Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1004/2006

Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року Акта проголошення незалежності України постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ПАСІЧНИКА Ігоря Демидовича – ректора Національного університету «Острозька академія», Рівненська область
СОХАНЯ Павла Степановича – директора Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С.Грушевського НАН України, м.Київ
ХОЛОМЕНЮКА Івана Олександровича – художника-живописця, народного художника України, м.Чернівці

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ПОЛЯКОВА Миколу Вікторовича – ректора Дніпропетровського національного університету
РАХАНСЬКОГО Анатолія Варфоломійовича – народного депутата України ІІ-ІV скликань

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БАБАКА Віталія Павловича – ректора Національного авіаційного університету, м.Київ
БУГАРУ Михайла Івановича – директора державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», Донецька область
КОСЕНКА Івана Семеновича – директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, м.Умань, Черкаська область
КРАВЦЯ Миколу Григоровича – генерального представника авіакомпанії «АероСвіт – Українські авіалінії» у США
КРУПЧАНА Олександра Дмитровича – директора Інституту приватного права і підприємництва Академії правових наук України, м.Київ
ЛЕВІТАСА Іллю Михайловича – президента Ради національних товариств України, м.Київ
ЛІСОВОГО Володимира Миколайовича – ректора Харківського державного медичного університету
МОРОЗА Івана Федоровича – директора державного підприємства дослідного господарства «Агрофірма» «Лосинівська»Чернігівська область
МОЦИКА Олександра Федоровича – Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ВОЛЛЕРА Юрія Леоновича –слюсаря-інструментальника акціонерного товариства «Запорізький автомобілебудівний завод»
ВОЛЬВАЧА Петра Васильовича – голову Кримської філії Наукового товариства імені Тараса Шевченка, м.Сімферополь
ДАНИЛЬЧУКА Миколу Ничипоровича – колишнього голову Кам'янської сільської ради, Рівненська область
ДАНИЛЮКА Дмитра Дмитровича – завідувача кафедри історії України Ужгородського національного університету, Закарпатська область
ДІДКІВСЬКОГО Анатолія Олександровича – суддю Конституційного Суду України
ЗАГОРОДНЬОГО Володимира Петровича – заступника голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій
ЗІНИЧА Петра Миколайовича – викладача Київської православної богословської академії, священика Володимирського кафедрального собору, протоієрея, м.Київ
КОЗЛОВУ Тетяну Василівну – складальника електричних машин і апаратів акціонерного товариства «Фірма Селма», м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим
КОНДРАТЮКА Нестора Павловича – артиста Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру імені М.К.Садовсь-кого, народного артиста України
ЛИСЕНКА Миколу Григоровича – члена Проводу Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих, Київська область
МАКАРЕНКА Германа Георгійовича – художнього керівника і головного диригента оркестру «Київ-класик»
ПЕТРАКОВА Віктора Васильовича – начальника управління Федеральної служби нагляду за дотриманням законодавства у сфері масових комунікацій та охорони культурної спадщини Міністерства культури і масових комунікацій Російської Федерації
ПРУДКОГО Івана Івановича – провідного анестезіолога Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, м.Київ
РОМАНОВСЬКОГО Олександра Олексійовича – ректора Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні, м.Київ  
СЕ КАЙСИНА – генерального директора товариства «Інститут східної медицини», м.Київ
СЕНЧИКА Олександра Васильовича – голову правління акціонерного товариства «Парафіївський цукровий завод», Чернігівська область
СКОРОХОДА Володимира Михайловича – завідувача кафедри Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка
СОКИРКА Миколу Васильовича – народного депутата України
СТАДНИКА Богдана Івановича – завідувача кафедри Інституту комп'ютерних технологій, автоматизації та метрології Національного університету «Львівська політехніка»
ТАЛАЛАЄНКА Олександра Миколайовича – першого проректора Донецького державного медичного університету імені М.Горького
ЧЕКІТУ Геннадія Леонідовича – віце-президента товариства «Панком-Юн», м.Одеса
ШАЛІТА Олександра Григоровича – директора Київської дитячої музичної школи № 35
ШПАКА Володимира Яковича – заступника начальника управління Секретаріату Кабінету Міністрів України
ШПОРТЬКА Віктора Михайловича – народного артиста України, професора Київського національного університету культури і мистецтв
ЮРЧЕНКА Віктора Васильовича – агломератника акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», Донецька область

