Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №410/2016

Про призначення суддів

 

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128 Конституції України постановляю:

1. Призначити строком на п'ять років у місцевих загальних судах на посади:

судді Володимир-Волинського міського суду Волинської області
ВІТЕРА Ігоря Романовича;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області
СМІТЮХА Вадима Миколайовича;

судді Старовижівського районного суду Волинської області
НАЗАРУКА Олександра Володимировича;

судді Васильківського районного суду Дніпропетровської області
БИТЯКА Ігоря Григоровича;

судді Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області
ГУСЕЙНОВА Кімала Анатолійовича;

судді Межівського районного суду Дніпропетровської області
ЮР'ЄВА Олександра Юрійовича;

суддів Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області:
ГУКОВУ Руслану Михайлівну,
МАЛАШИНУ Юлію Богданівну;

судці Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області
ЗІНЧЕНКО Анну Сергіївну;

судді Покровського районного суду Дніпропетровської області
ЄДАМЕНКО Ірину Віталіївну;

судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області
МАТІЯШ Софію Костянтинівну;

судді Софіївського районного суду Дніпропетровської області
КАЩУКА Дениса Анатолійовича;

судді Тернівського міського суду Дніпропетровської області
СОЛОДОВНИК Ірину Сергіївну;

судді Царичанського районного суду Дніпропетровської області
ЗУБІЙ Альону Василівну;

судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська
ІСАЄВУ Діану Аркадіївну;

судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська
КНИШ Аллу Володимирівну;

судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
МАСЛОВА Дениса Вячеславовича;

суддів Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:
ГІДУ Ольгу Сергіївну,
НІКОЛЕНКО Дар'ю Миколаївну;

суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:
КОЗЛОВА Юрія Володимировича,
ЧОРНОГО Ігоря Ярославовича;

суддів Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:
АЛЕКСЄЄВА Олексія Володимировича,
НЕСТЕРЕНКА Олексія Михайловича;

суддів Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:
ГРИНЯ Назара Григоровича,
КІСЕРУ Лілію Ігорівну;

судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
СИДОРАКА Василя Володимировича;

судді Великоновосілківського районного суду Донецької області
ФИСУН Ларису Станіславівну;

судді Дзержинського міського суду Донецької області
ТКАЧ Ганну Василівну;

судді Дружківського міського суду Донецької області
ЛОПАТКО Наталю Валеріївну;

суддів Красноармійського міськрайонного суду Донецької області:
БОРОДАВКУ Катерину Павлівну,
ВАРИБРУСА Вадима Анатолійовича;

суддів Селидівського міського суду Донецької області:
КОЛІІЦУК Зоряну Миколаївну,
ПЕРЕЯСЛОВСЬКУ Юлію Анатоліївну;

судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області
Д'ЯЧЕНКА Дмитра Олександровича;

судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області
НЕВМЕРЖИЦЬКУ Олену Андріївну;

судді Любарського районного суду Житомирської області
ГУЦАЛА Павла Івановича;

судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області
НАГОРНЮКА Юрія Володимировича;

судді Овруцького районного суду Житомирської області
СКІТНЕВСЬКУ Олену Максимівну;

судді Богунського районного суду міста Житомира
ГУМЕН Наталію Вікторівну;

суддів Куйбишевського районного суду Запорізької області:
ВАЛІГУРСЬКОГО Геннадія Юрійовича,
ХОДЬКА Вадима Миколайовича;

судді Пологівського районного суду Запорізької області
КАРЕТНИК Юлію Миколаївну;

суддів Розівського районного суду Запорізької області:
АНТІПОВУ Тетяну Анатоліївну,
ЗАВІНОВСЬКУ Аллу Павлівну;

судді Токмацького районного суду Запорізької області
КОВАЛЕНКА Павла Леонідовича;

судді Чернігівського районного суду Запорізької області
ПРОЦЕНКО Анну Миколаївну;

судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя
КРУГЛІКОВУ Аллу Вікторівну;

судді Шевченківського районного суду міста Запоріжжя
МАРКО Ярославу Романівну;

судді Верховинського районного суду Івано-Франківської області
БУЧИНСЬКОГО Андрія Богдановича;

судді Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області
МАКСИМІВА Ігоря Володимировича;

судді Володарського районного суду Київської області
МАКАРЕНКО Людмилу Анатоліївну;

судді Вільшанського районного суду Кіровоградської області
ПАВЕЛКА Дениса Юрійовича;

судді Добровеличківського районного суду Кіровоградської області
ЧЕРНЮК Світлану Олександрівну;

судді Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області
ТЬОРА Євгенія Миколайовича;

судді Новгородківського районного суду Кіровоградської області
РЕВУСА Олега Ігоровича;

судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області
КОЛІУШ Галину Вадимівну;

