Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №398/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

МЕЛЬНИКА Володимира Петровича — ректора Львівського національного університету імені Івана Франка

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ВИШНЕВСЬКОГО Анатолія Володимировича — кінорежисера державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка», лауреата міжнародних премій, м.Київ

ЗАБОЛОТНОГО Дмитра Ілліча — директора державної установи «Інститут отоларингології імені професора О.С.Коломійченка Національної академії медичних наук»

ЗАВ’ЯЛОВА Михайла Михайловича — президента громадської організації «Ліга професіонального боксу України», м.Київ

МАРИНЧАКА Віктора Андрійовича — настоятеля храму Івана Богослова Української православної церкви Київського патріархату, м.Харків

МАХОТУ Владислава Васильовича (АНТОНІЯ) — керуючого Хмельницькою єпархією Української православної церкви Київського патріархату

РУДИКА Сергія Ярославовича — народного депутата України

СТАДНИКА Григорія Васильовича — першого проректора Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АННЕНКОВУ Наталію Валентинівну — Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України

БЄДНИХ Павла Валерійовича — гірника очисного забою дільниці Новокостянтинівської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Кіровоградська область

БУГРОВА Володимира Анатолійовича — проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ГІРНИКА Григорія Кузьмовича — члена громадської організації «УКРРЯТВОД», м.Київ

ГОРБАЧОВА Дмитра Омеляновича — мистецтвознавця, м.Київ

ГОРДІЄНКО Аллу Іванівну — генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, м.Київ

ДІМЧОГЛА Юрія Дмитровича — заступника голови Одеської обласної ради

ДОРОШЕНКА Юрія Олеговича — члена Національної спілки журналістів України, м.Київ

КРЯЧКА Валерія Олександровича — директора з економіки акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод»

ЛІСОВОГО Геннадія Олексійовича — начальника Головного управління Державної фіскальної служби України

ЛУПАКОВА Євгена Олександровича — члена громадської ради Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, м.Київ

МАЙДАНЮКА Віталія Григоровича — волонтера, члена благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Чисте небо», м.Київ

ПАВЛОВА Василя Борисовича — співробітника науково-дослідної частини факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ШВАЧКА Віктора Михайловича — президента федерації бадмінтону, м.Київ

ШЕВЧЕНКА Володимира Івановича — члена Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, м.Київ

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

БАННІКОВА Сергія Володимировича — члена громадської організації «Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів», м.Харків

ГЛУШКА Сергія Васильовича — помічника машиніста тепловоза виробничого підрозділу «Локомотивне депо Жмеринка» регіональної філії «Південно-Західна залізниця», Вінницька область

ПАВЛОВА Віталія Сергійовича — машиніста тепловоза виробничого підрозділу «Локомотивне депо Жмеринка» регіональної філії «Південно-Західна залізниця», Вінницька область

ПРОВОЛОВСЬКОГО Володимира Анатолійовича — члена громадської організації «Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів», м.Харків

САМАРСЬКОГО Сергія Вікторовича (посмертно) — депутата Сєвєродонецької міської ради, Луганська область

ШЕВЧУКА Юрія Юрійовича — машиніста тепловоза виробничого підрозділу «Локомотивне депо Жмеринка» регіональної філії «Південно-Західна залізниця», Вінницька область

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ЗИМНЮ Валентину Іванівну — професора кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АМОСОВУ Катерину Миколаївну — ректора Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, м.Київ

ГАЙВОРОНСЬКУ Світлану Григорівну — керівника апарату Вовчанської районної державної адміністрації, Харківська область

ІПАТІЙ Ніну Іванівну — майстриню художньої вишивки, Полтавська область

НАКЛИЦЬКУ Зою Степанівну — керівника зразкової балетної студії комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля», Сумська область

НОВОСЕЛЕЦЬКУ Ілону Валентинівну — завідувача сектору Управління Державного управління справами

САЛАТУ Ірину Анатоліївну — головного консультанта Головного департаменту Адміністрації Президента України

