Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №300/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня

БАБЕНКА Миколу Федоровича — учителя комунального закладу "Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області"

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

АРЗУБОВА Миколу Олексійовича — учителя Харківського навчально-виховного комплексу № 45 "Академічна гімназія", Харківська область

ЗАГНІТКА Анатолія Панасовича — завідувача кафедри Донецького національного університету імені Василя Стуса, Вінницька область

ШНАЙДЕРА Станіслава Аркадійовича — завідувача кафедри Одеського національного медичного університету

ЯКІБЧУКА Петра Миколайовича — професора кафедри, декана факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ГОЙДУ Ніну Григорівну — професора кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АРШАВУ Ірину Федорівну — завідувача кафедри Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

ОЛЕКСЮК Ольгу Миколаївну — завідувача кафедри Київського університету імені Бориса Грінченка

ПИЛИПЕНКО Валентину Дмитрівну — директора комунального закладу "Дніпрорудненська гімназія "Софія" – загальноосвітня школа I–III ступенів № 1" Василівської районної ради, Запорізька область

РЕКОВУ Наталію Юріївну — завідувача кафедри державного вищого навчального закладу "Донецький національний технічний університет"

СЕРГІЄНКО Валентину Василівну — проректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область

СКОРИЧ Сніжану Іллівну — директора обласного закладу "Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат "Болградська гімназія імені Г.С.Раковського", Одеська область

СТЕПУРКО Ганну Павлівну — викладача, заступника директора державного навчального закладу "Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу"

ТОМЕНЧУК Софію Петрівну — ветерана педагогічної праці, м.Івано-Франківськ

ФАТЄЄВУ Ольгу Наумівну — учителя середнього навчально-виховного закладу методичної комісії із суспільних дисциплін Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Нагородити орденом Данила Галицького

БАРАБАША Олександра Миколайовича — старшого викладача кафедри Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Міністерства оборони України, підполковника

ПОХНАТЮКА Сергія Володимировича — старшого викладача кафедри Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Міністерства оборони України

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

ВЕРБУ Ольгу Віталіївну — завідувача відділу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

КОЗАЧЕНКО Жанну Олексіївну — викладача комунального закладу "Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича"

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

ОЛЕКСИН Лілії Тадеївні — учительці Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

АБДУЛЛАЄВІЙ Наталії Петрівні — учительці Херсонської спеціалізованої школи I–III ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови

АЛІСОВІЙ Світлані Володимирівні — учительці середнього навчально-виховного закладу методичної комісії з хімії, біології Київського військового ліцею імені Івана Богуна

БАТЮК Ользі Григорівні — учительці Охтирської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 11 Охтирської міської ради, Сумська область

ВІЦЕНЦИК Анні Володимирівні — заступникові директора Харківського ліцею № 89, Харківська область

ДЕМ’ЯНЦЮ Володимиру Миколайовичу — директорові, учителю Лубенської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 Лубенської міської ради, Полтавська область

ДРОТЯНКО Наталії Вікторівні — учительці Прилуцької спеціалізованої школи I–III ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради, Чернігівська область

ЖУКУ Любомиру Тадейовичу — учителеві Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 8 з поглибленим вивченням німецької мови

ЗАБОЛОТНІЙ Марії Петрівні — учительці комунального закладу "Загальноосвітня школа I–III ступенів № 32 Вінницької міської ради"

ЗЕЛЕНЮК Валентині Миколаївні — учительці Волицької загальноосвітньої школи I–III ступенів Красилівського району, Хмельницька область

КАЛИТІ Галині Михайлівні — учительці Радехівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1, Львівська область

КАРІ Наталі Василівні — учительці обласного закладу "Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат "Болградська гімназія імені Г.С.Раковського", Одеська область

КОЗИР Валентині Олександрівні — викладачеві Шевченківського професійного аграрного ліцею, Харківська область

КОЗЛОВІЙ Світлані Вікторівні — заступникові директора комунального закладу "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської області"

КОРОЛЬОВІЙ Валерії Миколаївні — учительці Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Запорізької міської ради

КОСТЮЧЕНКО Катерині Ільківні — учительці Львівської гімназії "Престиж" з поглибленим вивченням іноземних мов

КОТОМКІНУ Олександру Миколайовичу — учителеві середнього навчально-виховного закладу методичної комісії з фізичної підготовки Київського військового ліцею імені Івана Богуна

