Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №59/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЕКЕТОВУ Галину Володимирівну — завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ГАЛИЦЬКУ Сабіну Станіславівну (посмертно) — старшу медичну сестру відділення 10 окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта

КОСМИНУ Катерину Валеріївну — командира відділення взводу 56 окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну — чемпіонку Олімпійських ігор, багаторазову чемпіонку та призерку чемпіонатів світу та Європи з фехтування, м.Миколаїв

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ОСИПОВУ Стефанію Омелянівну — члена Чернівецького міського товариства політв’язнів та репресованих

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БАРИЛЬЧЕНКО Аллу Миколаївну — голову комітету, члена правління Кременчуцької спілки ветеранів війни в Афганістані, Полтавська область

БЕГУТОВУ Світлану Мефодіївну — художника, скульптора, публіциста, Хмельницька область

БОРОВСЬКУ Віолету Павлівну — Наталинського сільського голову Красноградського району, Харківська область

ВОЛИНЕЦЬ Любов — куратора і бібліотекаря Українського музею і Бібліотеки Стемфордської єпархії Української греко-католицької церкви у Сполучених Штатах Америки, громадянку США

ГРАБОВЕНКО Людмилу Іванівну — члена наглядової ради Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», заступника генерального директора Видавничого дому «Справи сімейні», м.Київ

ЗАБАРУ Яну Петрівну — оператора взводу 93 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, солдата

ЗЕЛІЗНУ Дарію Іванівну — артистку драми державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», м.Львів

ЗІНЕНКО Олену Геннадіївну — оператора завантаження конвертера цеху акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат», Донецька область

КОРНІЛОВУ Оксану Юріївну — головну медичну сестру роти 57 окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

ЛІНЬКО Ганну Степанівну — учасника національно-визвольного руху, Тернопільська область

ЛОЩЕНКО Євгенію Євгенівну — начальника відділення полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ» Головного управління Національної поліції у м.Києві, старшого лейтенанта поліції

ПІХАЙ Надію Володимирівну — стрільця взводу 58 окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого солдата

СИСОЄВУ Світлану Олександрівну — академіка-секретаря Відділення загальної педагогіки та філософії освіти Національної академії педагогічних наук України

СТАХУРСЬКУ Тетяну Миколаївну — генерального директора державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м.Київ

СТЕЛЬМАЩУК Галину Григорівну — завідувача кафедри Львівської національної академії мистецтв

ТАРАСОВУ Тетяну Вікторівну — члена правління Всеукраїнської спілки громадських організацій «Національна рада жінок України», наукового співробітника лабораторії Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України

ТАРКО Людмилу Іванівну — голову організації ветеранів Вітовського району, Миколаївська область

ТЕРЕЩУК Ольгу Сергіївну — фельдшера 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, старшого сержанта

ТРИФОНЮК Лілію Юріївну — лікаря комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради

ШАМАРІНУ Тетяну Василівну — заступника генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, м.Київ

ШАПОШНИК Софію Андріївну — старшого інспектора відділення полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, лейтенанта поліції

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

ІВАНОВУ Оксану Олексіївну — старшого прапорщика

ПАРГАМІН Ірину Іванівну — радіотелеграфіста відділення 54 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта

РАДКОВИЧ Ірину Миколаївну — підполковника

РОМАНОВУ Ольгу Мартинівну — фельдшера військової частини 3039 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, старшину

САЛИГУ Наталію Володимирівну — офіцера сектору управління Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, майора

СІМОНОВУ Ольгу Сергіївну — оператора роти 24 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого солдата

СКІЧКО Лілію Андріївну — заступника командира роти 24 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого лейтенанта

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

БУРЦЕВУ Ірину Іванівну — начальника відділу Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, підполковника

ГОЖУЛЯН Галину Василівну — старшого техніка – начальника відділення відділу Ізмаїльського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, старшого прапорщика

ДЕНЕЙКО Лілію Іванівну — старшу медичну сестру відділення Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України, старшину

МАЛЬЦЕВУ Олену Петрівну — відповідального виконавця технічної частини Східного територіального управління Національної гвардії України, старшого прапорщика

РИТЧЕНКО Олену Володимирівну — начальника зміни оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Луганській області, майора служби цивільного захисту

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

ПОЛІЩУК Інесу Олександрівну — старшу медичну сестру відділення 10 військового госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України

