Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Список осіб, які подали документи для участі в конкурсі з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України (оновлений)

Відповідно до пункту 7 Положення про проведення конкурсу із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2021 № 63, розміщуємо список осіб, які подали документи для участі в конкурсі:

 1. АНДРЕЙКО Олександр Олександрович
 2. БУЩЕНКО Аркадій Петрович
 3. ВЕРЕМІЄНКО Олег Ігорович
 4. ВОДЯННІКОВ Олександр Юрійович
 5. ГНАТОВСЬКИЙ Микола Миколайович
 6. ЗАЄЦЬ Сергій Анатолійович
 7. ЗІНЧЕНКО Андрій Ігорович
 8. ЛУТКОВСЬКА Валерія Володимирівна
 9. МЕРЕЖКО Олександр Олександрович
 10. НУРІДЖАНЯН Гаяне Сергіївна
 11. ПАШЕНЮК Оксана Степанівна
 12. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА Оксана Володимирівна
 13. ПУШКАР Павло Валентинович
 14. СУПРУН Дмитро Миколайович
 15. ТОКАРЕВ Геннадій Володимирович
 16. ЦУРКАН Сергій Анатолійович
 17. ЧЕРНІЙЧУК Вікторія Михайлівна
 18. ЯРОВИЙ Анатолій Ростиславович

Список може бути оновлено у разі надходження документів, які були подані поштою у термін, визначений конкурсною комісією для подання документів в оголошенні про проведення конкурсу.

6 квітня 2021 року надійшли документи Г.Токарева, які були подані поштою 30 березня 2021 року. Рішення щодо допуску цього кандидата до участі у конкурсі буде прийнято конкурсною комісією 7 квітня 2021 року.

7 квітня 2021 року до конкурсної комісії надійшли документи В.О.Тулякова, які були надіслані поштою 31 березня 2021 року. 

Відповідно до пункту 7 Положення про проведення конкурсу із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України приймання документів завершується в день, визначений в оголошенні як кінцевий термін їх подання. Документи, що надійшли після спливу зазначеного терміну, не розглядаються.

Нагадуємо, що конкурсна комісія в оголошенні про проведення конкурсу визначила, що приймання документів для участі у конкурсі здійснюється впродовж 30 календарних днів, з 1 березня по 30 березня 2021 року (включно).