СВЙОНТЕК Ірину Владиславівну — майстриню художньої вишивки, Івано-Франківська область

СТАШЕВСЬКУ Ірину Станіславівну — директора гімназії біотехнологій № 177 м.Києва

СТРИГУ Ангеліну Олександрівну — викладача-методиста комунального вищого навчального закладу «Чернігівське музичне училище імені Л.М.Ревуцького» Чернігівської обласної ради

ТАТАРЧУК Тетяну Феофанівну — заступника директора державної установи «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології Національної академії медичних наук України»

ТКАЧУК Марію Іванівну — станичну Луцької міської організації Братства ветеранів ОУН-УПА, Волинська область

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

ПАНЧЕНКО Тетяну Анатоліївну — лікаря підстанції № 14 станції швидкої допомоги (м.Мар’їнка) – відокремленого структурного підрозділу комунальної лікувально-профілактичної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Донецька область

ФУЗАЙЛОВА Геннадія — професора медицини медичної школи Гарвардського університету, громадянина США

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ГРИЩЕНКА Олега Володимировича — слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства «Сумихімпром»

КОВАЛЬЧУК Наталію Юхимівну — електрогазозварника товариства «Запорізький титано-магнієвий комбінат»

КУЗНЄЦОВУ Світлану Петрівну — апаратника товариства «Науково-виробниче підприємство «Зоря», Луганська область

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГИРИЧ Анжеліці Іванівні — артистці, провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр юного глядача на Липках»

ДЕНИСЕНКУ Володимиру Андрійовичу — викладачеві-хореографу Київського державного хореографічного училища

КРЕТУ Зіновію Миколайовичу — головному диригентові комунального закладу «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» Рівненської обласної ради

ЯРЕМЧУКУ Дмитру Назаровичу — солістові-вокалісту творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ

ЯРЕМЧУКУ Назарію Назаровичу — солістові-вокалісту, композиторові творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГОЛОВКУ Вілену Романовичу — артистові драми, провідному майстру сцени Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

ІЛЬЧУКУ Юрію Івановичу — артистові Черкаського академічного заслуженого українського народного хору комунального закладу «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради»

ПІДЛУЖНОМУ Андрію Борисовичу — артистові, співаку, композиторові, м.Тернопіль

САДВАРІЙ Яні Миколаївні — солістці заслуженого академічного Закарпатського народного хору Закарпатської обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ГУБАЙ Галині Петрівні — учительці Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка

САМОЙЛЕНКО Ліні Олександрівні — учительці Березанської загальноосвітньої школи I–III ступенів Березанської районної ради, Миколаївська область

ТРИГУБУ Сергію Євгеновичу — учителеві комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради

УШАКОВІЙ Тетяні Сергіївні — учительці Київської гімназії східних мов № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

АНДРУЩЕНКУ Володимиру Леонідовичу — завідувачеві кафедри Університету державної фіскальної служби України, доктору економічних наук, професорові, Київська область

БОЙЧУКУ Тарасу Миколайовичу — ректорові вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», доктору медичних наук, професорові, м.Чернівці

ДАНІЛЕНКУ Едуарду Івановичу — завідувачеві кафедри Державного університету інфраструктури та технологій, доктору технічних наук, професору, м.Київ

ЄМЕЛЬЯНОВУ Володимиру Михайловичу — директорові Інституту державного управління Чорноморського державного університету імені Петра Могили, доктору наук з державного управління, професору, Миколаївська область

СОКОЛУ Василю Васильовичу — завідувачеві відділу Інституту народознавства Національної академії наук України, доктору філологічних наук, професору

СТЕФАНЧУКУ Руслану Олексійовичу — першому заступникові головного редактора юридичного журналу «Право України», доктору юридичних наук, професору, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ДЯКУ Олександру Михайловичу — першому заступникові голови Львівської обласної організації Національної спілки письменників України

КЛИМОВСЬКОМУ Роману Богдановичу — менеджерові вокальної формації «Піккардійська Терція», м.Львів