ПОПОВУ Оксану Миронівну — старшу медичну сестру відділення роти 80 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, сержанта

ТАРАПКОВУ Анастасію Сергіївну — планшетиста групи відділення групи 96 зенітної ракетної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України, солдата

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЛЕВЧЕНКО Юлію Андріївну — призера чемпіонату світу та Європи 2017 року з легкої атлетики, м.Київ

ПОКИНЬБОРОДУ Олену Борисівну — машиніста крану цеху акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», Дніпропетровська область

ШЕВЕРДІНУ Ірину Федорівну — провідного інженера-технолога управління акціонерного товариства «ФЕД», м.Харків

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ШИНКАРУК Ніні Петрівні — провідному майстрові сцени комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г.Магара» Запорізької обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГРИЩЕНКО Марії Олексіївні — артистці-вокалістці комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна»

ЗАЙЧЕНКО Світлані Мар’янівні — солістці-вокалістці вокально-інструментального ансамблю «Кредо», м.Житомир

ПЕРСАНОВІЙ Ірині Миколаївні — співачці, керівнику гуртка комунального комплексного позашкільного навчального закладу «Київський міський будинок учителя»

СОЛТИС Марії Петрівні — солістці-вокалістці заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка обласної комунальної установи «Чернівецька обласна філармонія» імені Д.Гнатюка

ТІТОВИЧ Анастасії Валеріївні — концертмейстерові державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м.Київ

ТЮТЮННИК Лілії Леонтіївні — артистці військового оркестру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністерства оборони України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

БОДНІ Ірині Василівні — учительці комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради, Запорізька область

ІВАНОВІЙ Людмилі Георгіївні — учительці Щасливської загальноосвітньої школи I–III ступенів Березанської районної ради, Миколаївська область

КОПИЛОВІЙ Ліані Валентинівні — учительці Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району міста Києва

МОКРЯКОВІЙ Вірі Петрівні — директорові Новгород-Сіверської гімназії № 1 імені Б.Майстренка Новгород-Сіверської міської ради, Чернігівська область

СУХОЛЕЙСТЕР Галині Володимирівні — директорові Семидубського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I–II ступенів – ліцей» Дубенської районної ради, Рівненська область

ТРУФАНОВІЙ Ользі Іванівні — учительці Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа I–III ступенів – ліцей «Успіх» Славутської міської ради, Хмельницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ЗАВГОРОДНІЙ Тетяні Костянтинівні — завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», доктору педагогічних наук, професорові, м.Івано-Франківськ

КІСІЛЬ Зоряні Романівні — деканові факультету Львівського державного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук, професорові

САВИЧУК Наталії Олегівні — проректорові Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, доктору економічних наук, професорові, м.Київ

СМОВЖЕНКО Тамарі Степанівні — ветеранові науково-педагогічної праці, доктору економічних наук, професорові, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ВОЛОШИНІЙ Ларисі Іванівні — викладачеві Запорізької дитячої музичної школи № 7

ГРИЦЮК Ірині Йосипівні — старшому викладачеві Львівської національної академії мистецтв

ОВСЯННІКОВІЙ Наталії Юріївні — старшому викладачеві кафедри Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КУБІНІЙ Наталії Юріївні — професорові кафедри державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»

ТАЛАЛАЄВІЙ Ірині Марківні — заступникові генерального директора комунальної корпорації «Київавтодор»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КРЕТ Євгенії Остапівні — начальникові відділу товариства «Луганське енергетичне об’єднання»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БЛАЖЕНКО Анні Петрівні — заступникові редактора Чортківської районної газети «Голос народу», Тернопільська область

ЛАВРЕНЮК Софії Федорівні — головному редакторові комунального підприємства «Редакція газети «Рубіжанські новини», Луганська область

СИНГАЇВСЬКІЙ Марині Василівні — заступникові генерального директора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЖАБЧЕНКО Ірині Анатоліївні — завідувачеві відділення державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України»

КЕРЕЦМАН Ользі Михайлівні — лікареві відділення первинної медико-санітарної допомоги № 2 поліклініки № 1 комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є.Карабелеша»

МАЛИНОВСЬКІЙ Оксані Вікторівні — лікареві клініки Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України

ПОБЕРЕЖЕЦЬ Галині Вікторівні — завідувачеві обласного лікувально-діагностичного пульмонологічного центру Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І.Пирогова

