Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 638/2015

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

БЕВЗА Володимира Олександровича - директора сільськогосподарського товариства "Золоті Пруди", Донецька область

БОКАЧА Олександра Петровича - директора філії "Чемер" державного підприємства "Чайка”, Чернігівська область

ВАРЕЩУКА Володимира Миколайовича - керівника підрозділу підприємства "Західний Буг", Львівська область

ГАВРИЛЮКА Юрія Васильовича - директора товариства "Сварог Буковина", Чернівецька область

КИРИЧЕНКА Василя Петровича - директора сільськогосподарського товариства "Світоч", Полтавська область

КІСІЛЬ Ірину Володимирівну - директора товариства "Ізюмський хлібокомбінат "Кулиничі", Харківська область

КОМИШНОГО Олександра Миколайовича - тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Воля", Черкаська область

КРАМАРЯ Василя Лаврентійовича - директора агрофірми "Авангард ЛТД", Кіровоградська область

ЛАГУТІНА Олександра Олександровича - заступника генерального директора господарської асоціації "Харківцукор"

САЛО Оксану Степанівну - голову фермерського господарства "Дзвін", Львівська область

ХОМ ’ ЯЧЕНК А Олексія Леонідовича - тракториста товариства "Україна-Т", Вінницька область

ШАПОВАЛОВА Сергія Васильовича - директора сільськогосподарського товариства "Імені Шевченка", Хмельницька область

ШУШВАЛЯ Володимира Петровича - тракториста товариства "Штерн Агро", Івано-Франківська область 

ЯКОВЛЄВА Віктора Петровича - директора сільськогосподарського підприємства "Правда", Одеська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ГЕРАСИМЧУК Валентину Цезарівну - доярку товариства "Агрофірма імені Суворова", Чернівецька область

КНИШУК Орисю Володимирівну - голову фермерського господарства "Прометей", Івано-Франківська область

КУЗЬОМКО Антоніну Дмитрівну - оператора машинного доїння товариства "Подільський господар", Хмельницька область

МАЛЯРЕНКО Тетяну Дмитрівну - голову фермерського господарства "МТД", Миколаївська область

САВЧУК Галину Іванівну - оператора машинного доїння сільськогосподарського підприємства "Рать", Волинська область

ШЕВЦОВУ Світлану Зулімбіївну - начальника виробничого підрозділу "8 Березня" підприємства сільськогосподарської виробничої фірми "Агро", Луганська область

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БАБЯКА Сергія Івановича - тракториста товариства "Шестірня", Дніпропетровська область

БЕРЕЗОВСЬКОГО Юрія Романовича - директора фермерського господарства "Березовського", Тернопільська область

ГРОМИКА Віктора Васильовича - тракториста-машиніста філії "Кам’янець- Подільська" сільськогосподарського підприємства "НІБУЛОН", Хмельницька область

ЗЕЛЕНСЬКОГО Віктора Михайловича - заступника голови селянського фермерського господарства "Колос", Чернігівська область

КОСТЯНЕНКА Григорія Андрійовича - головного зоотехніка селянського (фермерського) господарства "Урожай", Сумська область

КРИЖАНОВСЬКОГО Олега Анатолійовича - водія сільськогосподарського товариства "Дніпро-Н", Дніпропетровська область

МАЙСТРЕНКА Михайла Івановича - тракториста-комбайнера фермерського господарства "Тригубенка В.О.", Вінницька область

МАСЛЬОНКІНУ Любов Вікторівну - свинарку підприємства "Сігма", Дніпропетровська область

МИКИТЮКА Василя Дмитровича - голову фермерського господарства "Серет", Чернівецька область

ПАСТУШКА Михайла Миколайовича - тракториста-машиніста товариства "Агрофірма "Ісіда", Дніпропетровська область

СУЛИМУ Сергія Миколайовича - комбайнера фермерського господарства "КРАСНОАРМЄЄЦ", Дніпропетровська область

ШУТКЕВИЧА Петра Францовича - водія, оператора автокрана сільськогосподарського товариства “Агрофірма "Красне", Вінницька область

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

ГУМЕНЮКУ Василю Івановичу - старшому майстрові лісу Грицівського лісництва державного підприємства "Старокостянтинівське лісове господарство” Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

КОВАЛЕНКУ Володимиру Михайловичу - заступникові директора державної організації "Лісове господарство "Білоозерське", Київська область

КРИКУНУ Миколі Петровичу - лісничому Першотравневого лісництва державного підприємства "Київська лісова науково-дослідна станція", Київська область

МЕДУЛЯК Ользі Харитонівні - провідному інженерові державного підприємства "Славське лісове господарство" Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

ПАРАМОШКІНУ Олександру Тимофійовичу - директорові дочірнього агролісогосподарського підприємства "Середино-Будський агролісгосп", Сумська область

РОМАНЮКУ Василю Костянтиновичу - головному лісничому державного підприємства "Сторожинецьке лісове господарство" Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства

ФРИКУ Олексію Богдановичу - директорові державного підприємства "Осмолодське лісове господарство" Івано- Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

ДАХНО Богдані Михайлівні - провідному інженерові-технологу товариства "Українсько-словенське спільне підприємство "Київський обласний хлібопекарський комплекс"

МАЛУСІ Юрію Михайловичу - виконавчому директорові товариства "Миргородський хлібозавод", Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИМ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

