Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №126/2015

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня

ШЕМЯКІНУ Яну Володимирівну - чемпіонку Олімпійських ігор, чемпіонку і дворазову призерку чемпіонату Європи, призерку чемпіонату світу з фехтування, м. Львів

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

ГАПОНОВУ Ольгу Борисівну - провідного інженера-технолога відділу відокремленого підрозділу "Запорізька атомна електрична станція” державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"

ДОНЕЦЬ Валентину Федорівну - учительку комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П" Кіровоградської міської ради

ІЩУК Олену Ананіївну - гальваніка акціонерного товариства "Завод "Маяк", м.Київ

КОРЖ Ірину Володимирівну - завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ЛИТВИНЕНКО Таїсію Йосипівну - артистку Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АЛЕКСЄЄВУ Ганну Степанівну - помічника начальника бази - начальника служби 2572 центральної артилерійської бази озброєння Збройних Сил України

БАНДАЛЕТОВУ Вікторію Юріївну - волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції”, Київська область

БАШЕЙ Ольгу Олексіївну - волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції”, м.Київ

БИСТРУ Наталію Олександрівну - начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, підполковника служби цивільного захисту

БОРИСЕНКО Тетяну Григорівну - волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції”, Чернігівська область

ВАТУЛЬОВУ Тетяну Олександрівну - психолога відділення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, майора служби цивільного захисту

ВОРОНУ Ларису Миколаївну - директора державного професійно-технічного навчального закладу "Вінницьке вище професійне училище сфери послуг"

ВОТЧЕР Юлію Луківну - волонтера, координатора Штабу національного спротиву

ЗЕМЛЯНУ Ірину Олександрівну - волонтера, члена громадської організації "Спілка морських піхотинців України", Полтавська область

КУЧИНСЬКУ Анастасію Олександрівну - начальника відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту

МАЙБОРОДУ Ганну Анатоліївну - голову комітету Асоціації народних волонтерів України

МАТВЄЄВУ Ганну Дмитрівну - директора Миколаївської спеціалізованої школи І-III ступенів мистецтв і прикладних ремесел, експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня "Академія дитячої творчості” Миколаївської міської ради Миколаївської області

НЄМЕЦЬ Людмилу Миколаївну - завідувача кафедри Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

ОРЛОВУ Світлану Олександрівну - суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці

ПОПОВУ Галину Іванівну - волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", м.Кіровоград

СИВАК Оксану Василівну - волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", м.Київ

СИВЕЦЬ Віру Миколаївну - оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства "Світанок", Черкаська область

СОСЮК Наталію Володимирівну - директора комунального закладу "Школа- інтернат II-III ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради

ТОЛМАЧОВУ Юлію Віталіївну - волонтера, м.Житомир

УЛЬЯНЕНКО Наталію Борисівну - радника президента акціонерного товариства "Мотор Січ", м.Запоріжжя

ХЕРХАДЗЕ Ірму Автандилівну - провідного фахівця відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту

ЧИЖИК Катерину Вікторівну - волонтера, заступника керівника штабу національного захисту Дніпропетровської області

ЧОРНУ Наталю Василівну - волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", Київська область

ШОЛОЙКО Наталію Василівну - керівника сектору медичної служби Штабу національного спротиву

ЮЗЬКО Тамару Анатоліївну - директора колективного закладу охорони здоров’я "Медичний центр лікування безпліддя”, м.Чернівці

Нагородити медаллю "3а військову службу Україні"

АНДРІЙЧЕНКО Аліну Олександрівну - старшу медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, старшину

БЕРГІЛЕВИЧ Світлану Олександрівну - операційну сестру від ділення 59 військово- мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта

ДИКУ Тетяну Вікторівну - медичну сестру відділення 59 військово- мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта

КАЛМИКОВУ Катерину Ігорівну - інспектора відділення відділу прикордонної служби "Маріуполь-2" Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшого сержанта

КУРОПАТУ Еллону Михайлівну - старшого інспектора взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення ’’Золоті ворота" Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, лейтенанта міліції

