Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №319/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня захисника України

За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків постановляю:

у Збройних Силах України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БАГІНСЬКОГО Артема Григоровича — майора

ВАСИЛЬЄВА Дмитра Миколайовича — майора

ДВОРЯНЧУКА Михайла Леонідовича — капітана

КОСТІВА Василя Романовича — капітана

КОСТЮКА Романа Анатолійовича — майора

КУРАХА Михайла Дмитровича — старшого лейтенанта

ЛОМАКА Максима Михайловича — старшого лейтенанта

ПОСТУПАЛЬСЬКОГО Сергія Леонідовича — підполковника

СИДОРЕНКА Євгена Анатолійовича — полковника

СКОРОХОДА Андрія Олексійовича — капітана

ЦЮПКУ Миколу Юрійовича — капітана

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ВІЗІРЕНКА Олега Анатолійовича — старшину

МИХАЙЛЮКА Михайла Володимировича — старшого прапорщика

НЕЩЕТНОГО Григорія Вікторовича — старшого прапорщика

РУЖИНСЬКОГО Віктора Миколайовича — сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АЛЄКСІНА Віталія Степановича — старшого солдата

АНТОШЕНКА Андрія Ігоровича — молодшого сержанта

ГАЛЬЧУКОВА Федора Михайловича — старшину

ГУБУ Юрія Петровича — сержанта

ДОВМАТА Івана Анатолійовича — старшого солдата

ЄГОРОВА Руслана Миколайовича — молодшого сержанта

ЗАХАРЧУКА Сергія Івановича — капітана

ІЛЬЧЕНКА Сергія Павловича — старшого солдата

КАЗЬОНОВА Павла Миколайовича — старшого лейтенанта медичної служби

КАТАЛІЧУКА Олександра Олександровича — капітана

КМЕТЯ Івана Олександровича — старшину

КОЗАКЕВИЧА Андрія Валерійовича — лейтенанта

КОСТЮКА Андрія Олеговича — сержанта

КОШМАНА Володимира Миколайовича — старшину

КУБРАКА В’ячеслава Олександровича — прапорщика

КУЗЬМЕНКА Дениса Володимировича — молодшого сержанта

КУЗЬМЕНКА Сергія Юрійовича — старшого солдата

КУПЧИШИНА Степана Васильовича — старшого солдата

ЛУК’ЯНЮКА Віктора Миколайовича — старшого прапорщика

МАМАЙ Наталю Олександрівну — полковника медичної служби

МАСЛОВА Олександра Миколайовича — молодшого сержанта

МИЦИКА Сергія Яновича — старшого солдата

НЕБОЖУКА Олега Романовича — капітана

НЕМЧЕНКА Івана Олександровича — капітана

НИЧВИДЮКА Михайла Володимировича — молодшого сержанта

ОЛІЙНИКА Андрія Андрійовича — молодшого лейтенанта

ПАЛІЯ Ігоря Петровича — капітана медичної служби

ПОЛУЕКТОВА Сергія Сергійовича — старшого сержанта

ПРОДАНА Сергія Юрійовича — молодшого сержанта

РАДЧЕНКА Максима Валерійовича — сержанта

РОЛʼЯНА Олександра Сергійовича — старшого сержанта

РОМАНОВА Максима Валерійовича — старшого лейтенанта медичної служби

СИНЮЧЕНКА Василя Вікторовича — старшого сержанта

СОНЬКА Станіслава Володимировича — сержанта

ТІТОВСЬКОГО Ігоря Юрійовича — сержанта

ТОКАРЯ Сергія Олександровича — молодшого сержанта

ФЕДОСЬЄВА Олександра Івановича — солдата

ФЕДОТОВА Ігоря Григоровича — прапорщика

ФЕЩЕНКА Андрія Леонідовича — капітана

ФЛОРІНСЬКОГО Олександра Івановича — майора

ХМЕЛЕВСЬКОГО Олексія Сергійовича — молодшого сержанта

ХОХЛОВА Пилипа Анатолійовича — старшого сержанта

ЧЕГУРКА Олександра Петровича — старшого сержанта

ШАБАГУ Дениса Алімовича — молодшого сержанта

ШВЕЦЯ Олександра Миколайовича — молодшого сержанта

ШЕМЧУКА Андрія Сергійовича — солдата

ШИНКАРЕНКА Дмитра Дмитровича — старшого солдата

ШТИГАЙЛА Ігоря Анатолійовича — старшого солдата

Нагородити орденом Данила Галицького

ВАСИЛЕНКА Олега Олександровича — полковника

ДИДИНСЬКОГО Сергія Михайловича — полковника запасу

ЗДУНЮКА Олександра Федоровича — підполковника

КАДИЛЯКА Андрія Теодоровича — полковника

КУЛІНІЧА Володимира Івановича — полковника

ПЕТРОВСЬКОГО Андрія Миколайовича — полковника

СІДОРА Романа Івановича — полковника

ФОРОСТЯНОГО Миколу Васильовича — полковника

ЧУДИКА Василя Петровича — полковника медичної служби

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БИЧЕНКА Андрія Андрійовича — молодшого сержанта