СУПРУН Ніні Іванівні — лікареві Богуславської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини комунального закладу «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ГОЙДІ Ганні Борисівні — майстрині художньої вишивки, Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

АКУЛОВІЙ Галині Меркуріївні — методистові управління Закарпатської обласної державної адміністрації

ВАЩЕНКО Олені Юріївні — начальникові відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації

ВИРОВИЧ Ніні Федорівні — директорові міського будинку культури смт Шацьк, Волинська область

ДОРОШ Валентині Овсіївні — керівникові народного хорового аматорського колективу сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Ольгопіль», Вінницька область

КІТАЄВІЙ Ірині Миколаївні — директорові комунального закладу «Дніпропетровський обласний методичний центр клубної роботи та народної творчості»

ПІСКУН Олесі Олександрівні — головному балетмейстерові народного шоу-балету «Андеграунд» Волноваського районного центру культури і дозвілля, Донецька область

ПОДДУЄВІЙ Ларисі Василівні — директорові міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 1»

СТУДЬОНОВІЙ Людмилі Валентинівні — бібліотекареві відділу комунального закладу «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка» Чернігівської обласної ради

ТОМЕНКО Олесі Миколаївні — доцентові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БІБІК Галині Володимирівні — директорові Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова Херсонської міської ради

ГЕЙХМАН Зої Леонідівні — заступникові директора Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка

ДЕНИСЮК Любові Іванівні — директорові Золотоніської гімназії імені С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради, Черкаська область

ДЕРКАЧ Ганні Іллівні — начальникові управління освіти Миколаївської міської ради

ДОМБРОВСЬКІЙ Світлані Миколаївні — начальникові навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України ДСНС України

ЖИЖКО Тетяні Анатоліївні — професорові кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

КАЛАШНИК Валентині Миколаївні — завідувачеві дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 138 міста Києва

ПЕШЕХОНОВІЙ Наталії Олександрівні — директорові комунального закладу освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 126 з поглибленим вивченням французької мови» Дніпропетровської міської ради

ПУГАЧОВІЙ Надії Олександрівні — викладачеві комунального закладу «Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича»

СОЛДАТОВІЙ Світлані Миколаївні — завідувачеві кафедри Херсонського державного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ТЕЛЕЛИМ Любові Василівні — головній медичній сестрі Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ПЕРЕХОДЬКО Катерині Вікторівні — керуючій фермою товариства «Сігнет-Мілк», Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

АШИТКОВІЙ Ользі Михайлівні — завідувачеві відділення денного догляду для дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування Лозівської міської ради, Харківська область

МОРОЗКО Любові Ярославівні — начальникові управління соціального захисту населення Борщівської районної державної адміністрації, Тернопільська область

РИБАЛКО Валентині Миколаївні — директорові Донецького обласного центру зайнятості

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ГУБІ Любові Юхимівні — начальникові станції Янцеве структурного підрозділу «Запорізька дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Придніпровська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ГУЛОВІЙ Антоніні Григорівні — судді Рівненського апеляційного господарського суду у відставці

КОТУЛІ Любові Григорівні — судді Апеляційного суду міста Києва у відставці

КОЧЕРОВІЙ Ніні Олександрівні — судді Вищого господарського суду України у відставці

ТРАКАЛО Валентині Володимирівні — судді Вищого адміністративного суду України у відставці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БОРИСОВІЙ Ользі Володимирівні — проректорові Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

ВАСИЛЬЄВІЙ Людмилі Василівні — головному тренерові відділу Спортивного комітету Державної прикордонної служби України, підполковнику

ВЕРХОЛАНЦЕВІЙ Світлані Валеріївні — начальникові відділу Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», м.Кропивницький

САДОВНИЧІЙ Олені Анатоліївні — державному тренерові штатної команди національної збірної команди України зі стрільби з лука, м.Київ

СТОРОЖЕНКО-СІРЕНКО Наталії Іванівні — директорові комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ВИТЯГЛОВСЬКІЙ Тетяні Володимирівні — художникові, Тернопільська область

ГАВДЗИНСЬКІЙ Олені Альбінівні — художникові-живописцю, м.Одеса

ДАНИЛІВ Ірині Зіновіївні — художникові станкового живопису та декоративного текстилю, м.Львів.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

7 березня 2018 року