Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №451/2017

Про реорганізацію місцевих загальних судів

Відповідно до підпункту 6 пункту 16¹ розділу XV "Перехідні положення" Конституції України, статті 19, частини першої статті 21, пункту 40 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів" постановляю:

1. Утворити:

1) Армянський окружний суд – у містах Армянську та Красноперекопську, Красноперекопському районі Автономної Республіки Крим із місцезнаходженням у містах Армянську та Красноперекопську Автономної Республіки Крим шляхом реорганізації (злиття) Армянського міського суду та Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

2) Джанкойський окружний суд – у місті Джанкої, Джанкойському, Красногвардійському та Нижньогірському районах Автономної Республіки Крим із місцезнаходженням у місті Джанкої, селищах міського типу Красногвардійському та Нижньогірському Автономної Республіки Крим шляхом реорганізації (злиття) Джанкойського міськрайонного суду, Красногвардійського районного суду та Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим;

3) Євпаторійський окружний суд – у містах Євпаторії та Саках, Сакському районі Автономної Республіки Крим із місцезнаходженням у містах Євпаторії та Саках Автономної Республіки Крим шляхом реорганізації (злиття) Євпаторійського міського суду та Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

4) Керченський окружний суд – у місті Керчі та Ленінському районі Автономної Республіки Крим із місцезнаходженням у місті Керчі та селищі міського типу Леніному Автономної Республіки Крим шляхом реорганізації (злиття) Керченського міського суду та Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим;

5) Роздольненський окружний суд – у Первомайському, Роздольненському та Чорноморському районах Автономної Республіки Крим із місцезнаходженням у селищах міського типу Роздольному, Первомайському та Чорноморському Автономної Республіки Крим шляхом реорганізації (злиття) Первомайського районного суду, Роздольненського районного суду та Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим;

6) Феодосійський окружний суд – у містах Судаку та Феодосії, Білогірському, Кіровському та Совєтському районах Автономної Республіки Крим із місцезнаходженням у містах Феодосії, Судаку та Білогірську, селищах міського типу Кіровському та Совєтському Автономної Республіки Крим шляхом реорганізації (злиття) Білогірського районного суду, Кіровського районного суду, Совєтського районного суду, Судацького міського суду та Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим;

7) Ялтинський окружний суд – у містах Алушті та Ялті, Бахчисарайському районі Автономної Республіки Крим із місцезнаходженням у містах Ялті, Алушті та Бахчисараї Автономної Республіки Крим шляхом реорганізації (злиття) Алуштинського міського суду, Бахчисарайського районного суду та Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим;

8) Бершадський окружний суд – у Бершадському, Тростянецькому та Чечельницькому районах Вінницької області із місцезнаходженням у місті Бершаді, селищах міського типу Тростянці та Чечельнику Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Бершадського районного суду, Тростянецького районного суду та Чечельницького районного суду Вінницької області;

9) Вінницький окружний суд – у місті Вінниці та Вінницькому районі Вінницької області із місцезнаходженням у місті Вінниці шляхом реорганізації (злиття) Вінницького міського суду та Вінницького районного суду Вінницької області;

10) Гайсинський окружний суд – у місті Ладижині, Гайсинському та Теплицькому районах Вінницької області із місцезнаходженням у містах Гайсині та Ладижині, селищі міського типу Теплику Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Гайсинського районного суду, Ладижинського міського суду та Теплицького районного суду Вінницької області;

11) Жмеринський окружний суд – у місті Жмеринці, Барському та Жмеринському районах Вінницької області із місцезнаходженням у містах Жмеринці та Барі Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Барського районного суду та Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області;

12) Іллінецький окружний суд – в Іллінецькому, Липовецькому, Оратівському та Погребищенському районах Вінницької області із місцезнаходженням у містах Іллінцях, Липовці та Погребищі, селищі міського типу Оратові Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Іллінецького районного суду, Липовецького районного суду, Оратівського районного суду та Погребищенського районного суду Вінницької області;

13) Козятинський окружний суд – у місті Козятині, Калинівському та Козятинському районах Вінницької області із місцезнаходженням у містах Козятині та Калинівці Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Калинівського районного суду та Козятинського міськрайонного суду Вінницької області;

14) Крижопільський окружний суд – у Крижопільському та Піщанському районах Вінницької області із місцезнаходженням у селищах міського типу Крижополі та Піщанці Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Крижопільського районного суду та Піщанського районного суду Вінницької області;

15) Могилів-Подільський окружний суд – у місті Могилеві-Подільському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому та Чернівецькому районах Вінницької області із місцезнаходженням у місті Могилеві-Подільському, селищі міського типу Мурованих Курилівцях, селі Мазурівці Чернівецького району Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Могилів-Подільського міськрайонного суду, Мурованокуриловецького районного суду та Чернівецького районного суду Вінницької області;

16) Немирівський окружний суд – у Немирівському та Тульчинському районах Вінницької області із місцезнаходженням у містах Немирові та Тульчині Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Немирівського районного суду та Тульчинського районного суду Вінницької області;

17) Хмільницький окружний суд – у місті Хмільнику, Літинському та Хмільницькому районах Вінницької області із місцезнаходженням у місті Хмільнику та селищі міського типу Літині Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Літинського районного суду та Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області;

18) Шаргородський окружний суд – у Тиврівському та Шаргородському районах Вінницької області із місцезнаходженням у місті Шаргороді та селищі міського типу Тиврові Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Тиврівського районного суду та Шаргородського районного суду Вінницької області;

19) Ямпільський окружний суд – у Томашпільському та Ямпільському районах Вінницької області із місцезнаходженням у місті Ямполі та селищі міського типу Томашполі Вінницької області шляхом реорганізації (злиття) Томашпільського районного суду та Ямпільського районного суду Вінницької області;

20) Володимир-Волинський окружний суд – у місті Володимирі-Волинському, Володимир-Волинському та Турійському районах Волинської області із місцезнаходженням у місті Володимирі-Волинському та селищі міського типу Турійську Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Володимир-Волинського міського суду та Турійського районного суду Волинської області;

21) Горохівський окружний суд – у Горохівському та Локачинському районах Волинської області із місцезнаходженням у місті Горохові та селищі міського типу Локачах Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Горохівського районного суду та Локачинського районного суду Волинської області;

