Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президент відвідав поранених прикордонників у Головному військово-медичному центрі та вручив державні нагороди

3 квітня 2022 року - 17:29

Президент відвідав поранених прикордонників у Головному військово-медичному центрі та вручив державні нагороди

Президент України Володимир Зеленський відвідав поранених прикордонників, які проходять лікування у Головному військово-медичному клінічному центрі.

У цьому медзакладі Держприкордонслужби надають допомогу пораненим охоронцям кордону з ушкодженнями різного ступеня важкості.

Володимир Зеленський поспілкувався з головою Державної прикордонної служби України Сергієм Дейнеком та керівництвом клінічного центру, поцікавився потребами в медичному напрямку та які заходи вживаються для надання допомоги захисникам під час війни.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та відповідно до указів Президент вручив державні нагороди вісьмом прикордонникам із різних підрозділів. Вони дістали поранення у боях за Харків, Чернігів, Гостомель, а також у бойових зіткненнях із ворожими диверсійно-розвідувальними групами.

Крім того, державну нагороду отримав лікар ортопед-травматолог медичного закладу. Офіцер медичної служби є провідним військовим травматологом України та проводить складні операції, рятуючи життя і здоров'я захисників.

Нагороджені були відзначені медалями «За військову службу Україні» та «Захиснику Вітчизни».
 

ф

Президент відвідав поранених прикордонників у Головному військово-медичному центрі

3 квітня 2022 року - 17:58