Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Всі новини

Немає нації, яка здатна зупинити таку війну лише своїми зусиллями. Потрібна участь лідерів світу.

У межах інформаційної кампанії «Викрадені голоси», яка є частиною плану дій Президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA, відбувся візит української делегації до Аргентини. Її очолила радниця – уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук. Візит організувало Міністерство закордонних справ України.

Тільки такі божевільні, як Путін, здатні вбивати й тероризувати людей так підло. Вже відомо, що є поранені, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Кожному, хто постраждав, буде надана необхідна допомога.

Ми завжди прагнемо до взаємної вигоди й ніколи не використовуємо наші можливості на шкоду іншим народам, їхньому суверенітету, їхньому благу. І саме це потрібно в нашому світі – у світі, у якому завжди мають спрацьовувати тільки формули миру, формули поваги, формули розвитку.

В умовах триваючої російської агресії фахівці служби забезпечують стійкість нашої держави в кіберпросторі і впевнено виконують широкий спектр важливих та різнопланових заходів оборони держави.

«Дякую за роботу для захисту України в дуже чутливій сфері – це міждержавне спілкування, зв’язок із нашими військовими, захищені й особливо важливі лінії зв’язку і, звичайно, це захист України в кіберпросторі – ще в одному просторі, де є відчутною агресія Росії», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави подякував за військову та фінансову допомогу з перших днів повномасштабного російського вторгнення та відзначив важливість резолюцій Сенату Польщі на підтримку України.

Ніхто у світі не зацікавлений у цій війні, крім самого агресора, і кожен це насправді розуміє. Саміт миру – це такий формат, який не дозволить Путіну більше брехати.

Перша леді України Олена Зеленська привітала учасників Десятого чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги. Участь у ньому взяли 26 команд з усієї країни.

Главі держави доповіли, що напередодні вранці російські окупанти завдали дев’ять ракетних ударів по Холодногірському та Основ’янському районах Харкова. Унаслідок обстрілу на території типографії загорівся палітурний цех.