Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №566/2015

Про делегацію України для участі в заходах у рамках Пленарного засідання Режиму контролю за ракетними технологіями

1. Утворити делегацію України для участі в заходах у рамках Пленарного засідання Режиму контролю за ракетними технологіями (5-9 жовтня 2015 року, м.Роттердам, Королівство Нідерланди) в такому складі:

ГОРІН Олександр Олегович - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерланди, глава делегації

САБАДОШ Любомир Юрійович - Голова Державного космічного агентства України, заступник глави делегації

АТАМАНЕНКО Борис Анатолійович - начальник Управління міжнародних зв'язків Державного космічного агентства України

ВАРЯНИЧКО Геннадій Володимирович - начальник служби експортного контролю державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К.Янгеля"(за згодою)

КУРЧЕНКО Юрій Данилович - заступник головного конструктора акціонерного товариства "Мотор Січ" (за згодою)

КУШНАРЬОВ Олександр Павлович - перший заступник генерального конструктора - генерального директора з системного проектування державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К.Янгеля" (за згодою)

ЛАЗЕБНИЙ Дмитро Валерійович - начальник бюро перекладів акціонерного товариства "Мотор Січ" (за згодою)

МІНАКОВ Андрій Миколайович - начальник відділу експортного контролю акціонерного товариства "Мотор Січ" (за згодою)

МОВЧАН В’ячеслав Миколайович - головний спеціаліст відділу забезпечення виконання міжнародних зобов'язань України у сфері нерозповсюдження та експортного контролю Департаменту аналітичної і правової роботи, міжвідомчої та міжнародної взаємодії Державної служби експортного контролю України

ТАРАН Олександр Васильович - заступник керівника служби - керівник управління з питань військово-технічного співробітництва та експортного контролю служби з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Апарату Ради національної безпеки і оборони України

ТОНКОШКУР Геннадій Валерійович - радник відділу військово-технічного співробітництва та експортного контролю Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України

ТУРЧЕНКО Олександр Юрійович - перекладач державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К.Янгеля" (за згодою).

2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі в заходах у рамках Пленарного засідання Режиму контролю за ракетними технологіями.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку участь В.Мовчана (відряджається з 4 по 10 жовтня 2015 року), О.Тарана (відряджається з 6 по 10 жовтня 2015 року), Б.Атаманенка, Л.Сабадоша (відряджаються з 7 по 10 жовтня 2015 року) в заходах у рамках Пленарного засідання Режиму контролю за ракетними технологіями.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

1 жовтня 2015 року