БАЖУРІ Валентині Валентинівні - птахівниці акціонерного товариства "Оріль-Лідер", Дніпропетровська область

БЕРЕЗОВСЬКОМУ Анатолію Миколайовичу - директорові сільськогосподарського підприємства "Новоселиця", Житомирська область

БОВСУНІВСЬКОМУ Івану Павловичу - директорові агрофірми "Дружба", Житомирська область

БОЛЮКУ Валентину Станіславовичу - заступникові директора товариства "Продовольча компанія "Зоря Поділля", Вінницька область

ВЕДМЕДЕНКУ Миколі Григоровичу - директорові сільськогосподарського товариства "Зоря", Луганська область

ГАНУ Ігорю Михайловичу - трактористові-машиністу агрофірми "Білий Стік", Львівська область

ГЕРАСИМОВУ Олексію Володимировичу - голові фермерського господарства "Високобайрацьке", Кіровоградська область

ГЕРАЩЕНКУ Сергію Валентиновичу - директорові Дніпровської філії товариства науково-виробничої фірми "Урожай", Черкаська область

ГЛАДИРЮ Василю Васильовичу - механізаторові сільськогосподарського товариства "Вікторія", Дніпропетровська область

ГРАДОВОМУ Василю Степановичу - директорові агропромислового підприємства "Дзвін", Тернопільська область

ДОВГАНЮ Анатолію Григоровичу -  голові фермерського господарства "Мрія 1991", Запорізька область

ЗАХАРЧЕНКУ Олексію Г авриловичу - доцентові кафедри Миколаївського національного аграрного університету

ЗЇНЧЕНКУ Григорію Федоровичу - директорові сільськогосподарського товариства "Перемога”, Черкаська область

ЗЛАТОВУ Миколі Радіоновичу - заступникові голови селянського фермерського господарства "Балкани", Одеська область

КАРБОВСЬКОМУ Святославу Євгеновичу - директорові сільськогосподарського товариства "Лище", Волинська область

КИСЕЛЬОВУ Юрію Вікторовичу - механізаторові сільськогосподарського товариства "Лощанське", Донецька область

КОВТУНЕНКУ Анатолію Івановичу - голові фермерського господарства "Злагода - 10", Сумська область

КОСТЕНКУ Івану Івановичу - бригадирові тракторної бригади сільськогосподарського товариства "Агрофірма "Вербка", Вінницька область

КРАВЧЕНКУ Валерію Антоновичу - трактористові-машиністу товариства "Межівське", Дніпропетровська область

КРЯЖЕВУ Ігорю Борисовичу - директорові сільськогосподарського товариства "Дружба", Донецька область

КРУГЛЯКУ Олексію Михайловичу - директорові фермерського господарства "Ромашка", Полтавська область

ЛАЗАРУКУ Олегу Петровичу - голові селянського (фермерського) господарства "Світанок", Київська область

ЛЕПЕРДІ Володимиру Юрійовичу - виконавчому директорові сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Перше травня", Дніпропетровська область

ЛИСУН Людмилі Іванівні - директорові сільськогосподарського підприємства "Плешкані", Черкаська область

МИХАЙЛЮКУ Мирославу Пилиповичу - заступникові директора - головному агроному дочірнього підприємства "Обрій" Городенківського товариства "Шляхбудіндустрія", Івано-Франківська область

НАГОРНЮКУ Миколі Івановичу - зоотехнікові Олянецької філії акціонерного товариства "Зернопродукт МХТ", Вінницька область

НЕЇЛИКУ Миколі Миколайовичу - директорові департаменту агропромислового розвитку Вінницької обласної державної адміністрації

ОГАРКОВУ Олександру Анатолійовичу - директорові товариства "Сфера", Луганська область

ПЕРЦЕВОМУ Олександру Григоровичу - директорові товариства "Фрідом Фарм Терра", Запорізька область

ПРЯДЦІ Михайлу Івановичу - директорові північного регіонального управління акціонерного товариства "Райз-Максимко", Сумська область

РОВИШИНУ Сергію Онофатовичу - директорові сільськогосподарського товариства імені Богдана Хмельницького, Вінницька область

САВЦІ Марії Володимирівні - директорові департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації

СЕМЕНЮКУ Володимиру Олександровичу - директорові сільськогосподарського підприємства ’’Батьківщина”, Житомирська область

СЕРЕДІ Івану Яковичу - директорові товариства "МАС-АГРО", Кіровоградська область

СИЛЦІ Лідії Андріївні - трактористові сільськогосподарського підприємства ’’Агрофірма "Перемога”, Полтавська область

СОБОРІ Борису Петровичу - директорові сільськогосподарського товариства "Нива", Чернігівська область

ФЕДОРЧАКУ Юрію Танасійовичу - завідувачеві лабораторії Тернопільської філії державної установи "Інститут охорони грунтів України"

ФЕДОРУКУ Олегу Анатолійовичу - директорові фермерського господарства "Маїсс", Хмельницька область

ХАРЛОВУ Миколі Дмитровичу - провідному агрономові товариства "Бета-Агро-Інвест" виробничої дільниці "Правдівка", Донецька область

ЧМУТУ Павлу Михайловичу - директорові товариства "Красноколядинське", Чернігівська область.

Президент України              Петро ПОРОШЕНКО

14 листопада 2015 року