Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №172/2016

Про відзначення державними нагородами України

За значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, виявлені самовідданість і високий професіоналізм, багаторічну плідну громадську діяльність та у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

АРСЕНЯНА Мишу Людвиговича — заступника голови Куликівської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Чернігівська область

БУЛАТА Євгенія Євгенійовича — ветерана служби цивільного захисту, м.Полтава

ВЕРХОТУРЦЕВА Володимира Федоровича — члена ради громадської організації "Союз Чорнобиль України" Ленінського району м.Дніпропетровська

ВИГІВСЬКОГО Сергія Миколайовича — директора Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, Житомирська область

ВОЛОКУШИНА Михайла Дмитровича — члена ради обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівська область

ГАЙДАКА Віктора Васильовича — члена правління Київського міського осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

ГЕРАСИМЕНКА Олексія Володимировича — члена Лубенського міського осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Полтавська область

ГОЛУБА Юрія Миколайовича — радника директора дочірнього підприємства державної компанії "Укрспецекспорт" – державного підприємства "Укроборонсервіс", м.Київ

ДАУНІНГА Іана Крістофера — Голову Асамблеї вкладників Рахунку ядерної безпеки у 2001–2013 роках

ДАХНА Василя Степановича — члена ради обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівська область

ДЕРЕВ’ЯНКІНА Миколу Івановича — члена правління Харківського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

ДЕРКАЧА Віталія Степановича — заступника керівника громадського науково-просвітницького центру Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля", м.Харків

ДОНЧАКА Михайла Григоровича — члена ради обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівська область

ЖАБУРОВСЬКОГО Юхима Йосиповича — ветерана пожежної охорони, м.Тернопіль

ЖИРНОГО Миколу Михайловича — голову Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"

ЗАХАРЦЯ Василя Григоровича — заступника голови громадської організації "Союз Чорнобиль України" Закарпатської області

КАРДАША Олександра Володимировича — голову Славутицької міської громадської організації "Союз Чорнобиль України", Київська область

КІФЕРА Якова Францовича — заступника голови Березівської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Одеська область

КОБИЛІНСЬКОГО Леоніда Олексійовича — члена ради обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, м.Чернігів

КОЛБА Олександра Григоровича — члена Волинського обласного добровільного товариства "Спілка Чорнобиль"

КОЛЕСНІКОВА Сергія Вікторовича — члена Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

КРАВЦЯ Сергія Олексійовича — заступника голови Попаснянської районної організації "Союз Чорнобиль", Луганська область

КУЗОВКІНА Петра Миколайовича — голову Миргородського міського громадського об’єднання "Фонд інвалідів Чорнобиля", Полтавська область

ЛИСОГО Богдана Олексійовича — заступника голови Тернопільської обласної організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

ЛЮШНЕВСЬКОГО Дмитра Олексійовича — члена ради обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівська область

МАЗУРА Віктора Марковича — члена первинної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", м.Київ

МАРКОРІЯ Олександра Дмитровича — голову правління Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

МИХАЙЛЮКА Михайла Омеляновича  — члена правління Тернопільської обласної організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

МОРОЗА Василя Зіновійовича — члена правління Тернопільської обласної організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

МОРОЗА  Володимира Михайловича — члена Київської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

НОВІКОВА Олександра Євгеновича — заступника директора Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС", Київська область

ОЛЕКСІЄНКА Володимира Миколайовича — члена ради Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

ОЛІФЕРА Юрія Миколайовича — заступника голови правління громадської організації воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС – інвалідів війни "НАБАТ", м.Київ

ПЛИСКА Володимира Захаровича — члена громадської організації ветеранів війни та інвалідів Полтавської області "Союз Чорнобиль України"

ПОДРЯДЧИКОВА Валентина Федоровича — члена правління Харківського міського осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

ПОПОВА Володимира Даниловича — члена Харківського міського осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

ПОЧУПРИНУ  Сергія Вікторовича — голову Київської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

ПРОКОПЕНКА Петра Андрійовича — першого заступника голови правління Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля", м.Харків

САМАРДАКА Миколу Олександровича — члена Запорізького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

СІМОНЕНКА Олександра Васильовича — заступника голови Сумської міської громадської організації "ЧОРНОБИЛЬ-СУМИ"

ТОЛСТИХ Івана Дмитровича — заступника голови Біловодської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Луганська область

ФЕДЧЕНКА Володимира Миколайовича — голову правління Запорізького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

ШЕВЧУКА Павла Васильовича — члена Київського міського осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

АФАНАСЬЄВА Геннадія Павловича — ветерана органів пожежної охорони, м.Київ

БЕДРИНЦЯ Івана Юрійовича — члена Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

БІДЮКА Аліма Івановича — ветерана органів пожежної охорони, м.Хмельницький

БІЛОУСА Миколу Степановича — члена Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

БОЖКА Валерія Михайловича — члена організації ветеранів – пенсіонерів при Києво-Святошинському РВ ГУ МВС України в Київській області

БОЛОТОВА Валерія Григоровича — члена Харківського міського осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

БОНДАРЕНКА Івана Івановича — члена громадської організації "Організація інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил Дарницького в м.Києві району"

ГАВРИЛОВА Петра Семеновича — члена Селидівської міської громадської організації "Союз Чорнобиль", Донецька область

ГЕЛЕБАНА Івана Івановича — члена Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

ГЕРАСИМЕНКА Сергія Івановича — голову Фонду інвалідів Чорнобиля м.Ірпінь, Київська область

ГРИЩЕНКА Юрія Миколайовича — члена громадської організації "Воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС (інвалідів війни) – 731 окремого батальйону спеціального захисту" (в/ч п. п. 50937), м.Київ

