Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №268/2017

Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року

За досягнення високих спортивних результатів на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року в місті Самсун (Турецька Республіка), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

ВАСИЛЬЄВУ Марію Вікторівну — срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

МІНЧЕНКА Сергія Володимировича — чемпіона Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

БЕЛЕНКА Максима Миколайовича — чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате

КАМБУРА Андрія Володимировича — срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

КАРНИША Артема Андрійовича — дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОРЕПАНОВА Віталія Вікторовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

КРАВЧЕНКО Оксану Леонідівну — чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

МАКЛАКОВА Володимира Сергійовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

МОЗИРЕВА Владислава Вячеславовича — триразового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

НІКОЛАЄНКА Руслана Юрійовича — срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ПОГОРЕЛОВУ Марину Геннадіївну — чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

СЛУШНОГО Антона Сергійовича — дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

АНТИПЕНКА Віктора Олександровича — срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної та боротьби греко-римської (відповідно)

БІЛОБЛОЦЬКОГО Олександра Сергійовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ВИШИНСЬКОГО Дмитра Дмитровича — чемпіона та дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДАНИЛЮКА Вадима Олександровича — дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ДАНИЛЬЧЕНКА Володимира Вікторовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДМИТРИЄНКА Олександра Олександровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДОНЧЕНКА Дмитра Олексійовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ДРАЧА Сергія Володимировича — срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ЗАВІРУХУ Ігоря Петровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ЗАКЛАДНОГО Геннадія Миколайовича — дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

КОМПАНІЙЦЯ Сергія Миколайовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

КОСТИКА Олександра Анатолійовича — чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

КОШКАРОВА Антона Аскольдовича — чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

КУПРИЧ Соломію Володимирівну — дворазову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МАЙЄРА Ростислава Сергійовича — дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

МАХНА Володимира Миколайовича — чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

МАХНА Олександра Миколайовича — чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

МЕЛЬНИК Яну Олегівну — дворазову чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

НОВІКОВА Вячеслава Валерійовича — чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате

ПЕНДРАКА Максима Едуардовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ПОЛТОРАЦЬКОГО Олександра Олександровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ПРОХОРЧУКА Олександра Миколайовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

РЕНЬКАСА Дмитрія Павловича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

РУДЕНКА Дмитра Вікторовича — дворазового срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

СУРЕНЯНА Нвера Арменовича — срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ТРИТЯКА Олександра Сергійовича — чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

ФОМІНА Сергія Федоровича — срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

ЦИМОВСЬКОГО Єгора Євгеновича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ЧЕРВОНЕНКА Анатолія Анатолійовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

ШАПОВАЛ Юлію Вікторівну — триразову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ЯЛОВЕГУ Владислава Георгійовича — дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЯЩЕНКА Романа Васильовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської

Нагородити орденом "За мужність" І ступеня

БАЄВА Сергія Володимировича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БИСТРЕВСЬКОГО Дениса Миколайовича — дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

БІДУ Тетяну Василівну — срібну призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ВЕРЕЩАКУ Олександра Олександровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЗЕЛЕНСЬКОГО Володимира Григоровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

КОЛОДІЯ Олександра Ярославовича — чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

КОШКАРОВА Олексія Аскольдовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

НЕВЕНЧЕНКА Дмитра Євгеновича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

НІКІФОРОВА Іллю Олександровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ПЛАХОТНІКА Дмитра Валерійовича — чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ПРИЧИНУ Родіона Володимировича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РОЯ Володимира Миколайовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

САНЬКІНА Олександра Яковича — чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

СТАРІКОВУ Ларису Григорівну — срібну призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ТАРАСОВА Сергія Олександровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ФІЛІМОШКІНУ Римму Миколаївну — срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ФРОЛОВА Сергія Вікторовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ХОДЬКО Юлію Олександрівну — срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ШЕРЕТОВА Дмитра Володимировича — чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ШОСТАК Анну Володимирівну — дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор із дзюдо

Нагородити орденом "За мужність" ІІ ступеня

АНТОНЮКА Олега Миколайовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ВАЛЬЧУКА Володимира Миколайовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЗАГОРОДНЬОГО Ігоря Валерійовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

КУЛИКА Миколу Володимировича — срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ПУСТОВІТА Віктора Миколайовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РАДЧЕНКА Валерія Дмитровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

СТАТІВКУ Олексія Олександровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

УКРАЇНЦЯ Дмитра Вікторовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЦАПКАЛЕНКА Миколу Миколайовича — чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ЯРОШЕВСЬКУ Юлію Анатоліївну — бронзову призерку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

