Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Всі новини

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква зустрівся із заступником міністра закордонних справ Литви Сімонасом Сатунасом.

У Харкові Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо оперативної обстановки в області та підготовки до осінньо-зимового періоду.

Глобальний саміт миру має стати потужним кроком до припинення війни та встановлення справедливого миру для України. Про це керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив під час панельної дискусії на саміті UNITED24, присвяченій Глобальному саміту миру.

Кожна держава, яка справді повністю підтримує нашу протидію терору, – я дякую вам. Але потрібно більше зусиль, більше рішучості – рішучості лідерів світу, – щоб російський терор нарешті програв.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з Президенткою Північної Македонії Горданою Сіляновською-Давковою, прем’єр-міністрами Греції та Норвегії Кіріакосом Міцотакісом і Йонасом Гаром Стере. Вони підтвердили, що їхні країни будуть представлені на Глобальному саміті миру.

«Сподіваюся, що й надалі ми можемо розраховувати на вашу підтримку. Важливі збори, результати, але найважливіше – це підтримка людей, їхнього морального духу та стійкості», – зазначив Володимир Зеленський.

Платформа UNITED24 за два роки зібрала 650 млн дол. допомоги Україні та об’єднала 110 країн і мільйони людей та компаній. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час саміту UNITED24.

У День морської піхоти України Президент Володимир Зеленський зустрівся із захисниками та відзначив їх державними нагородами.

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква зустрівся зі спеціальним уповноваженим Міністерства закордонних справ Грецької Республіки з питань України Спиридоном Ламбрідісом.