Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Всі новини

Ми продовжимо роботу з усіма партнерами, які так само можуть допомогти. Робимо все, щоб було більше можливостей у наших Сил оборони і в оборонно-промислового комплексу.

Глава Української держави Володимир Зеленський подякував канцлеру Німеччини Олафу Шольцу за надання додаткової системи Patriot, систем IRIS-T й Skynex, ракет і набоїв до наявних зенітно-ракетних систем. 

У День працівника оборонно-промислового комплексу України Президент Володимир Зеленський привітав працівників і працівниць галузі з професійним святом і вручив державні нагороди.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся в Чернівцях із колишніми військовополоненими та рідними українців, які зараз перебувають у полоні в держави-агресорки – РФ. 

Понад 100 учасників розпочинають навчання в проєкті з підготовки фахівців управлінської ланки для деокупованих територій (Reintegration Management Program). Це один із кроків, які за дорученням Президента України Володимира Зеленського розробили для ефективної реінтеграції Криму одразу після звільнення півострова.

У Чернівцях Президент України Володимир Зеленський відвідав госпіталь, де лікуються поранені військовослужбовці, та вручив нагороди.

Глава держави зазначив, що цей проєкт започаткували для того, щоб розвивати потенціал українських виробників. Важливо, щоб кожна зустріч у межах платформи «Зроблено в Україні» закінчувалася підписанням контрактів.

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Чернівців зустрівся зі студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету та Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету.

Володимир Зеленський акцентував, що зараз найбільше уваги має бути до енергетики. Держава працює над тим, щоб посилити протиповітряну оборону й отримати необхідне енергообладнання, але чітке розуміння потреб має бути в кожній громаді.

Володимир Зеленський провів зустріч із делегацію Світового конгресу українців, яка прибула до Чернівців із Бухареста, де відбувається саміт СКУ. У ньому беруть участь понад 200 очільників і представників українських громад із 55 країн світу.