Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №921/2019

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 грудня 2019 року "Питання міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави"

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 грудня 2019 року "Питання міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави" (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 

 

 

20 грудня 2019 року

ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 20 грудня 2019 року № 921/2019

РІШЕННЯ
Ради національної безпеки і оборони України

від 7 грудня 2019 року

Питання міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави

З метою підвищення ефективності діяльності міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави, утвореної відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 травня 2019 року "Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави", введеного в дію Указом Президента України від 7 травня 2019 року № 200, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Запропонувати Президентові України призначити КОВАЛЯ Михайла Володимировича - Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України - головою міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

2. У рішенні Ради національної безпеки і оборони України від 7 травня 2019 року "Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави", введеному в дію Указом Президента України від 7 травня 2019 року № 200:

1) абзац другий пункту З виключити;

2) у пункті 4:

абзац другий виключити;

в абзаці третьому слова "у шестимісячний строк" замінити словами і цифрами "до 31 грудня 2020 року".

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ДАНІЛОВ