БЄЛОУСОВА Дмитра Ігоровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БОЛТОВНІНУ Олену Олександрівну — бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

БОЯРИНА Вадима Васильовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з тхеквондо

БРАГІНА Вячеслава Дмитровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БУКІНА Сергія Сергійовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ВОЙЧЕНКА Костянтина Владленовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ДІДЕНКА Олександра Володимировича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ДІДОРЕНКА Назара Володимировича — срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЖУКОВУ Анжеліку Володимирівну — бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

КАЛЬНИКА Олександра Анатолійовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

КІМА Максима Вячеславовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

КИСИЛЬОВУ Юлію Сергіївну — бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

КРОПИВ’ЯНСЬКОГО Єгора Сергійовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

КУЗНЕЦОВА Олександра Олеговича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЛИКОВУ Віолету Олегівну — срібну призерку Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

МЕЛЬНИЧЕНКА Дмитра Вячеславовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

МЧЕДЛІШВІЛІ Шалву — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

НЕТЯГУ Луку Володимировича — бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

НЕХАЄВА Євгена Анатолійовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ОЛЕНИЧА Олександра Борисовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ПЕНЗІЯ Андрія Дмитровича — бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ПЛІША Владислава Максимовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

ПОТАПЕНКО Катерину Олександрівну — срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

РАУСА Андрія Володимировича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

РЕУТОВА Ігоря Олеговича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РЯЗАНЦЕВА Павла Олександровича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

СВИНОБІЙ Марію Володимирівну — срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

СОБЧЕНКА Андрія Олександровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

СОТНІКОВА Андрія Олеговича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

СТРИЖЕВСЬКОГО Юрія Едуардовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ТРУБІНА Сергія Михайловича — срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ТРУБІНУ Людмилу Анатоліївну — бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ФОМЕНКА Олександра Олексійовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЧЕРНЕНКО Юлію Сергіївну — бронзову призерку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ШЕСТЕРИКОВА Станіслава Миколайовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ШОТУРМУ Ігоря Олександровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЩЕРБАКОВА Дмитра Сергійовича — срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЯКОВЛЄВА Кирила Миколайовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЯКУБОВСЬКОГО Ростислава Вадимовича — срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

МАЖАРУ Інну Вікторівну — дворазову чемпіонку, срібну та дворазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

ТЕРЕЩЕНКО Ірину Іванівну — багаторазову срібну та багаторазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ФЕДОСЄЄВУ Ганну Володимирівну — дворазову чемпіонку, дворазову срібну призерку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ШЕПЕЛЮК Катерину Борисівну — дворазову чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ЯНЧУК Карину Олегівну — триразову чемпіонку Дефлімпійських ігор з карате

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АВДЄЄВУ Катерину Андріївну — дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ВЕЛИЧКО Дарину Святославівну — чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ГАВРІЛОВУ Віту Вікторівну — дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор з карате

ГУБАНОВУ Марину Володимирівну — чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор з карате

Д’ЯЧЕНКО Аллу Євгенівну — чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ДЕНИСОВУ Катерину Геннадіївну — триразову срібну та триразову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ДОВБИЩУК Ксенію Анатоліївну — чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ЗАВІНОВСЬКУ Карину Олексіївну — срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ЗАТИЛКІНУ Анну Володимирівну — чемпіонку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

КОВАЛЬЧУК Катерину Миколаївну — чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

КОРНІЙЧУК Марію Петрівну — чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

КОЧМАРИК Вікторію Миколаївну — триразову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МАСЛО Катерину Олегівну — бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

РЕЖИЛО Марію Ігорівну — триразову срібну та багаторазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

РИЛОВУ Раїсу Юріївну — чемпіонку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

СИДОРЕНКО Анастасію Євгенівну — срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ХИЛЬ Тетяну Олександрівну — бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БРИЖАКА Аліма Валерійовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ДАВИДОВУ Кристину Олександрівну — срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ДУДНИКА Максима Ігоровича — триразового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЗАУЛІЧНОГО Євгена Ігоровича — срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЗІНЕНКА Івана Володимировича — срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

ІВАНЕНКО Катерину Дмитрівну — срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ІЖАЧЕНКА Філіппа Тарасовича — бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОЛОМІЙЦЯ Олексія Михайловича — триразового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОНКІНА Віктора Олеговича — дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЛИТВИНЕНКА Олексія Павловича — дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ТАРАСЕНКО Дар’ю Юріївну — дворазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

9 вересня 2017 року