Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

В Офісі Президента обговорили продовження реформи еHealth

12 вересня 2019 року - 19:16

В Офісі Президента обговорили продовження реформи еHealth

В Офісі Президента України відбулася зустріч з учасниками реформи еHealth. У заході під головуванням віце-прем'єр-міністра – міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова та міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької взяли участь представники, зокрема, Національної служби здоров’я України, Міністерства охорони здоров’я, Держспецзв'язку. До зустрічі також приєдналися представники приватного сектору, асоціацій, основні донори, серед яких – USAID, Світовий банк тощо.

Метою зустрічі було обговорення стану реформи eHealth, викликів, що існують, та об'єднання навколо створення нової стратегії й вирішення загальних завдань.

«Охорона здоров’я наразі – один з основних напрямів діджиталізації, визначений Президентом. Дуже важливо в максимально швидкому режимі впоратися з усіма викликами і разом рухатися далі за єдиною стратегією. Сьогодні ми встановили чіткі терміни та відповідальних. Від Офісу Президента координацією eHealth займається експерт з електронного урядування Яніка Мерило», – прокоментував Михайло Федоров.

«Діджиталізація в системі охорони здоров’я не тільки є запорукою вільного та відкритого доступу до медичних послуг і ліків, а й забезпечує всіма необхідними даними систему охорони здоров’я для ухвалення ефективних управлінських рішень», – прокоментувала міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.