22) Камінь-Каширський окружний суд – у Камінь-Каширському та Ратнівському районах Волинської області із місцезнаходженням у місті Камені-Каширському та селищі міського типу Ратному Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Камінь-Каширського районного суду та Ратнівського районного суду Волинської області;

23) Ківерцівський окружний суд – у Ківерцівському та Рожищенському районах Волинської області із місцезнаходженням у містах Ківерцях та Рожищі Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Ківерцівського районного суду та Рожищенського районного суду Волинської області;

24) Ковельський окружний суд – у місті Ковелі, Ковельському та Старовижівському районах Волинської області із місцезнаходженням у місті Ковелі та селищі міського типу Старій Вижівці Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Ковельського міськрайонного суду та Старовижівського районного суду Волинської області;

25) Любомльський окружний суд – у Любомльському та Шацькому районах Волинської області із місцезнаходженням у місті Любомлі та селищі міського типу Шацьку Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Любомльського районного суду та Шацького районного суду Волинської області;

26) Маневицький окружний суд – у Любешівському та Маневицькому районах Волинської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Маневичах та Любешові Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Любешівського районного суду та Маневицького районного суду Волинської області;

27) Нововолинський окружний суд – у місті Нововолинську та Іваничівському районі Волинської області із місцезнаходженням у місті Нововолинську та селищі міського типу Іваничах Волинської області шляхом реорганізації (злиття) Іваничівського районного суду та Нововолинського міського суду Волинської області;

28) Васильківський окружний суд – у Васильківському та Покровському районах Дніпропетровської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Васильківці та Покровському Дніпропетровської області шляхом реорганізації (злиття) Васильківського районного суду та Покровського районного суду Дніпропетровської області;

29) Верхньодніпровський окружний суд – у місті Вільногірську, Верхньодніпровському та Криничанському районах Дніпропетровської області із місцезнаходженням у містах Верхньодніпровську та Вільногірську, селищі міського типу Криничках Дніпропетровської області шляхом реорганізації (злиття) Вільногірського міського суду, Верхньодніпровського районного суду та Криничанського районного суду Дніпропетровської області;

30) Нікопольський окружний суд – у містах Марганці, Нікополі та Покрові, Нікопольському та Томаківському районах Дніпропетровської області із місцезнаходженням у містах Нікополі, Марганці та Покрові, селищі міського типу Томаківці Дніпропетровської області шляхом реорганізації (злиття) Марганецького міського суду, Нікопольського міськрайонного суду, Орджонікідзевського міського суду та Томаківського районного суду Дніпропетровської області;

31) Павлоградський окружний суд – у містах Павлограді та Тернівці, Павлоградському та Юр'ївському районах Дніпропетровської області із місцезнаходженням у містах Павлограді та Тернівці, селищі міського типу Юр'ївці Дніпропетровської області шляхом реорганізації (злиття) Павлоградського міськрайонного суду, Тернівського міського суду та Юр'ївського районного суду Дніпропетровської області;

32) Петриківський окружний суд – у Магдалинівському, Петриківському та Царичанському районах Дніпропетровської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Петриківці, Магдалинівці та Царичанці Дніпропетровської області шляхом реорганізації (злиття) Магдалинівського районного суду, Петриківського районного суду та Царичанського районного суду Дніпропетровської області;

33) Петропавлівський окружний суд – у місті Першотравенську, Межівському та Петропавлівському районах Дніпропетровської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Петропавлівці та Межовій, місті Першотравенську Дніпропетровської області шляхом реорганізації (злиття) Межівського районного суду, Петропавлівського районного суду та Першотравенського міського суду Дніпропетровської області;

34) П'ятихатський окружний суд – у місті Жовтих Водах та П'ятихатському районі Дніпропетровської області із місцезнаходженням у містах П'ятихатках та Жовтих Водах Дніпропетровської області шляхом реорганізації (злиття) Жовтоводського міського суду та П'ятихатського районного суду Дніпропетровської області;

35) Бойківський окружний суд – у місті Докучаєвську, Бойківському, Новоазовському та Старобешівському районах Донецької області із місцезнаходженням у селищах міського типу Бойківському та Старобешевому, містах Докучаєвську та Новоазовську Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Докучаєвського міського суду, Новоазовського районного суду, Старобешівського районного суду та Тельманівського районного суду Донецької області;

36) Волноваський окружний суд – у Волноваському та Нікольському районах Донецької області із місцезнаходженням у місті Волновасі та селищі міського типу Нікольському Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Волноваського районного суду та Володарського районного суду Донецької області;

37) Добропільський окружний суд – у місті Добропіллі, Добропільському та Олександрівському районах Донецької області із місцезнаходженням у місті Добропіллі та селищі міського типу Олександрівці Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Добропільського міськрайонного суду та Олександрівського районного суду Донецької області;

38) Єнакіївський окружний суд – у містах Дебальцевому та Єнакієвому Донецької області із місцезнаходженням у містах Єнакієвому та Дебальцевому Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Дебальцевського міського суду та Єнакіївського міського суду Донецької області;

39) Костянтинівський окружний суд – у містах Дружківці, Костянтинівці та Торецьку, Костянтинівському районі Донецької області із місцезнаходженням у містах Костянтинівці, Дружківці та Торецьку Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Дзержинського міського суду, Дружківського міського суду та Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;

40) Мар'їнський окружний суд – у місті Вугледарі, Великоновосілківському та Мар'їнському районах Донецької області із місцезнаходженням у містах Кураховому та Вугледарі, селищі міського типу Великій Новосілці Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Великоновосілківського районного суду, Вугледарського міського суду та Мар'їнського районного суду Донецької області;

41) Покровський окружний суд – у містах Авдіївці, Мирнограді, Новогродівці, Покровську та Селидовому, Покровському районі Донецької області із місцезнаходженням у містах Покровську, Авдіївці, Мирнограді, Новогродівці та Селидовому Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Авдіївського міського суду, Димитровського міського суду, Красноармійського міськрайонного суду, Новогродівського міського суду та Селидівського міського суду Донецької області;

42) Слов'янський окружний суд – у містах Лимані та Слов'янську, Лиманському та Слов'янському районах Донецької області із місцезнаходженням у містах Слов'янську та Лимані Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Краснолиманського міського суду та Слов'янського міськрайонного суду Донецької області;

