Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Інформаційна довідка про розгляд інформаційних запитів в Адміністрації Президента України за січень 2017 року

Протягом січня 2017 року до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 226 інформаційних запитів. Із них протягом звітного періоду за категорією запитувачів отримано:

 • 38 запитів або 16,8% від загальної кількості запитів – від засобів масової інформації;
 • 152 запитів (67,3%) – від фізичних осіб;
 • 42 запитів (18,5%) від юридичних осіб
 • 32 запитів (14,2%) від громадських організацій.

Окремо зазначаємо, що протягом січня 2017 року Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації опрацьовано 38 запитів від представників засобів масової інформації. Основна інформація, яка цікавила запитувачів-журналістів: склад офіційної делегації з Президентом України для участі у 53-й Мюнхенській конференції; інформація про перелік імен, прізвищ та по-батькові радників усіх Президентів України; стосовно діяльності Комісії при Президентові України з питань громадянства; інформація про прийнятих до громадянства України іноземців та осіб без громадянства тощо.

За формою надходження протягом звітного періоду отримано таку кількість інформаційних запитів:

 • електронною поштою – 169 запитів (74,8%);
 • поштою – 47 запитів (20,8%);
 • особисто – 8 запитів (3,6%);
 • телефоном – 1 запит (0,4%);
 • факсом – 1 запит (0,4%)

У січні 2017 року Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації на підставі пункту 4 статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" було використане законодавчо закріплене право на продовження строку розгляду 5 запитів. Відповіді на зазначені запити було надано в повному обсязі до сплину встановленого чинним законодавством 20-денного терміну. Решта запитів були опрацьовані у встановлений чинним законодавством строк, а саме у 5 денний термін.

Серед загальної кількості запитів, отриманих у січні 2017 року, 122 запити (54%) були розглянуті в межах компетенції Адміністрації Президента України, 55 запитів (24,3%) були надіслані за належністю до інших розпорядників інформації.

У зв’язку з набранням чинності  Закону України від 2 липня 2015 року №577 «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», а також забезпечуючи ефективність реалізації громадянами України права на електронне звернення, Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації було опрацьовано та передано за належністю до Приймальні Президента України 49 звернень (21,7%)  до Президента України, які надійшли до Головного департаменту.

Протягом січня 2017 року запитувачів найбільше цікавила наступна інформація:

 • копії Указів та Розпоряджень Президента України;
 • надання громадянства України іноземним добровольцям АТО;
 • переліку створених об’єктів природно-заповідного фонду;
 • поновлення виплат, внутрішньо-переміщенім особам, щомісячної адресної допомоги

Найбільша кількість інформаційних запитів до Адміністрації Президента України протягом січня 2017 року надійшла з м. Києва – 83 запити (36,7% від загальної кількості).


Моніторинг інформаційних запитів. Січень-2017 - xlsx - 30.7 Kb