ЛОЗИНСЬКУ Жанну Аркадіївну - старшу медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, старшину

МЕЛЬНИК Ларису Миколаївну - медичну сестру Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України

МЕЛЬНИК Ольгу Миколаївну - медичну сестру відділення 59 військово- мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта

ОНОПРІЄНКО Галину Миколаївну - інструктора роти батальйону забезпечення навчального процесу Національної академії Національної гвардії України, сержанта

ПАВЛУХІНУ Аллу Дмитрівну - старшу операційну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта

РЕШЕТОВУ Марію Г еннадіївну - міліціонера взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Луганськ-1" Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області, рядового міліції

СІМОНЕНКО Олену Іванівну - інспектора відділення відділу прикордонної служби ’’Красна Талівка” Луганського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, сержанта

ШВЕЦЬ Світлану Олександрівну - медичну сестру відділення 59 військово- мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня

БАБІНЧУК Марину Іванівну - інспектора відділення відділу прикордонної служби "Ужгород” Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшого прапорщика

ГУЖВІНСЬКУ Надію Вікторівну - старшого кухаря роти військової частини 3005 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, старшого солдата

КОНДРАТЮК Діану Вікторівну - заступника начальника відділу Котовського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, підполковника

ОЛЕЩЕНКО Олену Єлізарівну - начальника служби - головного державного санітарного лікаря військово-медичного управління Головного управління Національної гвардії України, полковника медичної служби

СЕМЕНОВУ Людмилу Павлівну - начальника служби військової частини 3036 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, майора медичної служби

СТЕФАНІВ Наталію Дмитрівну - начальника служби військової частини 3029 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, підполковника медичної служби

ТРОФИМЕНКО Галину Петрівну - начальника служби військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, підполковника медичної служби

ШЕВЧЕНКО Світлану Володимирівну - першого заступника начальника Авдіївського міського відділу - начальника відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, майора міліції

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни”

ДРОЖАНІКОВУ Галину Олександрівну - оперуповноваженого сектору Станично-Луганського районного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області, лейтенанта міліції

ТИХОНОВУ Юлію Валентинівну - медичну сестру Головного військово- медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України, старшого сержанта

ХОМЕНКО Оксану Василівну - головного спеціаліста відділу Департаменту Міністерства внутрішніх справ України

ШІЩЕНКО Оксану Анатоліївну - старшого слідчого відділу управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області, підполковника міліції

Нагородити медаллю "За врятоване життя"

ДАЦКО Марту Ігорівну - волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", м.Львів

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БАБАК Ірину Миколаївну - старшого лейтенанта юстиції

ГАРКУН Наталію Петрівну - оператора птахофабрик та механізованих ферм товариства "М’ясо-виробничий комплекс "Панвітек", Чернігівська область

ДІДЕНКО Ларису Іванівну - начальника цеху акціонерного товариства "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів", Полтавська область

НАЗАРОВУ Олену Миколаївну - медичну сестру відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область

ЧЕПІКОВУ Тетяну Миколаївну - молодшу медичну сестру відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ДЯЧЕНКО Лідії Олексіївні - провідному майстрові сцени Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського

НАГОРНІЙ Ользі Василівні - солістці опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ГЛЕБІ Світлані Василівні - артистці, солістці академічного камерного хору "Кантус", Закарпатська область

МОЦНІЙ Надії Григорівні - актрисі драми Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського

ПЕТРАШ Ганні Олегівні - артистці-вокалістці Ансамблю пісні й танцю Міністерства внутрішніх справ України

ТУРЧАНІНОВІЙ-НЕТРЕБІ Ілоні Леонідівні - артистці комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

МАРТЮШОВІЙ Ірині Василівні - учительці Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району міста Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

БОДНІ Катерині Ігорівні - завідувачеві кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України, доктору медичних наук, професорові

ДРЕБОТ Оксані Іванівні - провідному науковому співробітникові Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України, доктору економічних наук, м.Київ