43) Харцизький окружний суд – у містах Жданівці, Харцизьку та Хрестівці Донецької області із місцезнаходженням у містах Харцизьку, Жданівці та Хрестівці Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Жданівського міського суду, Кіровського міського суду та Харцизького міського суду Донецької області;

44) Шахтарський окружний суд – у містах Сніжному, Чистяковому та Шахтарську, Амвросіївському та Шахтарському районах Донецької області із місцезнаходженням у містах Шахтарську, Амвросіївці, Сніжному та Чистяковому Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Амвросіївського районного суду, Сніжнянського міського суду, Торезького міського суду та Шахтарського міськрайонного суду Донецької області;

45) Житомирський окружний суд – у Житомирському та Пулинському районах Житомирської області із місцезнаходженням у місті Житомирі та селищі міського типу Пулинах Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Житомирського районного суду та Червоноармійського районного суду Житомирської області;

46) Коростенський окружний суд – у місті Коростені, Коростенському та Лугинському районах Житомирської області із місцезнаходженням у місті Коростені та селищі міського типу Лугинах Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Коростенського міськрайонного суду та Лугинського районного суду Житомирської області;

47) Коростишівський окружний суд – у Брусилівському та Коростишівському районах Житомирської області із місцезнаходженням у місті Коростишеві та селищі міського типу Брусилові Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Брусилівського районного суду та Коростишівського районного суду Житомирської області;

48) Малинський окружний суд – у місті Малині, Малинському та Радомишльському районах Житомирської області із місцезнаходженням у містах Малині та Радомишлі Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Малинського районного суду та Радомишльського районного суду Житомирської області;

49) Новоград-Волинський окружний суд – у місті Новограді-Волинському, Баранівському та Новоград-Волинському районах Житомирської області із місцезнаходженням у містах Новограді-Волинському та Баранівці Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Баранівського районного суду та Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області;

50) Овруцький окружний суд – у Народицькому та Овруцькому районах Житомирської області із місцезнаходженням у місті Овручі та селищі міського типу Народичах Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Народицького районного суду та Овруцького районного суду Житомирської області;

51) Олевський окружний суд – у Ємільчинському та Олевському районах Житомирської області із місцезнаходженням у місті Олевську та селищі міського типу Ємільчиному Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Ємільчинського районного суду та Олевського районного суду Житомирської області;

52) Попільнянський окружний суд – в Андрушівському, Попільнянському та Ружинському районах Житомирської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Попільні та Ружині, місті Андрушівці Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Андрушівського районного суду, Попільнянського районного суду та Ружинського районного суду Житомирської області;

53) Черняхівський окружний суд – у Хорошівському та Черняхівському районах Житомирської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Черняхові та Хорошеві Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Володарсько-Волинського районного суду та Черняхівського районного суду Житомирської області;

54) Чуднівський окружний суд – у Любарському, Романівському та Чуднівському районах Житомирської області із місцезнаходженням у місті Чуднові, селищах міського типу Любарі та Романові Житомирської області шляхом реорганізації (злиття) Любарського районного суду, Романівського районного суду та Чуднівського районного суду Житомирської області;

55) Берегівський окружний суд – у місті Береговому, Берегівському та Виноградівському районах Закарпатської області із місцезнаходженням у містах Береговому та Виноградові Закарпатської області шляхом реорганізації (злиття) Берегівського районного суду та Виноградівського районного суду Закарпатської області;

56) Міжгірський окружний суд – у Воловецькому та Міжгірському районах Закарпатської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Міжгір'ї та Воловці Закарпатської області шляхом реорганізації (злиття) Воловецького районного суду та Міжгірського районного суду Закарпатської області;

57) Мукачівський окружний суд – у місті Мукачевому, Мукачівському та Свалявському районах Закарпатської області із місцезнаходженням у містах Мукачевому та Сваляві Закарпатської області шляхом реорганізації (злиття) Мукачівського міськрайонного суду та Свалявського районного суду Закарпатської області;

58) Перечинський окружний суд – у Великоберезнянському та Перечинському районах Закарпатської області із місцезнаходженням у місті Перечині та селищі міського типу Великому Березному Закарпатської області шляхом реорганізації (злиття) Великоберезнянського районного суду та Перечинського районного суду Закарпатської області;

59) Тячівський окружний суд – у Рахівському та Тячівському районах Закарпатської області із місцезнаходженням у містах Тячеві та Рахові Закарпатської області шляхом реорганізації (злиття) Рахівського районного суду та Тячівського районного суду Закарпатської області;

60) Хустський окружний суд – у місті Хусті, Іршавському та Хустському районах Закарпатської області із місцезнаходженням у містах Хусті та Іршаві Закарпатської області шляхом реорганізації (злиття) Іршавського районного суду та Хустського районного суду Закарпатської області;

61) Василівський окружний суд – у Василівському та Михайлівському районах Запорізької області із місцезнаходженням у місті Василівці та селищі міського типу Михайлівці Запорізької області шляхом реорганізації (злиття) Василівського районного суду та Михайлівського районного суду Запорізької області;

62) Вільнянський окружний суд – у Вільнянському та Новомиколаївському районах Запорізької області із місцезнаходженням у місті Вільнянську та селищі міського типу Новомиколаївці Запорізької області шляхом реорганізації (злиття) Вільнянського районного суду та Новомиколаївського районного суду Запорізької області;

63) Енергодарський окружний суд – у місті Енергодарі, Великобілозерському та Кам'янсько-Дніпровському районах Запорізької області із місцезнаходженням у містах Енергодарі та Кам'янці-Дніпровській, селі Великій Білозерці Великобілозерського району Запорізької області шляхом реорганізації (злиття) Великобілозерського районного суду, Енергодарського міського суду та Кам'янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області;

64) Мелітопольський окружний суд – у місті Мелітополі, Веселівському, Мелітопольському та Якимівському районах Запорізької області із місцезнаходженням у місті Мелітополі, селищах міського типу Веселому та Якимівці Запорізької області шляхом реорганізації (злиття) Веселівського районного суду, Мелітопольського міськрайонного суду та Якимівського районного суду Запорізької області;

65) Оріхівський окружний суд – у Гуляйпільському та Оріхівському районах Запорізької області із місцезнаходженням у містах Оріхові та Гуляйполі Запорізької області шляхом реорганізації (злиття) Гуляйпільського районного суду та Оріхівського районного суду Запорізької області;

