Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №224/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій,  високий  професіоналізм  та  зразкове  виконання  службових  обов’язків постановляю:

у Збройних Силах України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ГУЛЯКА Володимира Миколайовича  - підполковника

ДЕМ’ЯНЧИКА Григорія Петровича – полковника

ЖАКУНА Олександра Миколайовича – полковника

ЗАВОДИЛІНА Дмитра Михайловича – лейтенанта

ІВАНОВА Ігоря В’ячеславовича – підполковника

ЛИСЮКА Дмитра Сергійовича – підполковника

МАЛАХОВА Андрія Олександровича – молодшого лейтенанта

МАМЕЛІНА Олега Володимировича – полковника

МОЛОКОВА Юрія Володимировича – молодшого лейтенанта

НАЗАРЕНКА Володимира Івановича – підполковника

ПЯНКОВСЬКОГО Миколу Петровича – підполковника

ФАБРИКУ Едуарда Євгенійовича – лейтенанта

 

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

БАРАНОВСЬКОГО Богдана Ігоровича – молодшого сержанта

БІРЮКОВА Дениса Сергійовича – молодшого сержанта

ВОВЧЕНКА Володимира Вікторовича – сержанта

ДАРНИЦЬКОГО Євгенія Андрійовича – старшого солдата

ДОРОГАВЦЕВА Сергія Олександровича – солдата

ДУБНИЦЬКОГО Назара Михайловича – сержанта

ДУДЧЕНКА Максима Володимировича – сержанта

ЖЕРЕЛИКА Миколу Тарасовича – сержанта

ЗЕМ’ЯНКЕВИЧА Ігоря Валерійовича – старшого сержанта

КУПЕЛЬСЬКОГО Юрія Івановича – солдата

КУПЧУ Олександра Вікторовича – головного старшину

ЛІТВІНОВА Сергія Петровича – полковника

МАЛОГО Миколу Анатолійовича – сержанта

НОФЕНКА Максима Олеговича – старшого сержанта

ПОДГОРНОГО Ігоря Руслановича – старшого солдата

ПОДОЛІЧА Олександра Івановича – старшого сержанта

ПОКАЗКУ Дмитра Сергійовича – старшого солдата

РОМАНЮКА Ігоря Дмитровича – сержанта

СКУЙБІДУ Ігоря Анатолійовича – сержанта

СУХІНА Дмитрія Миколайовича – старшого лейтенанта

ФЕДОРУКА Богдана Миколайовича – сержанта

ЧЕРНЕЦЬКОГО Максима Ярославовича – старшого лейтенанта

ЮРЧУКА Павла Павловича – капітана

ЯЗВІНСЬКОГО Віталія Вікторовича – молодшого сержанта

ЯНИЦЬКОГО Юрія Олександровича – старшого сержанта

ЯРОВОГО Миколу Володимировича – сержанта

ЯРОВОГО Сергія Юрійовича – старшого сержанта

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕРЕЗОВСЬКУ-ГРИНЬ Аллу Володимирівну – заступника начальника відділу Управління Міністерства оборони України, полковника

 

Нагородити орденом Данила Галицького

ВАСЬКІВСЬКОГО Михайла Івановича – полковника

ГНИРЮ Володимира Володимировича – полковника

ГОНЧАРЕНКА Петра Дмитровича – капітана 1 рангу

ЛОКОТУ Олександра Дмитровича – генерал-лейтенанта

МАКСИМЕНКА Максима Анатолійовича – капітана

НЕТРЕБКА Руслана Аркадійовича – підполковника

ТАРАСОВА Сергія Михайловича – полковника

ТРУША Володимира Миколайовича – начальника відділу Департаменту Міністерства оборони України