СТРЕЛКОВСЬКІЙ Ірині Вікторівні - директорові Навчально-наукового інституту інфокомунікацій та програмної інженерії Одеської національної академії зв’язку імені О.С.Попова, доктору технічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

ЛЕМІШКО Наталії Євгенівні - начальникові Управління - головному бухгалтеру Державного управління справами

ЩЕГЛОВІЙ Ользі Миколаївні - заступникові директора департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

АСАТУРЯН Наталії Зиновіївні - заступникові директора творчо-виробничого об’єднання "Радіо "Карпати" Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії "Карпати"

ВЕРЛАТІЙ Наталії Володимирівні - заступникові директора Херсонської обласної державної телерадіокомпанії "Скіфія”

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

АРЕШКОВИЧ Аллі Олександрівні - лікареві, першому заступнику директора Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації

КАСЬКОВІЙ Людмилі Федорівні - завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія", Полтавська область

КОРОЛЬОВІЙ Галині Едуардівні - завідувачеві амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Костянтинівка комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Мелітопольської районної ради, Запорізька область

КОРОЛЬОВІЙ Ірині Михайлівні - лікареві Одеського міського управління головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Одеській області

ПАВЛОВСЬКІЙ Маріанні Олександрівні - начальникові клініки - провідному інфекціоністу Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Міністерства оборони України

ШАБАЄВІЙ Людмилі Іванівні - завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я "Ізюмська центральна міська лікарня", Харківська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

БОНДАР Ніні Володимирівні - майстрові художньої вишивки, м.Житомир

СТЕПАНЮК Вікторії Миколаївні - майстрові писанкарства, м.Рівне

ФЕДІРКО Ніні Іванівні - майстрові художньої вишивки, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

ВИСОЦЬКІЙ Катерині Іванівні - директорові Вінницького обласного краєзнавчого музею

ЗАРЕНЧУК Парасці Степанівні - бібліотекареві Стецівської загальноосвітньої школи І-III ступенів Снятинської районної ради, Івано-Франківська область

МОЛЧАНОВІЙ Ларисі Геннадіївні - викладачеві-методисту комунального закладу "Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С.Прокоф’єва", Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

БЕЙДЕРМАН Броніславі Володимирівні - директорові Хмельницького ліцею № 17

ПАВЛОВІЙ Світлані Григорівні - завідувачеві відділу Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради

ПАНЕНКО Вірі Андріївні - керівникові клубу комунального закладу "Сумський Палац дітей та юнацтва"

ПАСИНОК Валентині Григорівні - деканові факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

ПОЛЯКОВІЙ Людмилі Степанівні - директорові школи - дитячого садка І ступеня "Пролісок" міста Києва

САВЧЕНКО Наталії Володимирівні - директорові Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, м.Київ

ФЕДОРОВИЧ Уляні Михайлівні - викладачеві вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський медичний коледж імені Андрея Крупинського"

ШУМ Ользі Анатоліївні - директорові комунального закладу освіти "Дніпропетровський навчально- реабілітаційний центр № 1" Дніпропетровської обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

ДЕМЧЕНКО Тетяні Володимирівні - медичній сестрі відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

КАНСЬКІЙ Ганні Степанівні - операторові Тернопільського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії "Управління магістральних газопроводів "Львівтрансгаз" акціонерного товариства "Укртрансгаз"

КОТИК Антоніні Дмитрівні - начальникові відділу - головному технологу акціонерного товариства "Волиньхолдінг"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

ДЕМЧЕНКО Галині Валентинівні - директорові санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації "Смарагдове місто", Донецька область

СИВЕНКО Ларисі Миколаївні - голові Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Українське товариство глухих"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

АРТАМОНОВІЙ Марині Миколаївні - птахівниці товариства "Агрофірма "Дніпропетровська", Дніпропетровська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

БУКАЛОВІЙ Олені Віталіївні - тренерові-викладачу Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ФІРСОВІЙ Нелі Федорівні - художникові-керамісту, м.Кіровоград.

 

Президент України  Петро ПОРОШЕНКО

6 березня 2015 року