66) Пологівський окружний суд – у Більмацькому, Пологівському та Розівському районах Запорізької області із місцезнаходженням у місті Пологах, селищах міського типу Більмаку та Розівці Запорізької області шляхом реорганізації (злиття) Куйбишевського районного суду, Пологівського районного суду та Розівського районного суду Запорізької області;

67) Приморський окружний суд – у Приазовському та Приморському районах Запорізької області із місцезнаходженням у місті Приморську та селищі міського типу Приазовському Запорізької області шляхом реорганізації (злиття) Приазовського районного суду та Приморського районного суду Запорізької області;

68) Токмацький окружний суд – у місті Токмаку, Токмацькому та Чернігівському районах Запорізької області із місцезнаходженням у місті Токмаку та селищі міського типу Чернігівці Запорізької області шляхом реорганізації (злиття) Токмацького районного суду та Чернігівського районного суду Запорізької області;

69) Галицький окружний суд – у місті Бурштині, Галицькому та Рогатинському районах Івано-Франківської області із місцезнаходженням у містах Галичі та Рогатині Івано-Франківської області шляхом реорганізації (злиття) Галицького районного суду та Рогатинського районного суду Івано-Франківської області;

70) Городенківський окружний суд – у Городенківському та Снятинському районах Івано-Франківської області із місцезнаходженням у містах Городенці та Снятині Івано-Франківської області шляхом реорганізації (злиття) Городенківського районного суду та Снятинського районного суду Івано-Франківської області;

71) Долинський окружний суд – у місті Болехові, Долинському та Рожнятівському районах Івано-Франківської області із місцезнаходженням у містах Долині та Болехові, селищі міського типу Рожнятові Івано-Франківської області шляхом реорганізації (злиття) Болехівського міського суду, Долинського районного суду та Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області;

72) Косівський окружний суд – у Верховинському та Косівському районах Івано-Франківської області із місцезнаходженням у місті Косові та селищі міського типу Верховині Івано-Франківської області шляхом реорганізації (злиття) Верховинського районного суду та Косівського районного суду Івано-Франківської області;

73) Надвірнянський окружний суд – у місті Яремче, Богородчанському та Надвірнянському районах Івано-Франківської області із місцезнаходженням у містах Надвірній та Яремче, селищі міського типу Богородчанах Івано-Франківської області шляхом реорганізації (злиття) Богородчанського районного суду, Надвірнянського районного суду та Яремчанського міського суду Івано-Франківської області;

74) Тлумацький окружний суд – у Тисменицькому та Тлумацькому районах Івано-Франківської області із місцезнаходженням у містах Тлумачі та Івано-Франківську Івано-Франківської області шляхом реорганізації (злиття) Тисменицького районного суду та Тлумацького районного суду Івано-Франківської області;

75) Бориспільський окружний суд – у містах Березані та Борисполі, Баришівському та Бориспільському районах Київської області із місцезнаходженням у містах Борисполі та Березані, селищі міського типу Баришівці Київської області шляхом реорганізації (злиття) Баришівського районного суду, Березанського міського суду та Бориспільського міськрайонного суду Київської області;

76) Броварський окружний суд – у містах Броварах та Славутичі, Броварському районі Київської області із місцезнаходженням у містах Броварах та Славутичі Київської області шляхом реорганізації (злиття) Броварського міськрайонного суду та Славутицького міського суду Київської області;

77) Вишгородський окружний суд – у місті Прип'яті, Вишгородському, Іванківському та Поліському районах Київської області із місцезнаходженням у місті Вишгороді та селищі міського типу Іванкові Київської області шляхом реорганізації (злиття) Вишгородського районного суду та Іванківського районного суду Київської області;

78) Ірпінський окружний суд – у містах Бучі та Ірпені, Бородянському та Макарівському районах Київської області із місцезнаходженням у місті Ірпені, селищах міського типу Бородянці та Макарові Київської області шляхом реорганізації (злиття) Бородянського районного суду, Ірпінського міського суду та Макарівського районного суду Київської області;

79) Кагарлицький окружний суд – у місті Ржищеві, Кагарлицькому та Миронівському районах Київської області із місцезнаходженням у містах Кагарлику, Миронівці та Ржищеві Київської області шляхом реорганізації (злиття) Кагарлицького районного суду, Миронівського районного суду та Ржищевського міського суду Київської області;

80) Сквирський окружний суд – у Володарському, Сквирському та Тетіївському районах Київської області із місцезнаходженням у містах Сквирі та Тетієві, селищі міського типу Володарці Київської області шляхом реорганізації (злиття) Володарського районного суду, Сквирського районного суду та Тетіївського районного суду Київської області;

81) Таращанський окружний суд – у Богуславському, Рокитнянському, Ставищенському та Таращанському районах Київської області із місцезнаходженням у містах Таращі та Богуславі, селищах міського типу Рокитному та Ставищі Київської області шляхом реорганізації (злиття) Богуславського районного суду, Рокитнянського районного суду, Ставищенського районного суду та Таращанського районного суду Київської області;

82) Яготинський окружний суд – у Згурівському та Яготинському районах Київської області із місцезнаходженням у місті Яготині та селищі міського типу Згурівці Київської області шляхом реорганізації (злиття) Згурівського районного суду та Яготинського районного суду Київської області;

83) Гайворонський окружний суд – у Благовіщенському та Гайворонському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у містах Гайвороні та Благовіщенському Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Гайворонського районного суду та Ульяновського районного суду Кіровоградської області;

84) Голованівський окружний суд – у Вільшанському, Голованівському та Новоархангельському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Голованівську, Вільшанці та Новоархангельську Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Вільшанського районного суду, Голованівського районного суду та Новоархангельського районного суду Кіровоградської області;

85) Долинський окружний суд – у Долинському, Новгородківському та Устинівському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Долинській, селищах міського типу Новгородці та Устинівці Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Долинського районного суду, Новгородківського районного суду та Устинівського районного суду Кіровоградської області;

86) Знам'янський окружний суд – у місті Знам'янці, Знам'янському та Олександрівському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Знам'янці та селищі міського типу Олександрівці Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Знам'янського міськрайонного суду та Олександрівського районного суду Кіровоградської області;

