Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №62/2020

Про делегацію України для участі в роботі 63-ї сесії Комісії Організації Об'єднаних Націй з наркотичних засобів

1. Утворити делегацію України для участі в роботі 63 -ї сесії Комісії Організації Об'єднаних Націй з наркотичних засобів (2 - 6 березня 2020 року, м.Відень, Республіка Австрія) у такому складі:

СЕМИВОЛОС Андрій Володимирович - перший заступник Міністра охорони здоров'я України, глава делегації

ГОГІЛАШВІЛІ Олександр Генріхович - заступник Міністра внутрішніх справ України, заступник глави делегації

БІРЮК Олег Валерійович - заступник начальника Управління гуманітарної політики Департаменту гуманітарної та соціальної політики, завідуючий відділом з питань охорони здоров'я Секретаріату Кабінету Міністрів України

КОМАРІДА Олександр Олегович - генеральний директор Фармацевтичного директорату Міністерства охорони здоров'я України

КОНОШЕВИЧ Людмила Володимирівна - заступник директора державної установи "Центр психічного здоров'я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров'я України" (за згодою)

ЛОССОВСЬКИЙ Ігор Євгенійович - заступник Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні

СИДОРУК Олександр Анатолійович - експерт Служби безпеки України

ЦІЛИНА Владислав Володимирович - перший заступник Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

ФЕДЧЕНКО Сергій Васильович - заступник начальника Департаменту - начальник 1-го Управління протидії наркозлочинності Національної поліції України

ЯХНО Олексій Сергійович - заступник начальника Управління забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності - начальник відділу аналізу поточної діяльності та контролю Міністерства внутрішніх справ України.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі в роботі 63 -ї сесії Комісії Організації Об'єднаних Націй з наркотичних засобів (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити делегацію брати участь у переговорах та схваленні рішень 63-ї сесії Комісії Організації Об'єднаних Націй з наркотичних засобів.

4. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування витрат, пов'язаних з участю делегації України в роботі 63-ї сесії Комісії Організації Об'єднаних Націй з наркотичних засобів.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
 

4 березня 2020 року