судді Онуфріївського районного суду Кіровоградської області
ШУЛІКУ Олександру Олександрівну;

судді Устинівського районного суду Кіровоградської області
АТАМАНОВУ Світлану Юріївну;

судді Ленінського районного суду міста Кіровограда
ЯКОВЛЕВА Дениса Леонідовича;

судді Кремінського районного суду Луганської області
ТЕСЛЕНКО Ірину Олександрівну;

судді Лисичанського міського суду Луганської області
КОВАЛЕНКО Наталію Вікторівну;

суддів Рубіжанського міського суду Луганської області:
КОБЗАРЯ Юрія Юрійовича,
РОМАНОВСЬКОГО Євгенія Олеговича;

судді Золочівського районного суду Львівської області
ПИЛИП'ЯКА Петра Володимировича;

суддів Яворівського районного суду Львівської області:
КАРПИН Ірину Миколаївну,
КОНДРАТЬЄВУ Наталію Анатоліївну;

суддів Арбузинського районного суду Миколаївської області:
ДОГАРЄВУ Ірину Олегівну,
ЯВІЦУ Ірину Василівну;

судді Казанківського районного суду Миколаївської області
ТОМАШЕВСЬКОГО Олександра Олександровича;

судді Новобузького районного суду Миколаївської області
ЦІПИВКО Ірину Ігорівну;

суддів Арцизького районного суду Одеської області:
ВАРГАРАКІ Сергія Михайловича,
ЧЕРЕВАТУ Вероніку Іванівну;

судді Кілійського районного суду Одеської області
МАНЖОС Наталію Володимирівну;

судді Миколаївського районного суду Одеської області
МЕДВЄДЄВУ Олену Геннадіївну;

судді Гребінківського районного суду Полтавської області
ШЕВЧЕНКО Віру Миколаївну;

судді Чорнухинського районного суду Полтавської області
ГЛУЩЕНКО Наталію Миколаївну;

судді Чутівського районного суду Полтавської області
МИХАЙЛЮК Олену Ігорівну;

судді Октябрського районного суду міста Полтави
ГАЛЬОНКІНУ Юлію Сергіївну;

судді Зарічненського районного суду Рівненської області
ДІДИКА Андрія Володимировича;

судді Здолбунівського районного суду Рівненської області
ЧОРНОГО Ігоря Анатолійовича;

судді Корецького районного суду Рівненської області
ОПРИШКА Петра Зіновійовича;

судді Костопільського районного суду Рівненської області
ЛЕВЧУК Віту Віталіївну;

судді Кузнецовського міського суду Рівненської області
МАНУЛЯКА Юрія Васильовича;

судді Недригайлівського районного суду Сумської області
ПЕТЕН Яну Леонідівну;

судді Роменського міськрайонного суду Сумської області
МАШИНУ Інну Миколаївну;

судці Шосткинського міськрайонного суду Сумської області
КУРБАНОВУ Альфію Рауфівну;

судді Ямпільського районного суду Сумської області
БОНДАРЧУКА Ярослава Петровича;

судді Балаклійського районного суду Харківської області
ХРАМЦОВА Валерія Борисовича;

судді Білозерського районного суду Херсонської області
РИБАС Аллу Вікторівну;

судді Голопристанського районного суду Херсонської області
ДАНИЛЕВСЬКОГО Максима Анатолійовича;

судді Чаплинського районного суду Херсонської області
ПИЛИПЕНКО Ірину Олександрівну;

судді Ізяславського районного суду Хмельницької області
ТРАСКОВСЬКОГО Сергія Леонідовича;

судді Новоушицького районного суду Хмельницької області
ПОЛЬОВУ Вікторію Євгенівну;

судді Славутського міськрайонного суду Хмельницької області
ШЕВЧУКА Василя Володимировича;

суддів Чемеровецького районного суду Хмельницької області:
ГОРОБЕЦЬ Наталію Олександрівну,
КУЛЄБЯКІНА Вадима Олександровича;

судді Катеринопільського районного суду Черкаської області
КОШІЛЬ Наталію Михайлівну;

судді Лисянського районного суду Черкаської області
ЯЦЕНКО Ганну Миколаївну;

судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області
ОПАЛИНСЬКУ Ольгу Петрівну;

судді Черкаського районного суду Черкаської області
БАЛАБАН Валентину Георгіївну;

судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області
ЧУБАЯ Володимира Вікторовича;

судді Соснівського районного суду міста Черкас
ПЕРЕСУНЬКА Ярослава Володимировича;

судді Хотинського районного суду Чернівецької області
ГУРАЛЬ Лілію Леонідівну;

судді Ріпкинського районного суду Чернігівської області
ЯХНО Юлію Леонідівну.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

24 вересня 2016 року