87) Кропивницький окружний суд – у Бобринецькому, Кіровоградському та Компаніївському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у містах Кропивницькому та Бобринці, селищі міського типу Компаніївці Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Бобринецького районного суду, Кіровоградського районного суду та Компаніївського районного суду Кіровоградської області;

88) Маловисківський окружний суд – у Маловисківському та Новомиргородському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у містах Малій Висці та Новомиргороді Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Маловисківського районного суду та Новомиргородського районного суду Кіровоградської області;

89) Новоукраїнський окружний суд – у Добровеличківському та Новоукраїнському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Новоукраїнці та селищі міського типу Добровеличківці Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Добровеличківського районного суду та Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області;

90) Олександрійський окружний суд – у місті Олександрії, Олександрійському та Петрівському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Олександрії та селищі міського типу Петровому Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Олександрійського міськрайонного суду та Петрівського районного суду Кіровоградської області;

91) Світловодський окружний суд – у місті Світловодську, Онуфріївському та Світловодському районах Кіровоградської області із місцезнаходженням у місті Світловодську та селищі міського типу Онуфріївці Кіровоградської області шляхом реорганізації (злиття) Онуфріївського районного суду та Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області;

92) Алчевський окружний суд – у містах Алчевську та Брянці Луганської області із місцезнаходженням у містах Алчевську та Брянці Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Алчевського міського суду та Брянківського міського суду Луганської області;

93) Біловодський окружний суд – у Біловодському, Міловському та Станично-Луганському районах Луганської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Біловодську, Міловому та Станиці Луганській Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Біловодського районного суду, Міловського районного суду та Станично-Луганського районного суду Луганської області;

94) Довжанський окружний суд – у містах Довжанську та Ровеньках, Довжанському районі Луганської області із місцезнаходженням у містах Довжанську та Ровеньках Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Ровеньківського міського суду та Свердловського міського суду Луганської області;

95) Кадіївський окружний суд – у містах Голубівці, Первомайську та Кадіївці Луганської області із місцезнаходженням у містах Кадіївці, Голубівці та Первомайську Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Кіровського міського суду, Первомайського міського суду та Стахановського міського суду Луганської області;

96) Лисичанський окружний суд – у місті Лисичанську та Попаснянському районі Луганської області із місцезнаходженням у містах Лисичанську та Попасній Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Лисичанського міського суду та Попаснянського районного суду Луганської області;

97) Лутугинський окружний суд – у Лутугинському та Перевальському районах Луганської області із місцезнаходженням у містах Лутугиному та Перевальську Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Лутугинського районного суду та Перевальського районного суду Луганської області;

98) Новопсковський окружний суд – у Марківському та Новопсковському районах Луганської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Новопскові та Марківці Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Марківського районного суду та Новопсковського районного суду Луганської області;

99) Рубіжанський окружний суд – у місті Рубіжному та Кремінському районі Луганської області із місцезнаходженням у містах Рубіжному та Кремінній Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Кремінського районного суду та Рубіжанського міського суду Луганської області;

100) Сватівський окружний суд – у Сватівському та Троїцькому районах Луганської області із місцезнаходженням у місті Сватовому та селищі міського типу Троїцькому Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Сватівського районного суду та Троїцького районного суду Луганської області;

101) Сєвєродонецький окружний суд – у місті Сєвєродонецьку та Новоайдарському районі Луганської області із місцезнаходженням у місті Сєвєродонецьку та селищі міського типу Новоайдарі Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Новоайдарського районного суду та Сєвєродонецького міського суду Луганської області;

102) Старобільський окружний суд – у Білокуракинському та Старобільському районах Луганської області із місцезнаходженням у місті Старобільську та селищі міського типу Білокуракиному Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Білокуракинського районного суду та Старобільського районного суду Луганської області;

103) Хрустальний окружний суд – у містах Антрациті та Хрустальному, Антрацитівському районі Луганської області із місцезнаходженням у містах Хрустальному та Антрациті Луганської області шляхом реорганізації (злиття) Антрацитівського міськрайонного суду та Краснолуцького міського суду Луганської області;

104) Дрогобицький окружний суд – у містах Бориславі, Дрогобичі та Трускавці, Дрогобицькому районі Львівської області із місцезнаходженням у містах Дрогобичі, Бориславі та Трускавці Львівської області шляхом реорганізації (злиття) Бориславського міського суду, Дрогобицького міськрайонного суду та Трускавецького міського суду Львівської області;

105) Жовківський окружний суд – у Жовківському, Кам'янка-Бузькому та Радехівському районах Львівської області із місцезнаходженням у містах Жовкві, Кам'янці-Бузькій та Радехові Львівської області шляхом реорганізації (злиття) Жовківського районного суду, Кам'янка-Бузького районного суду та Радехівського районного суду Львівської області;

106) Золочівський окружний суд – у Бродівському, Буському, Золочівському та Перемишлянському районах Львівської області із місцезнаходженням у містах Золочеві, Бродах, Буську та Перемишлянах Львівської області шляхом реорганізації (злиття) Бродівського районного суду, Буського районного суду, Золочівського районного суду та Перемишлянського районного суду Львівської області;

107) Пустомитівський окружний суд – у місті Новому Роздолі, Миколаївському та Пустомитівському районах Львівської області із місцезнаходженням у містах Пустомитах та Миколаєві Львівської області шляхом реорганізації (злиття) Миколаївського районного суду та Пустомитівського районного суду Львівської області;

108) Самбірський окружний суд – у місті Самборі, Мостиському, Самбірському, Старосамбірському та Турківському районах Львівської області із місцезнаходженням у містах Самборі, Мостиська, Старому Самборі та Турці Львівської області шляхом реорганізації (злиття) Мостиського районного суду, Самбірського міськрайонного суду, Старосамбірського районного суду та Турківського районного суду Львівської області;

109) Стрийський окружний суд – у містах Моршині та Стрию, Жидачівському, Сколівському та Стрийському районах Львівської області із місцезнаходженням у містах Стрию, Жидачеві та Сколе Львівської області шляхом реорганізації (злиття) Жидачівського районного суду, Сколівського районного суду та Стрийського міськрайонного суду Львівської області;

110) Червоноградський окружний суд – у місті Червонограді та Сокальському районі Львівської області із місцезнаходженням у містах Червонограді та Сокалі Львівської області шляхом реорганізації (злиття) Сокальського районного суду та Червоноградського міського суду Львівської області;

