Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президент України виступає за надання Індії гуманітарної допомоги через складну епідемічну ситуацію

7 травня 2021 року - 17:32

Президент України виступає за надання Індії гуманітарної допомоги через складну епідемічну ситуацію

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із засновником та власником компанії Serum Institute of India Сайрусом Пунавалою. Вакцина цієї компанії – CoviShield – від коронавірусної хвороби була першою, яку отримала Україна для проведення щеплень.

«Вакцинація – це зараз питання номер один не тільки в Україні, а й в усьому світі. І тому я хочу подякувати Serum Institute та вам особисто, адже перші вакцини, які отримала Україна, були саме від вас», – зазначив Глава держави, звертаючись до Сайруса Пунавали.

Володимир Зеленський побажав здоров’я народу Індії, де зараз складна епідемічна ситуація через поширення COVID-19. Президент наголосив, що підтримає надання Індії гуманітарної допомоги.

«Знаю, що уряд розглядає можливість надати гуманітарну допомогу Індії. Підтверджую, що найближчим часом підпишу відповідний указ, і ми будемо робити все, щоб дійсно допомогти людям Індії. Думаю, найближчими днями Індія обов’язково отримає гуманітарний вантаж від України», – констатував Глава держави.

Сайрус Пунавала зі свого боку зазначив, що Індія вже поставила нашій країні півмільйона доз вакцини від коронавірусу. Він запевнив, що Україна буде серед пріоритетних країн, які отримають законтрактовану вакцину, щойно індійський уряд відновить її експорт.

Також Президент України запропонував Сайрусу Пунавалі вивчити можливості співпраці Serum Institute of India та українських партнерів з метою спільної розробки та виробництва в Україні медпрепаратів, ліків та вакцин, зокрема й від COVID-19.