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

ГЕРАЩЕНКО Наталію Вікторівну – водія тролейбуса комунального підприємства «Горлівське трамвайно-тролейбусне управління», Донецька область

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

СУХОМЛИНСЬКУ Ольгу Василівну – академіка-секретаря Академії педагогічних наук України, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БОГАЧЕВСЬКУ-ХОМ'ЯК Марту – директора програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, громадянку Сполучених Штатів Америки
ДУЛЕБУ Світлану Яківну – директора Верхньодніпровського спеціального навчально-реабілітаційного центру для дітей з наслідками церебральних паралічів та дітей-інвалідів, Дніпропетровська область
ЄЩЕНКО Валентину Миколаївну – народного депутата України І скликання
КОВАЛЬОВУ Юлію Вікторівну – народного депутата України
ЛЕВЧЕНКО Катерину Борисівну – народного депутата України
НОЧВАЙ Людмилу Іванівну – завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики
ОМЕЛЬЯНЕНКО Світлану Віталіївну – вченого секретаря Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка
ТКАЧЕНКО Євгенію Володимирівну – генерального директора акціонерного товариства «Магнолія – ТВ», м.Київ
ШАДРІНУ Тетяну Олександрівну – генерального директора товариства «Телерадіокомпанія «Ільдана», м.Черкаси

Нагородити орденом Данила Галицького

СЕРДЮКА Миколу Дмитровича – заступника голови Одеської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БОГДАШОВА Миколу Петровича – водія автобази Кіровоградської обласної ради
БОРОДАВКА Анатолія Михайловича – машиніста екскаватора державного підприємства «Криворізька теплоцентраль», Дніпропетровська область
ЄЛІСЕЄВА Анатолія Петровича – старшого виконавця робіт Будівельно-монтажного поїзда № 392 Південно-Західної залізниці, Вінницька область
КАЛЛУСА Володимира Олександровича – слюсаря акціонерного товариства «Первомайськдизельмаш», Миколаївська область
ЯКОВЛЕВА Володимира Олександровича – горнового феросплавних печей акціонерного товариства «Стахановський завод феросплавів», Луганська область

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГАВРИЛЮКУ Ярославу Дмитровичу – режисерові, артисту Київського академічного Молодого театру
КАРПОВУ Валерію Вікторовичу – артистові Кримського українського музичного театру, м.Сімферополь

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

МІЧЦІ Золтану Федоровичу – художникові-живописцю, м.Мукачеве, Закарпатська область
ПАСІВЕНКУ Володимиру Івановичу – художникові-монументалісту, м.Київ
ПАТИКУ Володимиру Йосиповичу – художникові-живописцю, м.Львів
ЧУМАКУ Євгенію Федоровичу – скульпторові, м.Луганськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ЛЕТЕНКУ Олегу Георгійовичу – солістові-вокалісту Харківської обласної філармонії
ПОПЕНКО Ларисі Вікторівні – артистці Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської
ТАТАРЧЕНКУ Геннадію Петровичу – композиторові, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЖИДКУ Миколі Олексійовичу – першому віце-президентові Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», м.Київ
КАЙРОДУ Григорію Олексійовичу – начальникові дочірнього підприємства «Чернігівська пересувна механізована колона № 59» акціонерного товариства «Чернігівводбуд»
КАНЦЕДАЛ Тамарі Степанівні – першому заступникові голови правління акціонерного товариства «Трест «Житло-буд-1», м.Харків
ЧАРНЮКУ Валерію Євгенійовичу – голові правління акціонерного товариства «Ярмолинецький агробуд», Хмельницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

БОРИМСЬКОМУ Олександру Івановичу – завідувачеві лабораторії Інституту надтвердих матеріалів імені В.М.Бакуля НАН України, кандидату технічних наук, м.Київ
ПОТОПАЛЬСЬКОМУ Анатолію Івановичу – керівникові групи Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, кандидату медичних наук, м.Київ
ЧЕКАНОВИЧУ Мечиславу Геннадійовичу – доцентові Херсонського державного аграрного університету, кандидату технічних наук