111) Яворівський окружний суд – у Городоцькому та Яворівському районах Львівської області із місцезнаходженням у містах Яворові та Городку Львівської області шляхом реорганізації (злиття) Городоцького районного суду та Яворівського районного суду Львівської області;

112) Баштанський окружний суд – у Баштанському, Казанківському та Новобузькому районах Миколаївської області із місцезнаходженням у містах Баштанці та Новому Бузі, селищі міського типу Казанці Миколаївської області шляхом реорганізації (злиття) Баштанського районного суду, Казанківського районного суду та Новобузького районного суду Миколаївської області;

113) Вознесенський окружний суд – у місті Вознесенську, Веселинівському, Вознесенському, Доманівському та Єланецькому районах Миколаївської області із місцезнаходженням у місті Вознесенську, селищах міського типу Веселиновому, Доманівці та Єланці Миколаївської області шляхом реорганізації (злиття) Веселинівського районного суду, Вознесенського міськрайонного суду, Доманівського районного суду та Єланецького районного суду Миколаївської області;

114) Миколаївський окружний суд – у місті Очакові, Березанському, Миколаївському та Очаківському районах Миколаївської області із місцезнаходженням у містах Миколаєві та Очакові, селищі міського типу Березанці Миколаївської області шляхом реорганізації (злиття) Березанського районного суду, Миколаївського районного суду та Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області;

115) Первомайський окружний суд – у місті Первомайську, Врадіївському, Кривоозерському та Первомайському районах Миколаївської області із місцезнаходженням у місті Первомайську, селищах міського типу Врадіївці та Кривому Озері Миколаївської області шляхом реорганізації (злиття) Врадіївського районного суду, Кривоозерського районного суду та Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області;

116) Снігурівський окружний суд – у Березнегуватському та Снігурівському районах Миколаївської області із місцезнаходженням у місті Снігурівці та селищі міського типу Березнегуватому Миколаївської області шляхом реорганізації (злиття) Березнегуватського районного суду та Снігурівського районного суду Миколаївської області;

117) Южноукраїнський окружний суд – у місті Южноукраїнську, Арбузинському та Братському районах Миколаївської області із місцезнаходженням у місті Южноукраїнську, селищах міського типу Арбузинці та Братському Миколаївської області шляхом реорганізації (злиття) Арбузинського районного суду, Братського районного суду та Южноукраїнського міського суду Миколаївської області;

118) Арцизький окружний суд – в Арцизькому, Саратському, Тарутинському і Татарбунарському районах Одеської області із місцезнаходженням у містах Арцизі і Татарбунарах, селищах міського типу Сараті і Тарутиному Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Арцизького районного суду, Саратського районного суду, Тарутинського районного суду і Татарбунарського районного суду Одеської області;

119) Балтський окружний суд – у місті Балті, Балтському, Кодимському, Любашівському та Савранському районах Одеської області із місцезнаходженням у містах Балті та Кодимі, селищах міського типу Любашівці та Саврані Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Балтського районного суду, Кодимського районного суду, Любашівського районного суду та Савранського районного суду Одеської області;

120) Березівський окружний суд – у Березівському та Миколаївському районах Одеської області із місцезнаходженням у місті Березівці та селищі міського типу Миколаївці Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Березівського районного суду та Миколаївського районного суду Одеської області;

121) Біляївський окружний суд – у містах Біляївці та Теплодарі, Біляївському районі Одеської області із місцезнаходженням у містах Біляївці та Теплодарі Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Біляївського районного суду та Теплодарського міського суду Одеської області;

122) Великомихайлівський окружний суд – у Великомихайлівському, Захарівському та Ширяївському районах Одеської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Великій Михайлівці, Захарівці та Ширяєвому Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Великомихайлівського районного суду, Фрунзівського районного суду та Ширяївського районного суду Одеської області;

123) Доброславський окружний суд – у місті Южному та Лиманському районі Одеської області із місцезнаходженням у селищі міського типу Доброславі та місті Южному Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Комінтернівського районного суду та Южного міського суду Одеської області;

124) Ізмаїльський окружний суд – у місті Ізмаїлі, Болградському, Ізмаїльському, Кілійському та Ренійському районах Одеської області із місцезнаходженням у містах Ізмаїлі, Болграді, Кілії та Рені Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Болградського районного суду, Ізмаїльського міськрайонного суду, Кілійського районного суду та Ренійського районного суду Одеської області;

125) Подільський окружний суд – у місті Подільську, Ананьївському, Окнянському та Подільському районах Одеської області із місцезнаходженням у містах Подільську та Ананьєві, селищі міського типу Окнах Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Ананьївського районного суду, Котовського міськрайонного суду та Красноокнянського районного суду Одеської області;

126) Роздільнянський окружний суд – в Іванівському та Роздільнянському районах Одеської області із місцезнаходженням у місті Роздільній та селищі міського типу Іванівці Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Іванівського районного суду та Роздільнянського районного суду Одеської області;

127) Чорноморський окружний суд – у місті Чорноморську та Овідіопольському районі Одеської області із місцезнаходженням у місті Чорноморську та селищі міського типу Овідіополі Одеської області шляхом реорганізації (злиття) Іллічівського міського суду та Овідіопольського районного суду Одеської області;

128) Гадяцький окружний суд – у місті Гадячі, Гадяцькому та Зіньківському районах Полтавської області із місцезнаходженням у містах Гадячі та Зінькові Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Гадяцького районного суду та Зіньківського районного суду Полтавської області;

129) Глобинський окружний суд – у Глобинському, Семенівському та Хорольському районах Полтавської області із місцезнаходженням у містах Глобиному та Хоролі, селищі міського типу Семенівці Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Глобинського районного суду, Семенівського районного суду та Хорольського районного суду Полтавської області;

130) Горішньоплавнівський окружний суд – у місті Горішніх Плавнях та Козельщинському районі Полтавської області із місцезнаходженням у місті Горішніх Плавнях та селищі міського типу Козельщині Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Козельщинського районного суду та Комсомольського міського суду Полтавської області;

131) Диканський окружний суд – у Диканському та Котелевському районах Полтавської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Диканьці та Котельві Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Диканського районного суду та Котелевського районного суду Полтавської області;

132) Карлівський окружний суд – у Карлівському, Машівському та Чутівському районах Полтавської області із місцезнаходженням у місті Карлівці, селищах міського типу Машівці та Чутовому Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Карлівського районного суду, Машівського районного суду та Чутівського районного суду Полтавської області;

