Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №107/2021

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

19 березня 2021 року

Введено в дію
Указом Президента України
від 19 березня 2021 року № 107/2021

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 11 березня 2021 року

Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Відповідно до статті 5 Закону України «Про санкції» Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Підтримати внесені Національним банком України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

2. Застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до юридичних осіб згідно з додатком.

3. Кабінету Міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком України забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених пунктом 2 цього рішення.

4. Міністерству закордонних справ України поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ДАНІЛОВ


Додаток до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»

ЮРИДИЧНІ ОСОБИ,
до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції)


з/п

Ідентифікаційні дані (повне найменування та реквізити юридичної особи)

Вид обмежувального заходу (відповідно до Закону України «Про санкції»)

Строк застосування

1.

Акціонерне товариство «СБЕРБАНК» (АТ «СБЕРБАНК»), код за ЄДРПОУ — 25959784, дата реєстрації — 15.06.2001, місцезнаходження юридичної особи — Україна, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 46

1) інші санкції, що відповідають принципам їх застосування), встановленим цим Законом (запобігання виведенню капіталів за межі України на користь пов’язаних з банком осіб)

Три роки

2.

Публічне акціонерне товариство «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» (ПАТ «Промінвестбанк»), код за ЄДРПОУ — 00039002, дата реєстрації — 26.08.1992, місцезнаходження юридичної особи — Україна, 01001, м. Київ, вул. Малопідвальна, буд. 8

1) інші санкції, що відповідають принципам їх застосування), встановленим цим Законом (запобігання виведенню капіталів за межі України на користь пов’язаних з банком осіб)

Три роки