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

БОНДАРЕНКО Людмилі Іванівні – учительці Кам'янської загальноосвітньої школи І–III ступенів № 2, Черкаська область
ДАНИЛЕЙКУ Роману Васильовичу – вчителеві загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Летяче, Тернопільська область
КОЦЬ Тамарі Григорівні – учительці Луцького навчально-виховного комплексу № 26, Волинська область
РУДЕНКО Валентині Олександрівні – учительці Мар'янівської загальноосвітньої школи І-III ступенів, Кіровоградська область
СИНИЦІ Валентині Миколаївні – учительці ліцею № 15 міста Чернігова
ЧУКІНІЙ Віталії Федорівні – учительці Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ПИЛИПЕНКУ Івану Яковичу – старшому викладачеві Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ
РОГОТЧЕНКУ Олексію Олексійовичу – мистецтвознавцеві, м.Київ
СОБКО Ярославі Михайлівні – директорові Івано-Франківської обласної філармонії
СТЕФАНИШИНУ Мирославу Степановичу – композиторові, фольклористу, м. Луцьк, Волинська область
ТЕТЕРЕЩЕНКУ Олександру Дмитровичу – поетові-пісняру, режисерові естради, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

АБЛЯЗОВУ Рауфу Ахметовичу – ректорові Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, доктору технічних наук, професору, м.Черкаси
БОРЯКУ Геннадію Володимировичу – першому заступникові Голови Державного комітету архівів України, доктору історичних наук, професору
ВЛОХ Ірині Йосипівні – завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктору медичних наук, професору
ГОРСЬКОМУ Вілену Сергійовичу – професорові Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктору філософських наук
ПЕРЕХРЕСТЕНКУ Петру Михайловичу – директорові Інституту гематології та трансфузіології АМН України, доктору медичних наук, професору, м.Київ
ПРОЦЮКУ Раду Георгійовичу – професорові Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, доктору медичних наук, м.Київ
СЕЛЬНІКОВІЙ Ользі Петрівні – директорові Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В.Громашевського АМН України, доктору медичних наук, професору, м.Київ
СКИБО Галині Григорівні – завідувачеві відділу Інституту фізіології імені О.О.Богомольця НАН України, доктору медичних наук, професору, м.Київ
УРСУЛЕНКУ Василю Івановичу – головному науковому співробітникові Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, доктору медичних наук, професору, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

МАСЛОВУ Юрію Костянтиновичу – керуючому Одеською обласною філією акціонерно-комерційного банку «Укрсоцбанк»
МОГИЛЬНИЦЬКІЙ Марії Павлівні – начальникові управління Національного банку України, м.Київ
МОЛДАВАН Любові Василівні – головному науковому співробітникові Інституту економіки та прогнозування НАН України, доктору економічних наук, професору, м.Київ
ПОРЕЧКІНІЙ Лідії Степанівні – заступникові Міністра внутрішніх справ України
ХИЛЮКУ Віталію Павловичу – голові Державної податкової адміністрації у Львівській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КАЧУЛІ Віктору Володимировичу – головному редакторові газети «Кримська світлиця», м.Сімферополь
СТЕПАНИШИНУ Сергію Борисовичу – головному редакторові Рівненської обласної газети «Волинь»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ВАЛІХНОВСЬКОМУ Ростиславу Любомировичу – лікареві-хірургу державного закладу «Поліклініка № 2» м.Київ
ВЕРЕТИКУ Івану Йосиповичу – головному лікареві Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки, Тернопільська область
ГРИГОРОВИЧУ Василю Романовичу –начальникові відділу департаменту Міністерства охорони здоров'я України
КОРОТКОРУЧКУ Анатолію Олександровичу –доцентові Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ
ЛАПАЮ Василю Степановичу – начальникові управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської обласної державної адміністрації
ПОГРЕБНЯКУ Володимиру Вікторовичу – завідувачеві відділення Луганської обласної клінічної лікарні
ТУРЯНЧИКУ Михайлу Івановичу – начальникові управління охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації
ШЕВЧУКУ Миколі Тодоровичу – головному лікареві Кіровоградської обласної лікарні
ФЕДОСЮКУ Роману Миколайовичу – лікареві-анестезіологу державного закладу «Поліклініка № 2», м.Київ
ЯКИМЕНКУ Володимиру Григоровичу – головному лікареві Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ТАРАНЕНКУ Юрію Миколайовичу – директорові державного підприємства «Миргородське лісове господарство», Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ДУМИНЦЮ Петру Васильовичу – майстрові-золотареві, м.Ужгород, Закарпатська область
СУМАРЯК Василині Олексіївні – майстрові писанкарства, с. Усть-Путила, Чернівецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