133) Кобеляцький окружний суд – у Кобеляцькому та Новосанжарському районах Полтавської області із місцезнаходженням у місті Кобеляках та селищі міського типу Нових Санжарах Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Кобеляцького районного суду та Новосанжарського районного суду Полтавської області;

134) Лубенський окружний суд – у місті Лубнах, Лубенському, Лохвицькому та Оржицькому районах Полтавської області із місцезнаходженням у містах Лубнах та Лохвиці, селищі міського типу Оржиці Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Лохвицького районного суду, Лубенського міськрайонного суду та Оржицького районного суду Полтавської області;

135) Миргородський окружний суд – у місті Миргороді, Великобагачанському, Миргородському та Шишацькому районах Полтавської області із місцезнаходженням у місті Миргороді, селищах міського типу Великій Багачці та Шишаках Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Великобагачанського районного суду, Миргородського міськрайонного суду та Шишацького районного суду Полтавської області;

136) Пирятинський окружний суд – у Гребінківському, Пирятинському та Чорнухинському районах Полтавської області із місцезнаходженням у містах Пирятині та Гребінці, селищі міського типу Чорнухах Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Гребінківського районного суду, Пирятинського районного суду та Чорнухинського районного суду Полтавської області;

137) Полтавський окружний суд – у Полтавському та Решетилівському районах Полтавської області із місцезнаходженням у містах Полтаві та Решетилівці Полтавської області шляхом реорганізації (злиття) Полтавського районного суду та Решетилівського районного суду Полтавської області;

138) Володимирецький окружний суд – у місті Вараші та Володимирецькому районі Рівненської області із місцезнаходженням у селищі міського типу Володимирці та місті Вараші Рівненської області шляхом реорганізації (злиття) Володимирецького районного суду та Кузнецовського міського суду Рівненської області;

139) Гощанський окружний суд – у Гощанському та Корецькому районах Рівненської області із місцезнаходженням у селищі міського типу Гощі та місті Корці Рівненської області шляхом реорганізації (злиття) Гощанського районного суду та Корецького районного суду Рівненської області;

140) Дубенський окружний суд – у місті Дубно, Демидівському, Дубенському, Млинівському та Радивилівському районах Рівненської області із місцезнаходженням у містах Дубно та Радивилові, селищах міського типу Демидівці та Млинові Рівненської області шляхом реорганізації (злиття) Демидівського районного суду, Дубенського міськрайонного суду, Млинівського районного суду та Радивилівського районного суду Рівненської області;

141) Дубровицький окружний суд – у Дубровицькому та Зарічненському районах Рівненської області із місцезнаходженням у місті Дубровиці та селищі міського типу Зарічному Рівненської області шляхом реорганізації (злиття) Дубровицького районного суду та Зарічненського районного суду Рівненської області;

142) Здолбунівський окружний суд – у місті Острозі, Здолбунівському та Острозькому районах Рівненської області із місцезнаходженням у містах Здолбунові та Острозі Рівненської області шляхом реорганізації (злиття) Здолбунівського районного суду та Острозького районного суду Рівненської області;

143) Костопільський окружний суд – у Березнівському та Костопільському районах Рівненської області із місцезнаходженням у містах Костополі та Березному Рівненської області шляхом реорганізації (злиття) Березнівського районного суду та Костопільського районного суду Рівненської області;

144) Рівненський окружний суд – у місті Рівному та Рівненському районі Рівненської області із місцезнаходженням у місті Рівному шляхом реорганізації (злиття) Рівненського міського суду та Рівненського районного суду Рівненської області;

145) Сарненський окружний суд – у Рокитнівському та Сарненському районах Рівненської області із місцезнаходженням у місті Сарнах та селищі міського типу Рокитному Рівненської області шляхом реорганізації (злиття) Рокитнівського районного суду та Сарненського районного суду Рівненської області;

146) Глухівський окружний суд – у місті Глухові, Глухівському, Кролевецькому та Путивльському районах Сумської області із місцезнаходженням у містах Глухові, Кролевці та Путивлі Сумської області шляхом реорганізації (злиття) Глухівського міськрайонного суду, Кролевецького районного суду та Путивльського районного суду Сумської області;

147) Конотопський окружний суд – у місті Конотопі, Буринському та Конотопському районах Сумської області із місцезнаходженням у містах Конотопі та Бурині Сумської області шляхом реорганізації (злиття) Буринського районного суду та Конотопського міськрайонного суду Сумської області;

148) Охтирський окружний суд – у місті Охтирці, Великописарівському, Охтирському та Тростянецькому районах Сумської області із місцезнаходженням у містах Охтирці та Тростянці, селищі міського типу Великій Писарівці Сумської області шляхом реорганізації (злиття) Великописарівського районного суду, Охтирського міськрайонного суду та Тростянецького районного суду Сумської області;

149) Роменський окружний суд – у місті Ромнах, Липоводолинському, Недригайлівському та Роменському районах Сумської області із місцезнаходженням у місті Ромнах, селищах міського типу Липовій Долині та Недригайлові Сумської області шляхом реорганізації (злиття) Липоводолинського районного суду, Недригайлівського районного суду та Роменського міськрайонного суду Сумської області;

150) Сумський окружний суд – у місті Лебедині, Білопільському, Краснопільському, Лебединському та Сумському районах Сумської області із місцезнаходженням у містах Сумах, Білопіллі та Лебедині, селищі міського типу Краснопіллі Сумської області шляхом реорганізації (злиття) Білопільського районного суду, Краснопільського районного суду, Лебединського районного суду та Сумського районного суду Сумської області;

151) Шосткинський окружний суд – у місті Шостці, Середино-Будському, Шосткинському та Ямпільському районах Сумської області із місцезнаходженням у містах Шостці та Середині-Буді, селищі міського типу Ямполі Сумської області шляхом реорганізації (злиття) Середино-Будського районного суду, Шосткинського міськрайонного суду та Ямпільського районного суду Сумської області;

152) Бережанський окружний суд – у місті Бережанах, Бережанському, Зборівському, Козівському та Підгаєцькому районах Тернопільської області із місцезнаходженням у містах Бережанах, Зборові та Підгайцях, селищі міського типу Козовій Тернопільської області шляхом реорганізації (злиття) Бережанського районного суду, Зборівського районного суду, Козівського районного суду та Підгаєцького районного суду Тернопільської області;

