Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №433/2012

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій Донецької області

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток Донецької області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя утворення області постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

ДЕРМЕНТЛІ Федора Семеновича - генерального директора акціонерного товариства «Харцизький трубний завод» у 1986-2005 роках

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БАЙСАРОВА Леоніда Володимировича - Героя України, генерального директора акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», м.Красноармійськ

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

КОБЗОНА Йосипа Давидовича - члена правління регіональної громадської організації «Земляцтво Донбасівців», народного артиста України, м.Москва
ПОМАЗАН Віру Іванівну - голову Донецької обласної організації жінок Спілки жінок України
ЧАЙКУ Володимира Кириловича - генерального директора Донецького регіонального центру охорони материнства та дитинства, доктора медичних наук

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БЕРЕСТОВОГО Кіма Семеновича - ветерана державної служби, м.Донецьк
ЗВАРИЧА Михайла Петровича - начальника Служби автомобільних доріг у Донецькій області
КЛИМОВИЦЬКОГО Володимира Гарійовича - головного лікаря комунального клінічного лікувально-профілактичного закладу охорони здоров'я «Обласна травматологічна лікарня», м.Донецьк
ПОГРЕБНЯКА Якова Петровича - члена міжнародної громадської організації «Асоціація Донеччина», м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГОРБУНОВА Сергія Володимировича - директора філії «Управління магістральних газопроводів «Донбастрансгаз» дочірньої компанії «Укртрансгаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
ГРІНЦОВА Івана Григоровича - члена міжнародної громадської організації «Асоціація Донеччина», м.Київ
ДЕРГУНОВА Сергія Геннадійовича - першого заступника голови Донецької обласної державної адміністрації
ЛУНЬОВА Володимира Георгійовича - першого заступника президента правління регіональної громадської організації «Земляцтво Донбасівців», м.Москва
ПОВАЖНОГО Олександра Станіславовича - ректора Донецького державного університету управління
СМЕРЕКАНЦЯ Михайла Дмитровича - токаря-карусельника акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод»
СМИРНОВА Юрія Костянтиновича - ветерана державної служби, м. Донецьк

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня

РАЦА Дмитра Михайловича - респіраторника взводу Першого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м.Горлівка
СМИРНОВА Віктора Сергійовича - Героя України, спортсмена-інструктора штатної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів з вадами зору, м.Донецьк

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ШЕВЧЕНКО Надію Михайлівну - оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства Агрофірма «Нива», Мар'їнський район

Нагородити орденом Данила Галицького

ПУЦЕВА Віктора Миколайовича - заступника начальника Управління Служби безпеки України в Донецькій області, полковника

Нагородити орденом «За доблесну шахтарську працю» III ступеня

ЗУБАКА Віктора Федоровича - бригадира гірників дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», м.Красноармійськ

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ГАПОНЕНКА Миколу Івановича - гірника акціонерного товариства «ДТЕК ШАХТА КОМСОМОЛЕЦЬ ДОНБАСУ», м.Кіровське
МАТВЄЄВА Сергія Володимировича - прохідника управління № 9 товариства «Донецькшахтопроходка», м.Горлівка
СОТНІКОВА Валерія Геннадійовича - тракториста-машиніста товариства Агрофірма «Агропромсервіс», Мар'їнський район
ТКАЛЕНКА Максима Борисовича - фрезерувальника цеху № 1 акціонерного товариства «Старокраматорський машинобудівний завод», м.Краматорськ

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ТИШКЕВИЧУ Григорію Антоновичу - живописцю, м.Донецьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ФЕДОРОВУ Дмитру Вікторовичу - артистові-вокалісту вищої категорії комунального підприємства «Донецький національний академічний український музично-драматичний театр»
ШЕРЕМЕТУ Сергію Володимировичу - солістові театру «Нова опера», члену регіональної громадської організації «Земляцтво Донбасівців», м.Москва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

БАЙДАЧЕНКО Тетяні Сергіївні - вчительці Донецького ліцею №30 Донецької міської ради
ПОПОВІЙ Тетяні Юріївні - вчительці Верхньоторецької загальноосвітньої школи І-III ступенів Ясинуватського району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ФРОЛОВУ Юрію Михайловичу - письменникові, м.Маріуполь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БЕЛОПОЛЬСЬКОМУ Миколі Григоровичу - завідувачеві кафедри Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет», доктору економічних наук, м.Маріуполь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КІРАСІРУ Юрію Валерійовичу - головному редакторові інформаційних програм товариства «Телерадіокомпанія «ЮНІОН», м.Макіївка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

МАЛЬЦЕВІЙ Людмилі Олексіївні - головному лікареві комунальної медичної установи «Дитяче клінічне територіальне медичне об'єднання м.Макіївки Донецької області»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

НЄДЄВУ Володимиру Леонідовичу - слюсареві акціонерного товариства «Донецькгірмаш»
СЄМУШИНУ Олександру Миколайовичу - токареві-карусельнику акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ЛІФІНЦОВУ Анатолію Васильовичу - майстрові цеху акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча»
ЛЕБЕДЄВУ Сергію Вікторовичу - розливальникові сталі цеху акціонерного товариства «Єнакієвський металургійний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

РУБАНОВІЙ Галині Іванівні - директорові Горлівського художнього музею

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БАТЧЕНКО Людмилі Вікторівні - завідувачеві кафедри зовнішньоекономічної діяльності Донецького державного університету управління, доктору економічних наук

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ВЕРОВЕЦЬ Олені Олександрівні - першому заступникові начальника головного управління Донецької обласної державної адміністрації
Д'ЯЧКОВУ Михайлу Петровичу - голові наглядової ради акціонерного товариства «Донецький булочно-кондитерський комбінат»
ЖУКОВУ Олександру Анатолійовичу - електромонтерові цеху акціонерного товариства «МАКІЇВКОКС»
МАРИЧЕВІЙ Аллі Дмитрівні - слюсареві цеху Костянтинівського державного хімічного заводу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ДЖУЛАЮ Василю Івановичу - заступникові начальника головного управління Донецької обласної державної адміністрації
КУРИЛЕНКУ Олександру Анатолійовичу - трактористові товариства «Красносільське», Артемівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ФЕЛЬДШТЕІНУ Євгенію Аврамовичу - тренерові-викладачу зі спортивної гімнастики дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Єнакієвської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

КУНЕРТУ Володимиру Івановичу - прохідникові дільниці акціонерного товариства «Шахтоуправління «Покровське», м.Красноармійськ
ТЕРНОВОМУ Олегу Юрійовичу - гірникові акціонерного товариства «Орендне підприємство «Шахта «Жданівська».

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

4 липня 2012 року