БАБЕНКУ Володимиру Олексійовичу – слюсареві акціонерного товариства «Азовмаш», Донецька область
ВОЛКОВІЙ Світлані Костянтинівні – заступникові керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України
ГРИЦЕНКУ Олександру Івановичу – заступникові генерального директора – технічному директору холдингової компанії «АвтоКрАЗ», м.Кременчук, Полтавська область
ЯНОВУ Леоніду Івановичу – генеральному директорові товариства «Харківський завод підйомно-транспортного устаткування»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

АВАНЕСЯНУ Ашоту Дадікоєвичу – першому віце-президентові Ради національних товариств України, м.Київ
ВАСКАНУ Василю Васильовичу – голові Чернівецького обласного відділення товариства «Україна – Молдова»
ГЕРАСИМЕНКО Людмилі Петрівні – професорові Об'єднаного інституту при Національній академії оборони України
ГОЛІНАТОМУ Петру Миколайовичу – керівникові – диригентові народного аматорського колективу «Діброва» с. Стара Ягільниця, Тернопільська область
ЖЕПЛИНСЬКОМУ Богдану-Михаїлу Михайловичу – голові Львівського обласного відділення Національної спілки кобзарів України
МЕДВЕДЕНКУ Андрію Юхимовичу – голові Луганської обласної організації Національної спілки письменників України
РОСЛЯКОВУ Сергію Миколайовичу – директорові Миколаївського обласного художнього музею імені В.В.Верещагіна
ШЕЙКО Неллі Миколаївні – викладачеві Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка
ЯРОЩУК Валентині Петрівні – директорові Рівненської державної обласної бібліотеки

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БЄЛЯЄВІЙ Валентині Іванівні – директорові Херсонської спеціалізованої школи І-III ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови
БОДНАРУКУ Миколі Івановичу – доцентові Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
ВОРОНІ Ларисі Миколаївні – директорові Вінницького вищого професійного училища сфери послуг
ГЕНСЬОРСЬКІЙ Мирославі Іванівні – директорові Тернопільського міського центру дитячої творчості
ГОЛОВКУ Ярославу Дмитровичу – ректорові Київського інституту інвестиційного менеджменту
ГРИЩЕНКУ Івану Михайловичу – проректорові Київського національного університету технологій та дизайну
ЛЕВЧЕНКУ Борису Олексійовичу – головному науковому співробітникові, професорові Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»
ЛУКОВСЬКІЙ Галині Іванівні – викладачеві Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу
МАРТИНЕНКУ Віктору Олексійовичу – директорові Путивльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, Сумська область
ПОВАЖНОМУ Олександру Станіславовичу – проректорові Донецького державного університету управління
РИБАЧЕК Тетяні Костянтинівні – директорові школи – дитячого садка «Перша ластівка» з поглибленим вивченням англійської мови, м.Київ
СТЕРІОПОЛО Олені Іванівні – професорові Київського національного лінгвістичного університету
УВАРОВУ Олегу Васильовичу – заступникові начальника Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації
ШНИРКОВУ Олександру Івановичу – заступникові директора з наукової роботи Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

БЕРЕСТОВЕНКУ Віктору Сергійовичу – лікареві Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, м.Київ
ПОХОЛЬЧЕНКО Ірині Михайлівні – старшій медичній сестрі Одеської консультативної поліклініки

