Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №47/2024-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Банком розвитку Ради Європи щодо укладення Рамкової Угоди про позику для реалізації Проєкту «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя (HEAL Ukraine)» між Україною та Банком розвитку Ради Європи

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Банком розвитку Ради Європи щодо укладення Рамкової Угоди про позику для реалізації Проєкту «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя (HEAL Ukraine)» між Україною та Банком розвитку Ради Європи в такому складі:

КУЗІН Ігор Володимирович — заступник Міністра охорони здоровʼя України — головний державний санітарний лікар України, глава делегації

ЗИКОВА Ольга Ігорівна — заступник Міністра фінансів України

КОРНІЯКА Тамара Юріївна — головний спеціаліст відділу правового забезпечення фінансово-економічного співробітництва Управління правової експертизи міжнародних договорів та міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного співробітництва та представництва Міністерства юстиції України

КУЗЬО Володимир Вікторович — заступник Міністра економіки України

ЩЕГОЛЬ Анастасія Володимирівна — третій секретар відділу міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України.

Дозволити главі делегації вносити за погодженням з Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації України, залучати в установленому порядку для забезпечення її роботи радників, експертів і технічних представників.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах з Банком розвитку Ради Європи щодо укладення Рамкової Угоди про позику для реалізації Проєкту «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя (HEAL Ukraine)» між Україною та Банком розвитку Ради Європи (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити Міністра охорони здоровʼя України ЛЯШКА Віктора Кириловича на підписання Рамкової Угоди про позику для реалізації Проєкту «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя (HEAL Ukraine)» між Україною та Банком розвитку Ради Європи.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

1 травня 2024 року