КУШНІРУ Анатолію Васильовичу — учителеві Чернівецької загальноосвітньої школи I–III ступенів № 5 Чернівецької міської ради

МАЙЗЕЛІСУ Захару Олександровичу — учителеві Харківського ліцею № 161 "Імпульс", Харківська область

МАЛІЙ Ользі Гаврилівні — учительці Ковтунівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I–III ступенів – дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради, Черкаська область

МАХОТКІНІЙ Наталії Станіславівні — учительці Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району м.Києва

НІКІТІНІЙ Ірині Павлівні — учительці комунальної установи "Сумська загальноосвітня школа I–III ступенів № 12 імені Б.Берестовського"

ПАВЛЕНКО Олені Анатоліївні — учительці Харківської гімназії № 46 імені М.В.Ломоносова, Харківська область

ПИСАРЕНКО Вірі Анатоліївні — учительці Ольгинської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Донецька область

САВЧЕНКО Наталії Михайлівні — учительці Одеського навчально-виховного комплексу "Гімназія № 2 – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови" Одеської міської ради

СИВАШЕНКО Світлані Михайлівні — учительці середнього навчально-виховного закладу методичної комісії з фізики Київського військового ліцею імені Івана Богуна

СОЛЯНИК Олені Вікторівні — керівникові гуртка Київського Палацу дітей та юнацтва

СТАСЮК Марії Пилипівні — учительці комунального закладу "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області"

ТОРУТЬКО Ользі Олексіївні — учительці Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району м.Києва

ТУР Лідії Павлівні — учительці Баштанської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 Баштанської міської ради, Миколаївська область

ЧЕРНЯВСЬКІЙ Олені Василівні — учительці Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради

ЯРЕМЕНКУ Михайлу Григоровичу — директорові Білоцерківського навчально-виховного об’єднання "Ліцей – Мала академія наук" Білоцерківської міської ради, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

БОРОВИК Лідії Петрівні — викладачеві Дитячої музичної школи № 13 імені М.І.Глінки Дніпровського району міста Києва

ЗАКОПЕЦЬ Людмилі Степанівні — викладачеві Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С.Крушельницької

КУЛІЄВІЙ Антоніні Яківні — доцентові кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової

ФЕДИКУ Зіновію Григоровичу — доцентові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

ВЕРХІВКЕРУ Якову Григоровичу — професорові Одеської національної академії харчових технологій, доктору технічних наук, професорові

ДИВАКУ Миколі Петровичу — деканові факультету Тернопільського національного економічного університету, доктору технічних наук, професорові

МИХАЙЛОВУ Валерію Михайловичу — проректорові Харківського державного університету харчування та торгівлі, доктору технічних наук, професорові

ОСАДЧОМУ Вячеславу Володимировичу — завідувачеві кафедри Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, доктору педагогічних наук, професору, Запорізька область

ПОЗНЯКУ Степану Павловичу — завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору географічних наук, професорові

РУСОВУ Віталію Даниловичу — завідувачеві кафедри Одеського національного політехнічного університету, докторові фізико-математичних наук, професорові

РЯБЕНЬКОМУ Володимиру Михайловичу — завідувачеві кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доктору технічних наук, професорові, м.Миколаїв

САЛУ Василю Михайловичу — деканові факультету Центральноукраїнського національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові, м.Кропивницький

ТРЕТЯКУ Корнилію Романовичу — директорові навчально-наукового інституту геодезії Національного університету "Львівська політехніка", доктору технічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

ТОВПЕКО Олені Володимирівні — викладачеві Чернігівської музичної школи № 1 імені С.В.Вільконського

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

АКІМОВІЙ Людмилі Миколаївні — доцентові кафедри Національного університету водного господарства та природокористування, м.Рівне

БАБУШКІНУ Геннадію Федоровичу — завідувачеві кафедри Запорізького національного технічного університету

БАННОВІЙ Ірині Мусіївні — професорові кафедри Хмельницького національного університету

БАРЧАН Валентині Володимирівні — завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет"

БЕРЕЖНІЙ Світлані Володимирівні — директорові навчально-виховного комплексу "Новоайдарська школа-гімназія" Новоайдарської районної ради, Луганська область

БІРЮК Людмилі Яківні — завідувачеві кафедри Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Сумська область

БУГАКОВІЙ Оксані Володимирівні — директорові Харківської гімназії № 116, Харківська область

ВЕРНИДУБУ Роману Михайловичу — проректорові Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