ШЕРЕМЕТОВА Сергія Івановича – полковника

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

АБРАНІНА  Владислава Валерійовича – молодшого сержанта

БЕРЕЗУ Павла Івановича – сержанта

ДОНЦЯ Ігоря Олексійовича – полковника

ЄВТУШЕНКА Сергія Миколайовича – старшого сержанта

КОНОНЕНКА Сергія Миколайовича – солдата

МАЛОГО Івана Анатолійовича – сержанта

 МАРТИНЮКА Вадима Павловича – старшого прапорщика

МОСКВУ Василя Ігоровича – солдата

ОСІЧЕВА Сергія Миколайовича – сержанта

СТЕШЕНКА Юрія Анатолійовича – старшого сержанта

ТАЛЬКА Ігната Михайловича – підполковника

ШКУЛЯ Олега Степановича – підполковника

ШМАЄВСЬКОГО Олександра Всеволодовича – солдата

ЮРЕНКА Олександра Олеговича – молодшого сержанта

 

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

СТЕПАНОВА Сергія Михайловича – майора

 

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

ФІЛІОНОВИЧ Світлану Петрівну – молодшого сержанта

 

в органах і підрозділах Служби безпеки України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

КОЦЮБУ Олега Анатолійовича – полковника

 

Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня

ЗУБЦЯ Максима Віталійовича – полковника

 

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ПОКЛАДА Олександра Валентиновича – підполковника

РУСНАКА Олександра Васильовича – полковника

ЧЕРВІНСЬКОГО Романа Григоровича – полковника

 

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

РАДЧУКА Олександра Вікторовича – полковника

 

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

ГОЛОЛОБОВА Дмитра Анатолійовича – полковника

 

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

АНДРУЩЕНКА Сергія Анатолійовича – полковника

 

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

КІПТЕНКУ Володимиру Володимировичу – генерал-майору

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ПРОКОФʼЄВІЙ-ЯНЧИЛЕНКО Дарії Михайлівні – полковнику

 

в органах і підрозділах Національної гвардії України:

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

БОГАЧУКА Едуарда Володимировича – сержанта

ВІТЯЗЯ Дмитра Михайловича – капітана

КОПЄЙКА Олексія Леонідовича – старшого сержанта

КРАСНОПОЛЬСЬКОГО В’ячеслава Володимировича – полковника

МИРОПОЛЬСЬКОГО Івана Леонідовича – полковника

САХНЮКА Кирила Івановича – полковника

СЬОМАКА Дмитра Анатолійовича – підполковника

ФІНОГІНА Максима Анатолійовича – солдата

 

Нагородити орденом Данила Галицького

ДРЕМКА Анатолія Івановича – полковника

ТУПІЧАКА Олега Григоровича – полковника

 

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

ГНАТЮКА Дениса Анатолійовича – сержанта

МАРЧЕНКА Миколу Сергійовича – прапорщика

НІМЧЕНКА Сергія Миколайовича – підполковника

ОНИЩЕНКА Олександра Юхимовича – полковника

СТЕПАНЦЯ Миколу Миколайовича – старшого солдата

ЦИКАЛА Василя Олександровича – сержанта

 

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

КУКЧІШВІЛІ Давіта – старшого інструктора окремого загону спеціального призначення

ПІТЮРЕНКА Володимира Сергійовича – капітана

 

в органах і підрозділах Управління державної охорони України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ЛОГВІНА Сергія Михайловича – полковника

 

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

АЛЕКСЄЄВА Олександра Ігоровича – полковника

КОЧМАРА Сергія Григоровича – полковника

ЛАНТУХА Руслана Миколайовича – майора

 

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

ДУДКУ Олександра Вікторовича – підполковника

ЙОВУ Вячеслава Славовича – підполковника

ПОЛОСА Сергія Васильовича – майора

СІТАРА Ігоря Петровича – старшого прапорщика

 

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

МАНЖОСА Олега Олексійовича – майора

ХОДАЧИНСЬКОГО Віктора Васильовича – старшого лейтенанта

 

в органах і підрозділах Державної прикордонної служби України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

МАТУСЯКА Едуарда Вікторовича – полковника

 

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

МАЛАНЧІЯ Миколу Олександровича – генерал-майора

 

Нагородити орденом Данила Галицького

КОВБАСУ Юрія Михайловича – полковника

 

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

ВАСЬКЕВИЧА Сергія Олександровича – підполковника

 

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

БОБКОВА Костянтина Юрійовича – полковника

ДАРІЧ Марину Віталіївну – старшого прапорщика

МИХАЛКА Володимира Ярославовича – підполковника

ПІНЧУКА Андрія Васильовича – підполковника

ФУРИКА Михайла Михайловича – старшого прапорщика

 

