Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президент України у Києві зустрівся з Прем'єр-міністром Словаччини

8 квітня 2022 року - 23:08

Президент України у Києві зустрівся з Прем'єр-міністром Словаччини

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Прем'єр-міністром Словацької Республіки Едуардом Хегером, який перебуває в нашій країні з візитом.

Глава держави подякував словацькому народу й особисто голові уряду Словаччини за підтримку України й надання реальної допомоги у вигляді озброєння, що посилює оборонні спроможності нашої країни в часи російського вторгнення.

«Я хочу подякувати словацькому народу й словацькому Прем’єр-міністру не за майбутнє, а за те сучасне, що вони для нас роблять під час війни. Повністю підтримуючи нас, нашу позицію, засуджуючи агресію Російської Федерації не тільки на словах, а й на ділі», – сказав Президент України.

Володимир Зеленський зазначив, що не розкриватиме деталей цієї підтримки, і наголосив, що це історично важлива допомога.

За словами Глави держави, під час сьогоднішнього візиту Едуарда Хегера до Києва також відбулися перемовини очільника уряду Словаччини з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, було предметно обговорено багато речей, важливих для майбутнього нашої держави.

Володимир Зеленський подякував словацькій стороні за підтримку українців, які були вимушені покинути свої домівки через військове вторгнення Росії.

Зі свого боку Прем’єр-міністр Словаччини висловив подяку Президенту та громадянам України, які борються за ідеали свободи й демократії, захищаючи європейські цінності.

Едуард Хегер зазначив, що Словацька Республіка продовжить надавати допомогу Україні, адже успішна боротьба нашої країни є успіхом для всієї Європи. Зокрема, він акцентував увагу на оборонній підтримці Української держави.

Прем’єр-міністр Словаччини також наголосив на важливості створення фонду післявоєнного відновлення України.