Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №632/2015

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

КОЗАКА Богдана Миколайовича — провідного майстра сцени Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БАЖЕНОВА Анатолія Івановича — артиста-соліста-інструменталіста квартету імені Миколи Лисенка державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м.Київ

ПОНОМАРЕНКА Івана Вікторовича — соліста опери – провідного майстра сцени державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КАЙГОРОДОВА Дмитра Євгеновича — директора дочірнього підприємства «Театр «Молодий балет Києва»

РУДЬКА Тараса Григоровича — заступника директора Львівського історичного музею

ШЕЛЕПА Івана Васильовича — художнього керівника комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки»

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ЧОРНОБРОДСЬКУ-ГАЛЬПЕРІНУ Ганну Семенівну — сценариста, режисера, члена Спілки театральних діячів України, м.Одеса

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ТКАЧУК Ярославу Юріївну — генерального директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського, Івано-Франківська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КАЙГОРОДОВУ Галину Миколаївну — головного режисера дочірнього підприємства «Театр «Молодий балет Києва»

Нагородити орденом Данила Галицького

КІНІЧЕНКА Петра Михайловича — начальника управління Міністерства культури України

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ПАНТЮШИНУ Тетяну Іванівну — художника-гримера комунальної установи «Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В.С.Василька»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БОРИСОВУ Вадиму Валерійовичу — концертмейстерові оркестру (симфонічного) Національної філармонії України, м.Київ

БОТВІНОВУ Олексію Івановичу — солістові-інструменталісту Одеської обласної філармонії

ЗЮЗЬКІНУ Олександру Дмитровичу — художньому керівникові та диригенту Народної академічної хорової капели імені Павла Чубинського та Бориспільського народного муніципального камерного хору управління Бориспільської міської ради, Київська область

ПАНЧУКУ Петру Фадійовичу — артистові драми – провідному майстрові сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м.Київ

ШЕЙКУ Володимиру Олександровичу — керівникові художньому, головному диригенту Заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України, м.Київ

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ЛЕВАДНОМУ Олександру Миколайовичу — художникові, професору кафедри Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

МАКУШИНУ Юрію Андрійовичу — художникові-скульптору, м.Миколаїв

ФРАНЧУКУ Валерію Олександровичу — художникові, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БАБИЧ Світлані Юріївні — артистці Академічного міського камерного хору «Вінниця»

БОБКУ Станіславу Володимировичу — акторові Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м.Київ

ВОЛЧКОВІЙ Юлії Вадимівні — артистці театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра»

ЗАСАДНІЙ Ользі Володимирівні — артистці Національної заслуженої академічної капели України «Думка», м.Київ

КАБІНУ Геннадію Анатолійовичу — концертмейстерові, солісту малого симфонічного оркестру комунального закладу «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради»

КІРГАЧУ Ярославу Михайловичу — артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

КОБЗИСТІЙ Світлані Зенівні — актрисі Закарпатського академічного обласного театру ляльок

КОРНІЛОВУ Юрію Борисовичу — артистові Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, м.Київ

КОТУ Геннадію Едуардовичу — артистові Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, м.Київ

ЛОЦМАН Руслані Олександрівні — артистці громадської організації «Центр української пісні «Народна філармонія», м.Київ

МИРОНЧУКУ Борису Борисовичу — баяністові, композитору, м.Житомир

НАТОЧІЙ Ноєль Валентинівні — артистці комунальної установи «Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В.С.Василька»

НІКІТАСЄНКО Світлані Олександрівні — артистці Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії

ПИЛАТЮКУ Назарію Ігоровичу — старшому викладачеві кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка

РЕПЕТІ Леоніду Андрійовичу — солістові-вокалісту комунального закладу «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради

СЛЕПУХІНУ Володимиру Павловичу — солістові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ

СРЕБНИЦЬКОМУ Олексію Едуардовичу — артистові-вокалісту – провідному майстрові сцени державного підприємства «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка»

ФАНТУХ Марії Степанівні — артистці групи «Музична просвіта» Чернівецької обласної філармонії

ЧЕРВОНІЙ Марії Вікторівні — солістці Вінницької обласної філармонії

ШЕПЕЛЮ Сергію Васильовичу — солістові-вокалісту, провідному майстрові сцени комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради

ШКАРУПІ Олександру Миколайовичу — директорові-розпоряднику Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І.А.Кочерги

ЮРЧЕНКУ Сергію Сергійовичу — артистові Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

БЕЗУГЛЕНКУ Анатолію Івановичу — композиторові-пісняреві творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ

БОСЕНКУ Миколі Івановичу — завідувачеві циклової комісії «Народні інструменти» Хмельницького музичного училища імені В.І.Заремби

БУБЕРУ Євгену Борисовичу — акторові, директору комунальної установи «Одеський театр юного глядача імені М.Островського»

ГЛАДИШЕВІЙ Аллі Олександрівні — професорові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

ПІРУС Марині Дмитрівні — заступникові директора, старшому викладачу Калуського коледжу культури і мистецтв, Івано-Франківська область

САВЕНКУ Дмитру Олександровичу — керівникові музичної частини Запорізького муніципального театру танцю управління Запорізької міської ради

СКІЛЬСЬКОМУ Миколі Степановичу — викладачеві Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради

СТАРОСТІНУ Юрію Олександровичу — завідувачеві кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

СУХОМЛИНОВІЙ Світлані Миколаївні — режисерові-постановнику, директорові комунального мистецького навчального закладу Печерського району м.Києва «Дитяча музична школа № 28»

