Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №165/2023-рп

Про делегацію України для участі у слуханнях Міжнародного Суду ООН у справі щодо звинувачень у геноциді відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти Російської Федерації; 32 держави долучилися)

1. Утворити делегацію України для участі у слуханнях Міжнародного відповідно до Конвенції Суду ООН у справі щодо звинувачень у геноциді про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти Російської Федерації; 32 держави долучилися) (18 – 27 вересня 2023 року, м. Гаага, Королівство Нідерланди) у такому складі:

КОРИНЕВИЧ Антон Олександрович – Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, глава делегації, агент України

ЗОЛОТАРЬОВА Оксана Вадимівна – директор Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України, заступник глави делегації, заступник агента України.

Дозволити главі делегації залучати в установленому порядку для забезпечення роботи делегації України представників державних органів, адвокатів, радників, експертів і технічних працівників.

2. Главі делегації здійснювати із залученням представників державних органів підготовку та подання визначених Міжнародним Судом ООН процесуальних документів, позиційних, доказових та інших матеріалів.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

15 вересня 2023 року