БОДНАРЕНКА Миколу Павловича — лейтенанта

БРЕШЕНКА Віталія Анатолійовича — сержанта

БУРНОСА Михайла Леонідовича — солдата

ГУДЗЕНКА Пилипа Олександровича — молодшого сержанта

ЄВДОКІМОВА Артура Юрійовича — капітана

ЄФІМЕНКА Сергія Ростиславовича — молодшого сержанта

ЖУРАВСЬКОГО Дмитра Григоровича — солдата

ЗАЙЦЕВА Ігоря Олександровича — старшого сержанта

ЗАЛУЖЦЯ Олега Олеговича — старшого солдата

ЗАРІЦЬКОГО Володимира Михайловича — підполковника

КОНДРАТЕНКА Сергія Михайловича — молодшого сержанта

КОРНІЙЧУК Надію Дмитрівну — молодшого сержанта

КОРОЛЕВИЧА Степана Миколайовича — капітана

КРАВЦОВА Євгена Сергійовича — сержанта

КРАСНОЖОНА Олега Григоровича — сержанта

МИХАЙЛОВА Дмитра Олександровича — капітана

МУСІЄНКА Ігоря Павловича — полковника

ОДРАШКА Дениса Ігоровича — підполковника

ОЦАБРИКА Ігоря Павловича — старшого прапорщика

ПЕТРЕНКА Олександра В’ячеславовича — старшого солдата

ПЛИЩУКА Михайла Юрійовича — сержанта

ПРИСЯЖНЮКА Геннадія Дмитровича — молодшого сержанта

ПРИШВУ Олександра Валерійовича — майора

РАЄВСЬКОГО Кирила Валерійовича — старшого солдата

РИЖКОВА Владислава Миколайовича — молодшого сержанта

РОМАНЮКА Валерія Миколайовича — генерал-майора

САЄНКА Сергія Сергійовича — старшого солдата

САМОТІЯ Володимира Петровича — лейтенанта

СТОЛЯРЧУКА Богдана Валентиновича — підполковника

УДОВЕНКА Івана Петровича — капітана 1 рангу

ФУРМАНА Олега Анатолійовича — підполковника

ЦВІГУНА Зоряна Юрійовича — старшого сержанта

ШАНДРЕНКА Олександра Івановича — старшого сержанта

ШУПТАРЯ Євгена Євгенійовича — старшого солдата

ШУШКЕВИЧА Віталія Романовича — сержанта

ЯРОВОГО Андрія Ігоровича — старшину

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

МАЛЮКА Руслана Павловича — старшого солдата

НОЧОВНОГО Юрія Віталійовича — солдата

ПАТЕВСЬКОГО Сергія Сергійовича — солдата

УДОВИКА Дениса Олександровича — сержанта

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

ГНЕСЮ Олександру Анатолійовичу — заступникові начальника 409 військового госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону

ПОНОМАРЕНКУ Віктору Олеговичу — заступникові начальника Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України

СЛЄСАРЕНКУ Олександру Петровичу — начальникові 407 військового госпіталю Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь”, полковнику медичної служби

ШАПОВАЛОВУ Віталію Юрійовичу — головному хірургові Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, полковнику медичної служби

ШОКАЛЮК Марині Михайлівні — начальникові 1121 поліклініки Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, підполковнику медичної служби

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

ХОРОШУНУ Едуарду Миколайовичу — начальникові Центрального військово-медичного управління – начальникові медичної служби Збройних Сил України, полковнику медичної служби

в підрозділах Міністерства внутрішніх справ України:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

КУХАРЧУКА Віталія Івановича — начальника територіального центру МВС в Рівненській області

МАСЛІКОВА Романа Васильовича — старшого лейтенанта поліції

НОСКА Олександра Михайловича — капітана поліції

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ДРОЗДОВА Євгенія Валентиновича — полковника поліції

