Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №435/2015

Про утворення робочої групи з питань, пов’язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року

З метою підготовки узгодженої міжнародно-правової позиції України в процесі запровадження міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року, та відповідно до пункту З частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити робочу групу з питань, пов’язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року (далі – робоча група).

2. Призначити ЗЕРКАЛЬ Олену Володимирівну – заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції – керівником робочої групи.

3. Затвердити персональний склад робочої групи (додається).

4. Надати керівникові робочої групи право вносити в разі потреби зміни до її персонального складу, залучати до роботи в ній працівників органів державної влади, підприємств, установ і організацій (за погодженням з їх керівниками), одержувати в установленому порядку від органів державної влади необхідні для роботи документи та матеріали.

5. Затвердити Директиви робочій групі на міжнародні заходи, пов’язані з вирішенням питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року (додаються, таємно).

6. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з участю представників робочої групи у міжнародних заходах, пов’язаних з вирішенням питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

17 липня 2015 року

ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 17 липня 2015 року
№435/2015

СКЛАД
робочої групи з питань, пов’язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» 17 липня 2014 року

ЗЕРКАЛЬ Олена Володимирівна – заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції, керівник робочої групи

КАСЬКО Віталій Вікторович – заступник Генерального прокурора України, заступник керівника робочої групи (за згодою)

ОМЕЛЯН Володимир Володимирович – заступник Міністра інфраструктури України – керівник апарату

ОСТАФІЙЧУК Григорій Володимирович – начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України

ЧЕНЦОВ Всеволод Валерійович – директор Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України

ЯНЧУК Антон Володимирович — заступник Міністра юстиції України.

Глава Адміністрації Президента України Б.ЛОЖКІН