Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

112 українських дітей-сиріт і дітей з інвалідністю вирушили в австрійський Інсбрук

25 березня 2022 року - 14:45

112 українських дітей-сиріт і дітей з інвалідністю вирушили в австрійський Інсбрук

112 українських дітей, які мають родини, дітей-сиріт і дітей з інвалідністю вирушили до австрійського міста Інсбрука. Це вже друга група юних українців, яку відправили до Австрії в межах домовленості глави уряду землі Тіроль Гюнтера Платтера, Посольства України в Республіці Австрія та першої леді Олени Зеленської. 

До цієї групи увійшли діти з Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Житомирської, Волинської, Львівської областей та міста Києва. Це діти з різними долями, ними опікуються або їхні родини, або держава. У групі – вихованці спеціальних закладів – навчально-реабілітаційних центрів, спеціальних і санаторних шкіл, а також діти зі звичайних шкіл, які виховуються в родинах, діти з інвалідністю. 

Олена Зеленська повідомила, що завдяки спільним зусиллям Посольства України в Австрійській Республіці, уряду землі Тіроль є принципова домовленість про прийом щонайменше 300 юних українців, зокрема дітей з інвалідністю, їхніх батьків і вихователів. Перші 130 дітей днями вже прибули до Австрії. 

«Отже, ще кількасот життів будуть у безпеці. Працюємо далі, щоб у безпеці були всі українці», – зазначила перша леді. 

Проект реалізується під патронатом дружини Президента України за підтримки глави уряду землі Тіроль, Посольства України в Австрії, Міністерства освіти і науки та Львівської ОДА.