено і щодо використання російських активів на користь України, є перший вагомий крок G7 щодо 50 мільярдів доларів.

Володимир Зеленський подякував Джозефу Байдену за лідерство, яке проявилося, зокрема, цією угодою та роками підтримки України, а також обом командам, які працювали над змістом документа.

Більш ніж через два роки після жорстокого й неспровокованого нападу Росії на Україну, сьогодні Президент Байден недвозначно заявляє, що Сполучені Штати та їхні партнери підтримуватимуть Україну в її боротьбі за свою свободу та принципи, закріплені в Статуті ООН.

Цим документом США беруть на себе довгострокові безпекові зобов'язання, спрямовані на підтримку зусиль України для перемоги у війні та стримування можливої російської військової агресії в майбутньому.

В Італії на полях саміту «Групи семи» Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.