СТЕФУРІ Богдану Петровичу — звукорежисерові вокальної формації «Піккардійська Терція», м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КОВАЛЕНКУ Віталію Леонідовичу — заступникові керівника Апарату Прем’єр-міністра України

СЕМЕНЕНКУ Григорію Павловичу — начальникові управління акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт», Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КОСТЕЦЬКОМУ Юрію Євстахійовичу — завідувачеві відділення Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

ЛІТВІНЕНКУ Миколі Миколайовичу — начальникові служби Щастинського району електричних мереж товариства «Луганське енергетичне об’єднання»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

МАРКУС Жанні Миколаївні — заступникові керівника відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БІЛООКОМУ В’ячеславу Васильовичу — деканові факультету, професору кафедри державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», м.Чернівці

КОСТЕНКУ Олександру Сергійовичу — головному лікареві комунальної установи «Барська центральна районна лікарня», Вінницька область

МАКОВІЙЧУК Ірині Омелянівні — головному лікареві комунальної медичної установи «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний диспансер»

МАРЧЕНКУ Олександру Івановичу — завідувачеві відділення Одеського обласного онкологічного диспансеру

НАДЄЙКУ Миколі Михайловичу — головному лікареві міської дитячої лікарні Рівненської міської ради

НОВИК Адольфіні Яківні — лікареві державної установи «Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В.П.Філатова Національної академії медичних наук України»

ОБУХОВСЬКОМУ Валерію Олексійовичу — лікареві, волонтеру, члену громадської спілки «Одеська обласна колегія лікарів», кандидатові медичних наук

ПАНОВУ Віталію Васильовичу — завідувачеві відділення комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є.Карабелеша»

ПОВЧ Зореславі Василівні — завідувачеві відділення Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока»

ПРОЦЮ Івану Михайловичу — лікареві-хірургу, волонтеру, м.Тернопіль

САЛТИКОВІЙ Галині Володимирівні — доцентові кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, м.Київ

СМАГЛЮК Любові Вікентіївні — завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», м.Полтава

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ГУСЄВУ Валерію Юрійовичу — токареві цеху товариства «Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод», Донецька область

ЧМАЛЮ Олексію Микитовичу — заступникові головного інженера акціонерного товариства «Вовчанський агрегатний завод», Харківська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БУРОВУ Анатолію Олександровичу — начальникові служби державного підприємства «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м.Київ

ГУК Лесі Степанівні — директорові комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна бібліотека для молоді»

СЛАВІТИЧУ Роману Іллічу — директорові Львівського будинку вчених

СТЕПАНЕНКО Людмилі Михайлівні — голові правління громадської організації «Інститут соціальних та культурних зв’язків», м.Київ

ХИТРОМУ Олексію Івановичу — начальникові відділу Ружинської районної державної адміністрації, Житомирська область

ЧЕРЛЕНЮКУ Володимиру Юрійовичу — художньому керівникові Народного дому селища Делятин, Івано-Франківська область

ШЕПЕТІ Володимиру Леонідовичу — художньому керівникові самодіяльного народного ансамблю пісні і танцю «Лісоруб» Будинку культури селища Великий Бичків Рахівського району, Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

АРЕШОНКОВУ Володимиру Юрійовичу — народному депутатові України

БАБІЧЕВУ Анатолію Валерійовичу — заступникові голови – керівнику апарату Харківської обласної державної адміністрації

ВЕРБИЛО Ларисі Василівні — директорові Денишівської загальноосвітньої школи I–III ступенів імені В.Г.Бондарчука Житомирського району, Житомирська область

ГРЕЧЕНКУ Володимиру Анатолійовичу — завідувачеві кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ

ГРИГОР’ЄВУ Сергію Борисовичу — директорові комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпропетровської міської ради

ЗАХАРЧЕНКУ Вадиму Миколайовичу — проректорові Національного університету «Одеська морська академія»

ЛОЗИНСЬКОМУ Мар’яну Володимировичу — проректорові Львівського національного університету імені Івана Франка