ЧОРНОМУ Миколі Броніславовичу — диригентові духових інструментів, викладачу-методистові Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського

ЧУМАК Олені Євгенівні — помічникові головного хормейстера державного підприємства «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка»

ШЕВЧЕНКУ Владиславу Олександровичу — головному режисерові Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя

ЯКОВЕНКУ Юрію Олександровичу — диригентові державного підприємства «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ДЗЮРБЕЙ Ользі Олександрівні — художникові-аматору, Житомирська область

КАХНІКЕВИЧ Марії Василівні — майстрові художньої кераміки, Івано-Франківська область

КУЗАН Надії Іванівні — керівникові творчої лабораторії «Мистецька Бойківщина» Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка, Львівська область

КУЗИШИНУ Івану Івановичу — майстрові народних художніх промислів –художньої вишивки, м.Тернопіль

МІРОШНІКОВУ Олександру Васильовичу — ювелірові-граверу, Львівська область

СВИРИДЮК Наталії Олександрівні — майстрові народної ляльки, м.Полтава

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГАЙДЕЙ Лідії Іванівні — керівникові аматорського народного театру «Дивосвіт» Заставнівського районного палацу культури, Чернівецька область

ГЕМЕРІ Івану Миколайовичу — художникові, м.Чернівці

ЄВТУШКУ Ігорю Володимировичу — начальникові відділу культури Ємільчинської районної державної адміністрації, Житомирська область

ЗІНЬКУ Ярославу Віталійовичу — директорові Вінницької дитячої школи мистецтв

КАЛЬЧЕНКО Елеонорі Іванівні — завідувачеві відділу Дніпропетровської школи української культури та мистецтва імені Олеся Гончара

КАНЮКУ Володимиру Володимировичу — керівникові народного аматорського хору «Карпатські джерела» Богородчанського районного палацу культури, Івано-Франківська область

КИРИЛЮКУ Миколі Федоровичу — керівникові народного пісенного ансамблю «Обереги» Миргородського міського будинку культури відділу Миргородської міської ради, Полтавська область

КОВАЛЕНКУ Віктору Степановичу — директорові початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Школа мистецтв № 1 Краматорської міської ради», Донецька область

КОЛБУ Анатолію Михайловичу — директорові комунального закладу «Запорізький обласний театр ляльок» Запорізької обласної ради

КОЧАРЯН Інні Сергіївні — першому проректорові Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

КРИЖАЛКО Людмилі Михайлівні — заступникові директора департаменту – начальнику відділу Одеської міської ради

КУТЄПОВУ Володимиру Петровичу — керівникові народного аматорського хору ветеранів війни, праці та військової служби «Солдатська пам’ять» Яготинського районного будинку культури, Київська область

ЛЕЛЮШКІНУ Юрію Григоровичу — викладачеві Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С.Бортнянського

ЛИС Марії Іванівні — репетиторові з балету установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна філармонія»

ЛІСОВСЬКІЙ Оксані Омелянівні — редакторові музичних програм Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина»

ОЛЕКСІЄНКУ Володимиру Петровичу — викладачеві відділу Малинської дитячої школи мистецтв, Житомирська область

ПИЛИПЕНКО Вікторії Вікторівні — керівникові гуртка Палацу культури «Дарниця» управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

ПІДГОРОДСЬКІЙ Надії Миколаївні — викладачеві Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є.Задора

ПОНОЧЕВНІЙ Тетяні Олексіївні — керівникові дитячого танцювального колективу відділу культури Очаківської міської ради, Миколаївська область

РАЛЬЧЕНКО Ірині Григорівні — директорові комунального закладу «Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана» Чернігівської обласної ради

РЕШЕТНЯКУ Володимиру Вікторовичу — директорові Харківського державного академічного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва

РОЗКОЛУПІ Наталії Іванівні — ученому секретареві Національної парламентської бібліотеки України, м.Київ

СТАРУШИКУ Петру Пилиповичу — керівникові народного аматорського хору «Дзвони» Горохівського районного народного дому «Просвіта» Волинської області

ТКАЧІВСЬКОМУ Ярославу Васильовичу — головному редакторові Всеукраїнського літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал», м.Івано-Франківськ

ЦУРІНІЙ Інні Олексіївні — завідувачеві відділу Національної парламентської бібліотеки України, м.Київ

ЧАПЛИНСЬКІЙ Ользі Михайлівні — директорові Маріупольського краєзнавчого музею, Донецька область

ШЕВЕЛЮ Андрію Хомичу — начальникові відділу культури і туризму Березанського міського виконавчого комітету, Київська область

ЮРКОВСЬКОМУ Володимиру Олександровичу — керівникові народного циганського ансамблю «Бахтале» Ради національних товариств Миколаївської області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БРОВДІ Ларисі Олександрівні — художникові декоративно-прикладного мистецтва, Закарпатська область

БУРТОВОМУ Анатолію Миколайовичу — художникові-живописцю, графіку, м.Київ

КОВАЛЬЧУКУ Станіславу Мар’яновичу — художникові монументального і станкового живопису, м.Тернопіль

КОШТУРІ Даниїлу Деметеровичу — художникові-живописцю, м.Львів

ЛАЗАРЕНКУ Олегу Анатолійовичу — художникові-конструктору, м.Харків

ЛОГВИНЕНКУ Євгену Спиридоновичу — художникові-живописцю, м.Дніпропетровськ

ШИШМАНУ Івану Івановичу — художникові-живописцю, Одеська область.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

9 листопада 2015 року