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

АКУЛЕНКУ Анатолію Даниловичу – заступникові голови правління – комерційному директорові акціонерного товариства «Сумихімпром»
БІЛОСІ Василю Петровичу – заступникові генерального директора акціонерного товариства «Возко», м.Вознесенськ, Миколаївська область
БОТЮКУ Олегу Миколайовичу – технічному директорові акціонерного товариства «Дніпропетровський металургійний завод імені Комінтерну»
ДОЛГОПОЛОВУ Віктору Олексійовичу – машиністові підіймача газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування», Харківська область
ЗАГУРСЬКОМУ Олександру Дмитровичу – генеральному директорові товариства «Хмельницький комбінат хлібопродуктів»
КРАВЦЮ Василю Федоровичу – помічникові директора акціонерного товариства «Шосткінський хлібокомбінат», Сумська область
МЕЛЬНИКУ Андрію Павловичу – слюсареві акціонерного товариства «Первомайськдизельмаш», Миколаївська область
МІНІЧУ Григорію Івановичу – голові правління акціонерного товариства «Рокитнівський скляний завод», Рівненська область
ПОДОЛЯН Марії Іванівні – директорові акціонерного товариства «Летичівська швейна фабрика», Хмельницька область
ПУСТОВІТУ Василю Васильовичу – директорові колективного підприємства «Магдалинівський маслозавод», Дніпропетровська область
ХОМЕНКУ Віталію Івановичу –генеральному директорові Кременчуцької виробничо-торговельної фірми «Крем текс», Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ГЛАДІЮ Михайлу Васильовичу – народному депутатові України
ГОРБИКУ Миколі Захаровичу – провідному агрохіміку Херсонського обласного державного науково-технологічного центру «Облдержродючість»
ПУЧЦІ Анатолію Давидовичу – генеральному директорові товариства «Україна» Покровського району, Дніпропетровська область
РИБАКУ Миколі Федоровичу – деканові Державного агроекологічного університету, м.Житомир
ТОВСТОНОЖЕНКУ Олександру Андрійовичу – голові правління акціонерного товариства «Миронівський інкубатор», Київська область
ХОМЯКУ Михайлу Васильовичу – директорові Таврійської філії акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Райз-Агро» Токмацького району, Запорізька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

БЕРКУТ Ірині Іванівні – директорові Марганецького територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, Дніпропетровська область
ДЄВУШКІНІЙ Галині Миколаївні – керуючій Севастопольським міським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів
ЛЕВИЦЬКІЙ Галині Павлівні – заступнику начальника Вінницького міського управління юстиції – начальнику відділу реєстрації актів цивільного стану
ПЕЧЕРСЬКИХ Тетяні Петрівні – начальникові служби у справах неповнолітніх Харківської обласної державної адміністрації
ФІЛІППОВУ Юрію Миколайовичу – директорові Луганського обласного молодіжного центру праці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

РОМАНЕНКУ Олексію Леонтійовичу – начальникові центру електрозв'язку № 1 Житомирської філії акціонерного товариства «Укртелеком»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ГАЛЬЧЕНКУ Владиславу Васильовичу – першому заступникові начальника державного підприємства «Бердянський морський торговельний порт», Запорізька область
НОВІКОВУ Миколі Миколайовичу – слюсареві локомотивного депо Запоріжжя–2 Придніпровської залізниці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК: ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ДЕЙЧАКІВСЬКОМУ Яремі Васильовичу – старшому тренерові – викладачу дитячо-юнацької спортивної школи № 2, м.Івано-Франківськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ІСАКОВУ Михайлу Григоровичу – адвокатові, м.Харків
КОЗЛОВСЬКОМУ Антону Антоновичу – віце-президентові з наукової роботи Міжнародного науково-технічного університету, м. Київ
КРУГЛІКОВІЙ Катерині Степанівні – судді апеляційного суду Донецької області
КУЧЕВСЬКОМУ Петру Васильовичу – заступникові голови апеляційного суду Вінницької області
НОВІКОВУ Михайлу Миколайовичу – заступникові голови Київського апеляційного господарського суду
РУДЕНКУ Миколі Васильовичу – завідувачеві кафедри Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БУЙГАШЕВІЙ Аллі Борисівні – художникові-монументалісту, м.Київ
ЗАХАРЧУКУ Олексію Миколайовичу – художникові-живописцю, м.Київ
НІКІТІНУ Володимиру Васильовичу – художникові-графіку, м.Київ
ПОЛУБОТЬКУ Сергію Олександровичу – художникові-ковалю, м.Івано-Франківськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

КАБАНЦЮ Михайлу Пантелійовичу – директорові департаменту акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Вугілля України», м.Київ
ЛУКОМСЬКОМУ Володимиру Васильовичу – машиністові відокремленого підрозділу «Шахта «Південнодонбаська № 3» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»
ШУРАЄВУ Сергію Сергійовичу – машиністові гірничих виїмкових машин акціонерного товариства «Орендне підприємство «Шахта «Жданівська», Донецька область.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

28 листопада 2006 року