Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

До уваги учасників конкурсу із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України. Інформація стосовно проходження тестування щодо визначення рівня володіння офіційними мовами Ради Європи

Враховуючи жорсткі карантинні обмеження в Україні та за кордоном та задля забезпечення рівних умов проходження тестування усіма учасниками конкурсу, визначення рівня володіння офіційними мовами Ради Європи буде проводитися Центром мовної підготовки Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка 20 – 23 квітня 2021 року в усному форматі з можливістю опитування кандидатів, які не можуть прибути до України у зазначений період, в онлайн режимі.  

Опис усного опитування:

  1. Співбесіда: розповісти про себе, свою діяльність,  висловити припущення (гіпотезу) (від загальних питань до розгорнутих).
  2. Інтеракція з екзаменатором: кандидату пропонується проблемне питання, ситуація, яку необхідно прокоментувати та висловити позицію щодо застосування норм права (Конвенції про захист  прав людини і основоположних свобод, протоколів до неї).
  3.  Перевірка розуміння професійного тексту (коментар, відповіді на запитання, вибірковий усний переклад).

Тривалість усної сесії:  до 20 хв.

Підготовка: до 10 хв.

Випробування проводитиметься двома екзаменаторами

Тестування проходитиме  20 – 23 квітня 2021 року з 10.00 відповідно до раніше розміщеного графіку за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2.

Додаткову інформацію щодо проведення тестування можна отримати у Центрі мовної підготовки Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України за телефоном +38(044) 2705747 (вівторок, п’ятниця з 11.00 до 13.00).