ГЕРАСИМЧУКУ Андрію Андрійовичу — професорові кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка

ГОЛОВКУ Миколі Григоровичу — доцентові кафедри Запорізького державного медичного університету

ДМИТРУКУ Олександру Юрійовичу — завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ДРАЧУ Володимиру Борисовичу — учителеві Тлумацької загальноосвітньої школи I–III ступенів Тлумацької районної ради, Івано-Франківська область

ЖУКОВІЙ Аллі Георгіївні — директорові Гімназії міжнародних відносин № 323 з поглибленим вивченням англійської мови, м.Київ

ЗАВАЦЬКІЙ Ользі Євгеніївні — директорові Луцького центру професійно-технічної освіти

ЗАДОРОЖНОМУ Івану Степановичу — професорові кафедри Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, м.Черкаси

ІГНАТУ Івану Авреловичу — директорові Чернівецької гімназії № 6 імені Олександра Доброго Чернівецької міської ради

ІСКОВИЧУ-ЛОТОЦЬКОМУ Ростиславу Дмитровичу — завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету

КАРАНДІЮ Вадиму Анатолійовичу — директорові Українського центру оцінювання якості освіти Міністерства освіти і науки України

КІЗИМІ Андрію Ярославовичу — деканові факультету Тернопільського національного економічного університету

КІНЬКОВУ Юрію Григоровичу — директорові комунального навчального закладу "Навчально-виховний комплекс № 141 "Освітні ресурси та технологічний тренінг" міста Києва (дошкільний навчальний заклад – школа I ступеня – спеціалізована школа II ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій – технологічний ліцей)"

ЛАЗАРЄВІЙ Тетяні Олександрівні — директорові Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області

ЛІМАКОВІЙ Людмилі Миколаївні — директорові Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу

МАЛЬСЬКІЙ Марті Пилипівні — завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

МІРНЕНКУ Володимиру Івановичу — завідувачеві кафедри інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністерства оборони України

МОРЗЕ Наталії Вікторівні — проректорові Київського університету імені Бориса Грінченка

ОЛІЙНИК Світлані Олександрівні — завідувачеві Любашівського дошкільного навчального закладу "Ясла-садок № 2 "Казка" Любашівської районної ради, Одеська область

ОСТАПЧУКУ Олександру Миколайовичу — директорові Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей № 6 імені Н.Яремчука" Тернопільської міської ради

ПАСІЧНІЙ Ганні Миколаївні — директорові Коломийського навчально-виховного комплексу № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей", Івано-Франківська область

ПЕЛЕХУ Юрію Володимировичу — проректорові Рівненського державного гуманітарного університету

ПОЛЯКОВІЙ Галині Миколаївні — доцентові кафедри Херсонського державного університету

ПОЛТАВЧЕНКУ Сергію Вадимовичу — проректорові Одеського національного політехнічного університету

ПУГАЧОВУ Сергію Георгійовичу — голові обласного комітету Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки

РОГОВІЙ Вірі Борисівні — директорові департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

РУБЛЬОВУ Богдану Владиславовичу — професорові кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

СЕРЕДЯК Ларисі Володимирівні — директорові Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

СУЩЕНКО Людмилі Петрівні — завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

ТИЩЕНКУ Олександру Михайловичу — виконувачеві обов’язків начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

ТУПИЦІ Олегу Леонідовичу — професорові кафедри Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

ШКОБІ Василю Андрійовичу — викладачеві Луцького педагогічного коледжу, Волинська область

ЯЦЕНКУ Юрію Степановичу — завідувачеві лабораторії Малинського лісотехнічного коледжу, Житомирська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

КОРМИЧУ Борису Анатолійовичу — професорові кафедри Національного університету "Одеська юридична академія"

МИКИТИНУ Юрію Івановичу — заступникові директора навчально-наукового юридичного інституту, доценту кафедри державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", м.Івано-Франківськ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

ДУБИНСЬКІЙ Оксані Яківні — доцентові кафедри теорії та методики фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

ПЕТЕЛКАКІ Володимиру Федоровичу — завідувачеві кафедри фізичного виховання та спорту інституту медичної інженерії Одеського національного політехнічного університету

ПОПКОВУ Володимиру Федоровичу — тренерові-викладачу Олевської дитячо-юнацької спортивної школи боротьби, Житомирська область

ТУРЛЕЮ Анатолію Романовичу — завідувачеві навчально-виробничої практики Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

3 жовтня 2018 року