Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1260/2004

Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів на ХІІ літніх Паралімпійських іграх

За досягнення значних спортивних результатів, підготовку чемпіонів та призерів ХІІ літніх Паралімпійських ігор у Афінах, піднесення міжнародного престижу України постановляю:
Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня


КАБАНОВА
Володимира Віталійовича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
МАЩЕНКА
Олександра Сергійовича
-багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання
СУШКЕВИЧА Валерія Михайловича-президента Національного комітету спорту інвалідів України
ЯСИНОВОГО
Олександра Борисовича
-чемпіона та срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом "За мужність" І ступеня

АЛЕКСЄЄВА
Дмитра Даниловича
-багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня


АНТОНЮКА
Володимира Петровича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
БАБІЯ
Сергія Володимировича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ВАКУЛЕНКА
Сергія Анатолійовича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ДУТКА
Тараса Романовича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ЖИЛЬЦОВА
Андрія Миколайовича
-чемпіона та багаторазового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ЖУЧИНІНА
Євгена Олександровича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ЗАЙЦЕВУ
Олену Андріївну
-генерального секретаря Національного комітету спорту інвалідів України
КАЛИНУ
Андрія Яковича
-чемпіона та призера Паралімпійських ігор
з плавання
КОСЕНКА
Ігоря Володимировича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ОВЧАРЕНКА
Сергія Валентиновича
-головного тренера збірної команди України з футболу серед інвалідів
РОЗТОКУ
Андрія В'ячеславовича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ТИМОФЄЄВА
Юрія Васильовича
-тренера збірної команди України з футболу
ЦУКАНОВА
Андрія Сергійовича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу


Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

БАСА
Миколу Івановича
-тренера багаторазових паралімпійських чемпіонів та призерів з легкої атлетики
Антона Скачкова та Олександра Дріги
ДЕРКАЧА
Віктора Миколайовича
-тренера багаторазового паралімпійського бронзового призера з легкої атлетики Сергія Норенка
ЗАСЯДКОВИЧА
Ігоря Федоровича
-бронзового призера Паралімпійських ігор з дзюдо
КАЗНАЧЕЄВА
Андрія Вікторовича
-тренера багаторазових паралімпійських чемпіонів та призерів з плавання Сергія Кліпперта, Андрія Калини, Юлії Волкової
КОМАРА
Андрія Анатолійовича
-чемпіона та призера Паралімпійських ігор з фехтування
КРЕЧУНЯК
Оксану Михайлівну
-чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики
КРИЖАНІВСЬКОГО
Дмитра Леонідовича
-багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання
КУЗЬМІНА
Дмитра Валерійовича
-чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання

ПОНОМАРЬОВА
Дениса Валерійовича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ПОНЬКУ
В'ячеслава Олександровича
-тренера-лідера бронзового паралімпійського призера з легкої атлетики Олександра Іванюхіна
ТРУШЕВА
Віталія Євгеновича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ШЕВЧИКА
Анатолія Васильовича
-чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ЯНОВСЬКОГО
Геннадія Едуардовича
-тренера паралімпійського чемпіона та призера
з фехтування Андрія Комара

Нагородити орденом "За мужність" ІІ ступеня

ДЕМЧУКА
Сергія Леонідовича
-багаторазового чемпіона Паралімпійських ігор з плавання
ДОРОШЕНКА
Олександра Володимировича
-багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ДРІГУ
Олександра Вікторовича
-багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
КЛІППЕРТА
Сергія Вікторовича
-багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання
СКАЧКОВА
Антона Олександровича
-багаторазового чемпіона Паралімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня

АНДРЮШИНА
Юрія Сергійовича
-бронзового призера Паралімпійських ігор з плавання
ІВАНЮХІНА
Олександра Миколайовича
-бронзового призера Паралімпійських ігор
з легкої атлетики
КИЦЕНКА
Івана Євгеновича
-бронзового призера Паралімпійських ігор
з легкої атлетики
НОРЕНКА
Сергія Олександровича
-багаторазового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ОНУФРІЄНКА
Андрія Станіславовича
-багаторазового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ПІДДУБНОГО
Володимира Вікторовича
-бронзового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

МАЛЬЧИК
Аллу Анатоліївну
-бронзового призера Паралімпійських ігор
з легкої атлетики
СОЛОВЙОВУ
Лідію Валентинівну
-чемпіона Паралімпійських ігор з пауерліфтингу

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АКОПЯН
Олену Грачиківну
-чемпіона та багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання
ВОЛКОВУ
Юлію Дмитрівну
-багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання
ВОРОБЙОВУ
Любов Анатоліївну
-тренера багаторазових паралімпійських чемпіонів та призерів з плавання Дмитра Алексєєва, Сергія Демчука
КАЗНАЧЕЄВУ
Світлану Михайлівну
-тренера багаторазових паралімпійських чемпіонів та призерів з плавання Віктора Смирнова, Олександра Мащенка
КІСЕОЛАР
Олену Іванівну
-бронзового призера Паралімпійських ігор з пауерліфтингу
КУЗЬМІНУ
Марину Петрівну
-тренера паралімпійського чемпіона та багаторазового призера з плавання Олени Акопян
СКУГАРЕВУ
Оксану Анатоліївну
-начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"
ЯКИБЧУК
Тетяну Михайлівну
-срібного призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом Данила Галицького

МАЩЕНКА
Євгена Владиславовича
-начальника Севастопольського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

Присвоїти почесні звання:
ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

БОРИСЕНКУ
Олександру Васильовичу
-заступникові директора Дирекції Національної телекомпанії України
ПЕДАШЕНКУ
Сергію Миколайовичу
-прес-аташеві Національної паралімпійської делегації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ГОРДЄЄВУ
В'ячеславу Сергійовичу
-начальникові Донецького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ГОРЯЩЕНКУ
Юрію Володимировичу
-начальникові Черкаського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"
ЧАПЛИГІНІЙ
Аллі Олександрівні
-начальникові відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"
ЧЕРНЯХОВСЬКОМУ
В'ячеславу Григоровичу
-начальникові Кіровоградського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ДІДОВЦЮ
Юрію В'ячеславовичу
-лікареві збірної команди України з футболу та дзюдо

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ЗАСЕНКУ
Юрію Миколайовичу
-масажистові збірної команди України серед інвалідів.