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

ЯКУБЛЯКА Андрія Романовича — лейтенанта поліції

в підрозділах Національної гвардії України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ПЛАХОТНЮКА Олега Миколайовича — полковника

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ВАРФОЛОМІЙЧУКА Сергія Олександровича — майора

ГАЗАРЯНА Давида Алексановича — капітана

ДЕМИДЕНКА Віктора Євгенійовича — прапорщика

Нагородити орденом Данила Галицького

ГОЛОСЕНКА Валерія Сергійовича — полковника

КУЛИКА Олега Євгеновича — полковника

ПОКОТИЛА Олександра Олеговича — підполковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БОЖЕНКА Віктора Олександровича — майора

ГУНЬКА Віталія Леонідовича — старшого сержанта

ОЛІНЧІНСЬКОГО Віктора Анатолійовича — капітана

ОРЛОВА Олександра Олександровича — капітана

СІТДІКОВА Родіона Володимировича — солдата

СТРИГУНА Анатолія Борисовича — підполковника

ЧОРНОГО Олександра Вікторовича — полковника

ЩЕРБАТЬКА Сергія Володимировича — молодшого лейтенанта

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

РИХТІКА Костянтина Валерійовича — полковника

ШКРЯБІНА Олександра В’ячеславовича — майора

в підрозділах Державної прикордонної служби України:

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

ВОЛОШЕНЮКА Олеся Валерійовича — підполковника

КОВАЛЕНКА Олександра Вікторовича — підполковника

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ВАВРИНЮК Наталію Сергіївну — прапорщика

ВЕРЕТІЛЬНИКА Віталія Вікторовича — полковника

ГОНЧАРУКА Олександра Володимировича — підполковника

ІВАНЬОХУ Юрія Юрійовича — підполковника

ТКАЧЕНКА Артема Олександровича — майора

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ПОЗДНЯКА Григорія Володимировича — старшого прапорщика

ФЕРЕНЦА Михайла Михайловича — старшого лейтенанта

ЯРЕМЧУКА Сергія Миколайовича — капітана

в підрозділах Служби безпеки України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ГАВРИЛЮКА Романа Петровича — підполковника

МУЗИКУ Юрія Олексійовича — підполковника

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АВРАМЧУКА Сергія Васильовича — полковника

БУЦУ Василя Михайловича — майора

ЖИГАЛЬСЬКОГО Семена Ігоровича — лейтенанта

КАПЛУНОВА Дмитра Віталійовича — підполковника —

МІРОШНИКА Олександра Геннадійовича — капітана

МНОГОЖАЯ Романа Васильовича — підполковника

ПАНЕЧКА Миколу Івановича — підполковника

ШОФЕРОВСЬКОГО Віталія Анатолійовича — лейтенанта

Нагородити орденом Данила Галицького

СМОЛЕНСЬКОГО Дмитра Геннадійовича — підполковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

МІЩУКА Василя Дмитровича — полковника

в підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

КЛИМЕНКА Максима Леонідовича — сержанта служби цивільного захисту

ПАЛАМАРЧУКА Володимира Володимировича — майора служби цивільного захисту

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

ОСІПОВА Максима Миколайовича — підполковника служби цивільного захисту

ПАЛКАНИНЦЯ Віталія Володимировича — старшого лейтенанта служби цивільного захисту

ПРУТЯНА Юрія Володимировича — старшого прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

ЗІНЧЕНКА Антона Володимировича — підполковника служби цивільного захисту

в підрозділах Управління державної охорони України:

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

ЧЕРНОВОЛА Володимира Сергійовича — капітана

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

КИСІЛЯ Михайла Васильовича — полковника

ЛОМПАСА Володимира Романовича — полковника

СТЕПЧЕНКА Юрія Васильовича — підполковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

КРОЛЕВЕЦЬКОГО Андрія Івановича — підполковника

ТИМОФЄЄВА Андрія Михайловича — капітана

в підрозділах Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України:

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІ ступеня

ВЛАСЮКА Сергія Івановича — полковника

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

КОВАЛЕНКА Олександра Анатолійовича — полковника

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

ГАУЕРТА Олексія Володимировича — старшого прапорщика

КОВАЛЬЧУКА Якова Валерійовича — підполковника

ПИВОВАРА Миколу Миколайовича — старшого прапорщика

ПУСТОВІТА Богдана Володимировича — старшого прапорщика

САВЧУКА Віталія Миколайовича — старшого прапорщика

СТЕПАНЮКА Олега Петровича — старшого прапорщика.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

12 жовтня 2017 року