ЛОПУШАНСЬКОМУ Василю Михайловичу — завідувачеві кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Львівська область

МАНЧЕНКО Світлані Ігорівні — вчителеві, директору Одеської спеціалізованої школи I–III ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» № 94 Одеської міської ради

МУРАВЙОВУ Віктору Івановичу — завідувачеві кафедри Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ОЗЕРОВІЙ Тетяні Ярославівні — директорові Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації

РАДЧЕНКУ Олександру Віталійовичу — професорові кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ГОГУНСЬКІЙ Галині Федорівні — сестрі медичній старшій відділення комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КАШИЦІ Вячеславу Михайловичу — директорові малого підприємства «Полісся», Житомирська область

СТРАШНОМУ Сергію Андрійовичу — директорові Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

БОБРОВСЬКОМУ Богдану Леонідовичу — першому заступникові генерального директора автотранспортного підприємства, м.Київ

МАКСИМЕНКУ Олександру Андрійовичу — ветеранові морського та річкового транспорту, Одеська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЖУРАВЛЮ Миколі Петровичу — директорові відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Великоснітинське навчально-дослідне господарство імені О.В.Музиченка», Київська область

СТОРОЖЕВУ Ігорю Вікторовичу — керівникові сільськогосподарського підприємства «Батьківщина», Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ТАЛТ Людмилі Гнатівні — директорові Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Рівненської міської ради

ЩЕРБІНІНУ Олександру Миколайовичу — заступникові директора Департаменту – начальнику відділу Міністерства оборони України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

БОНДАРЕНКУ Олександру Олександровичу — начальникові відділу департаменту державного підприємства «Український державний центр радіочастот», м.Київ

КОЛОМОЙЦЮ Андрію Вікторовичу — члену президії Дніпропетровського обласного комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення

ШЕВЧУКУ Івану Васильовичу — голові правління Вашківецького сільського споживчого товариства Вижницького району, Чернівецька область

ШЕСТОПАЛУ В’ячеславу Леонідовичу — заступникові директора, начальнику відділу департаменту міського господарства Вінницької міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

АФАНАСЬЄВІЙ Мар’яні Володимирівні — завідувачеві кафедри Національного університету «Одеська юридична академія»

МИХАЙЛОВІЙ Вікторії Володимирівні — завідувачеві сектору юридичної служби Державної служби експортного контролю України

ШАМБІР Наталії Василівні — керівникові секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ІВАНИЦЬКОМУ Богдану Васильовичу — керівникові фізичного виховання Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва

ГЛУШНЮКУ Володимиру Івановичу — директорові комунального закладу «Іваничівська дитячо-юнацька спортивна школа» Іваничівської районної ради, Волинська область

КОМАРУ Олегу Степановичу — тренерові-викладачу комунального закладу Львівської обласної ради «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2 з дзюдо та боксу»

КОРОЛЮ Григорію Степановичу — директорові комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 6» Дніпропетровської міської ради

МАЛЮТЕНКУ Віктору Миколайовичу — президентові Всеукраїнської громадської організації «Асоціація джиу-джитсу України», м.Київ

САДОВСЬКОМУ Олександру Віталійовичу — начальникові відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації

СОЗАНСЬКОМУ Володимиру Петровичу — старшому тренерові-викладачу Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи

СТАНКЕВИЧУ Володимиру Васильовичу — старшому тренерові штатної команди національної збірної команди України з фехтування Міністерства молоді та спорту України

СУМЦОВУ Анатолію Аврамовичу — старшому тренерові-викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо», м.Київ

ШАБАНОВІЙ Ларисі Олексіївні — директорові департаменту Федерації баскетболу України, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ГЕПАРДУ Миколі Анатолійовичу — майстрові художнього різьблення на дереві, графіку, живописцю, м.Херсон

САВЧЕНКУ Костянтину Юрійовичу — художникові, директору обласного комунального закладу «Харківське художнє училище»

ЮРИК Ярині Михайлівні — художникові-живописцю, м.Львів.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

1 грудня 2017 року