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

АННЄНКОВА Олександра Олександровича – старшого прапорщика

АПЬОНКІНА Дмитра Володимировича – прапорщика

БОБОКАЛА Сергія Дмитровича – старшого прапорщика

РУДЕНКА Богдана Вікторовича – сержанта

ЯКИМА Василя Васильовича – старшого солдата

 

в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ України:

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ВЛАСОВУ Інну Анатоліївну – підполковника поліції

 

Нагородити орденом Данила Галицького

ЛИЗОГУБА Богдана Вікторовича – полковника поліції

РАТУШЕНКА Сергія Миколайовича – полковника поліції

 

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

БАЦІЯ Анатолія Володимировича – майора поліції

ДАНЬКО Оксану Олександрівну – підполковника поліції

САЛЬНИКА Андрія Олександровича – підполковника поліції

СЛІДЕНКА Віталія Ігоровича – капітана поліції

 

в органах і підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

БАЩАКА Миколу Йосиповича – майора служби цивільного захисту

ВІННІКА Володимира Анатолійовича – підполковника служби цивільного захисту

ГЛАЗУНА Петра Петровича – старшину служби цивільного захисту

ДАНЧУКА Руслана Івановича – старшого прапорщика служби цивільного захисту

МИХАСЮКА Андрія Мирославовича – капітана служби цивільного захисту

НІЦЕНКА Дмитра Сергійовича – прапорщика служби цивільного захисту

СОЛОНАРЯ Юрія Федоровича – старшого лейтенанта служби цивільного захисту

СТАРОДУБА Дмитра Анатолійовича - старшого прапорщика служби цивільного захисту

ЧЕРЕПАХУ Сергія Івановича – полковника служби цивільного захисту

ШУЛЮКА Вадима Володимировича – першого заступника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АШОН Тетяну Павлівну – начальника управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області

 

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

ЗАГОРЕЦЬКОГО Андрія Богдановича – прапорщика служби цивільного захисту

ЛОБАНОВА Івана Анатолійовича – прапорщика служби цивільного захисту

ТКАЧА Геннадія Анатолійовича – сержанта служби цивільного захисту

ЯВОРСЬКОГО Дмитра Костянтиновича – механіка аварійно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області

 

в органах і підрозділах Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України:

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

РЕПЛЯНЧУКА Олександра Васильовича – полковника

РУМЯНЦЕВА Володимира Валерійовича – полковника

СТЕЛЬНИКА Ігоря Валерійовича – полковника

ЮДІНА Олексія Юрійовича – полковника

 

в органах і підрозділах Генеральної прокуратури України:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КРИВЕНКА Володимира Володимировича – старшого радника юстиції

 

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

САВИНЦЯ Владислава Васильовича – майора юстиції

 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АПАНАСКОВИЧ Людмилу Вікторівну – старшого радника юстиції

СТРИЖЕВСЬКУ Анжелу Анатоліївну – заступника Генерального прокурора

 

Нагородити орденом Данила Галицького

БАЛИТУ Романа Івановича – старшого радника юстиції

 

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

СЕРАФИМОВА Олександра Миколайовича – капітана юстиції

 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

КОРОЛЬ Олену Миколаївну – головного спеціаліста відділу Департаменту Генеральної прокуратури України

ПАРАСКЕВИЧА Олега Григоровича – радника юстиції

 

Присвоїти почесне звання

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ГЕРАЩЕНКУ Едуарду Валентиновичу – старшому раднику юстиції

КОЗИНЕЦЬ Аллі Іванівні – старшому раднику юстиції

ЛЄДОВСЬКИХ Михайлу Володимировичу – заступникові начальника Департаменту Генеральної прокуратури України

РЯБЕНКУ Григорію Миколайовичу – державному раднику юстиції 3 класу

СУХОВЕТРУКУ Ігорю Леонідовичу – старшому раднику юстиції

ЧИЖЕВСЬКОМУ Віктору Броніславовичу – старшому раднику юстиції.

 

Президент України П.ПОРОШЕНКО

21 серпня 2017 року