ГУНІНА Михайла Анатолійовича — заступника голови Маріупольської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Донецька область

ДЕМЧУКА Миколу Петровича — голову Вінницької районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи "Чорнобиль-Єдність"

ДЕМ’ЯНОВА Миколу Миколайовича — члена громадської організації "Воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС (інвалідів війни) – 731 окремого батальйону спеціального захисту" (в/ч п. п. 50937), м.Київ

ЖИГАЄВА Віктора Олександровича — заступника голови Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

ЖУРИНСЬКОГО Олександра Володимировича — члена Херсонської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

КАЛЕНЮКА Дмитра Михайловича — члена громадської організації "Воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС (інвалідів війни) – 731 окремого батальйону спеціального захисту" (в/ч п. п. 50937), м.Київ

КАСЬЯНОВИЧА Леоніда Аркадійовича — члена громадського об’єднання "Спілка інвалідів Чорнобиля", Київська область

КІЧЕНКА Віталія Андрійовича — заступника голови Хмельницької міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

КОРОЛЮКА Ярослава Романовича — голову комісії Тернопільської обласної організації інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

КОСТРИЦЮ Володимира Васильовича — заступника голови Прилуцького міськрайонного добровільного товариства "Спілка Чорнобиль", Чернігівська область

КРИВКА Олександра Сергійовича — члена ради міськрайонної громадської організації інвалідів міста Новомосковська Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Дніпропетровська область

КРИВОГО Володимира Анатолійовича — члена Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

ЛАТИШЕВА Олександра Васильовича — члена ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Дніпропетровська область

ЛІСЕЙЦЕВА Володимира Амосовича — члена Криничанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Дніпропетровська область

ЛУК’ЯНЕНКА Віктора Івановича — голову громадської благодійної спілки інвалідів "Онкочорнобиль" Вишгородського району, Київська область

МАГДЮКА Олександра Івановича — ветерана органів пожежної охорони, Хмельницька область

МАРЦЕНЮКА Олександра Вікторовича — члена ради Хмельницької обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

МОЙСИШИНА Богдана Васильовича — ветерана органів пожежної охорони, м.Івано-Франківськ

МОРОДУМОВА Володимира Мухаметовича — члена Димитрівської міської громадської організації "Союз Чорнобиль", Донецька область

ПОВОРОЗНЮКА Миколу Івановича — голову Гайсинської районної громадської організації "Союз Чорнобиль України", Вінницька область

ПОЛУЧАНОВА Леоніда Миколайовича — члена Херсонської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

РЄЗНІКА Володимира Васильовича — члена громадської організації "Воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС (інвалідів війни) – 731 окремого батальйону спеціального захисту" (в/ч п. п. 50937), м.Київ

РИБАКОВА Анатолія Васильовича — члена громадської благодійної спілки інвалідів "Онкочорнобиль", Київська область

РОМАНЧЕНКА Сергія Івановича — члена ради Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

СЬОМІНА Віктора Вікторовича — члена правління Сумської міської громадської організації "Союз Чорнобиль України"

ТАРНОВЯНА Георгія Дем’яновича — заступника голови громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" міста Вознесенськ, Миколаївська область

ТАТАРЧУКА Адама Павловича — ветерана органів пожежної охорони, Житомирська область

ТИМЧЕНКА Василя Віталійовича — члена Сумської міської громадської організації "Союз Чорнобиль України"

ТУРЧИНА Ігоря Володимировича — голову Дніпропетровської міської спілки "Союз Чорнобиль України"

ЦІХОЦЬКОГО Миколу Омеляновича — члена Кам’янець-Подільської міської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Хмельницька область

ШЕВЧУКА Олега Миколайовича — члена ради Одеської обласної громадської організації "Інваліди Чорнобиля за соціальний захист"

ШЕРЕМЕТА Анатолія Йосиповича — пенсіонера, Житомирська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

РІТТЕР Галину Василівну — голову Городоцької районної організації "Союз Чорнобиль України", Львівська область

ЧУКАНОВУ Альбіну Олексіївну — члена правління Харківського міського осередку Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля"

Нагородити орденом Данила Галицького

ВЕРЖБИЦЬКОГО Леоніда Леонідовича — начальника управління Генерального штабу Збройних Сил України, полковника у відставці

НОВОЖЕНІНА Євгена Олександровича — начальника відділу Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України, полковника запасу

ОЛІЙНИКА Василя Михайловича — начальника відділу департаменту Міністерства оборони України, полковника у відставці

РУМ’ЯНЦЕВА Юрія Володимировича — начальника Військово-медичного інституту – заступника начальника Української військово-медичної академії Міністерства оборони України, полковника медичної служби

ХРАБАНА Миколу Петровича — ветерана Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України, полковника внутрішньої служби у відставці

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"

КУБРАКА Олександра Васильовича — члена громадської організації Центрального району м.Миколаєва Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БОНДАРЕНКА Миколу Михайловича — начальника Переяслав-Хмельницької дільниці Трубізького міжрайонного управління водного господарства, Київська область

ІЩУК Марію Петрівну — начальника Іванківського загону Київської гідрогеолого-меліоративної експедиції

КУЗЬМЕНКА Віктора Йосиповича — начальника Козаровицької експлуатаційної дільниці Київського регіонального управління водних ресурсів Дніпровського басейнового управління водних ресурсів

ЛОПАТЮК Любов Мечиславівну — голову громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Заводського району, м.Миколаїв

СОЛОГУБА Василя Васильовича — головного спеціаліста відділу Міністерства оборони України, полковника запасу.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

25 квітня 2016 року