153) Бучацький окружний суд – у Бучацькому та Монастириському районах Тернопільської області із місцезнаходженням у містах Бучачі та Монастириській Тернопільської області шляхом реорганізації (злиття) Бучацького районного суду та Монастириського районного суду Тернопільської області;

154) Збаразький окружний суд – у Збаразькому, Лановецькому та Підволочиському районах Тернопільської області із місцезнаходженням у містах Збаражі та Ланівцях, селищі міського типу Підволочиську Тернопільської області шляхом реорганізації (злиття) Збаразького районного суду, Лановецького районного суду та Підволочиського районного суду Тернопільської області;

155) Кременецький окружний суд – у місті Кременці, Кременецькому та Шумському районах Тернопільської області із місцезнаходженням у містах Кременці та Шумську Тернопільської області шляхом реорганізації (злиття) Кременецького районного суду та Шумського районного суду Тернопільської області;

156) Теребовлянський окружний суд – у Гусятинському та Теребовлянському районах Тернопільської області із місцезнаходженням у місті Теребовлі та селищі міського типу Гусятині Тернопільської області шляхом реорганізації (злиття) Гусятинського районного суду та Теребовлянського районного суду Тернопільської області;

157) Чортківський окружний суд – у місті Чорткові, Борщівському, Заліщицькому та Чортківському районах Тернопільської області із місцезнаходженням у містах Чорткові, Борщеві та Заліщиках Тернопільської області шляхом реорганізації (злиття) Борщівського районного суду, Заліщицького районного суду та Чортківського районного суду Тернопільської області;

158) Балаклійський окружний суд – у Балаклійському та Зміївському районах Харківської області із місцезнаходженням у містах Балаклії та Змієві Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Балаклійського районного суду та Зміївського районного суду Харківської області;

159) Богодухівський окружний суд – у Богодухівському та Краснокутському районах Харківської області із місцезнаходженням у місті Богодухові та селищі міського типу Краснокутську Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Богодухівського районного суду та Краснокутського районного суду Харківської області;

160) Валківський окружний суд – у Валківському, Коломацькому та Нововодолазькому районах Харківської області із місцезнаходженням у містах Валках, селищі міського типу Новій Водолазі, селі Різуненковому Коломацького району Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Валківського районного суду, Коломацького районного суду та Нововодолазького районного суду Харківської області;

161) Вовчанський окружний суд – у Великобурлуцькому та Вовчанському районах Харківської області із місцезнаходженням у місті Вовчанську та селищі міського типу Великому Бурлуці Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Великобурлуцького районного суду та Вовчанського районного суду Харківської області;

162) Дергачівський окружний суд – у Дергачівському та Золочівському районах Харківської області із місцезнаходженням у місті Дергачах та селищі міського типу Золочеві Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Дергачівського районного суду та Золочівського районного суду Харківської області;

163) Ізюмський окружний суд – у місті Ізюмі, Барвінківському, Борівському та Ізюмському районах Харківської області із місцезнаходженням у містах Ізюмі та Барвінковому, селищі міського типу Боровій Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Барвінківського районного суду, Борівського районного суду та Ізюмського міськрайонного суду Харківської області;

164) Красноградський окружний суд – у Зачепилівському, Кегичівському, Красноградському та Сахновщинському районах Харківської області із місцезнаходженням у місті Краснограді, селищах міського типу Зачепилівці, Кегичівці та Сахновщині Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Зачепилівського районного суду, Кегичівського районного суду, Красноградського районного суду та Сахновщинського районного суду Харківської області;

165) Куп'янський окружний суд – у місті Куп'янську, Дворічанському, Куп'янському та Шевченківському районах Харківської області із місцезнаходженням у місті Куп'янську, селищах міського типу Дворічній та Шевченковому Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Дворічанського районного суду, Куп'янського міськрайонного суду та Шевченківського районного суду Харківської області;

166) Лозівський окружний суд – у місті Лозовій, Близнюківському та Лозівському районах Харківської області із місцезнаходженням у місті Лозовій та селищі міського типу Близнюках Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Близнюківського районного суду та Лозівського міськрайонного суду Харківської області;

167) Харківський окружний суд – у місті Люботині та Харківському районі Харківської області із місцезнаходженням у місті Люботині та селищі міського типу Покотилівці Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Люботинського міського суду та Харківського районного суду Харківської області;

168) Чугуївський окружний суд – у місті Чугуєві, Печенізькому та Чугуївському районах Харківської області із місцезнаходженням у місті Чугуєві та селищі міського типу Печенігах Харківської області шляхом реорганізації (злиття) Печенізького районного суду та Чугуївського міського суду Харківської області;

169) Великолепетиський окружний суд – у Великолепетиському, Верхньорогачицькому, Горностаївському та Нижньосірогозькому районах Херсонської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Великій Лепетисі, Верхньому Рогачику, Горностаївці та Нижніх Сірогозах Херсонської області шляхом реорганізації (злиття) Великолепетиського районного суду, Верхньорогачицького районного суду, Горностаївського районного суду та Нижньосірогозького районного суду Херсонської області;

170) Великоолександрівський окружний суд – у Великоолександрівському, Високопільському та Нововоронцовському районах Херсонської області із місцезнаходженням у селищах міського типу Великій Олександрівці, Високопіллі та Нововоронцовці Херсонської області шляхом реорганізації (злиття) Великоолександрівського районного суду, Високопільського районного суду та Нововоронцовського районного суду Херсонської області;

171) Генічеський окружний суд – у Генічеському, Іванівському та Новотроїцькому районах Херсонської області із місцезнаходженням у місті Генічеську, селищах міського типу Іванівці та Новотроїцькому Херсонської області шляхом реорганізації (злиття) Генічеського районного суду, Іванівського районного суду та Новотроїцького районного суду Херсонської області;

172) Голопристанський окружний суд – у місті Голій Пристані, Голопристанському та Олешківському районах Херсонської області із місцезнаходженням у містах Голій Пристані та Олешках Херсонської області шляхом реорганізації (злиття) Голопристанського районного суду та Цюрупинського районного суду Херсонської області;

173) Каховський окружний суд – у місті Каховці, Каховському та Чаплинському районах Херсонської області із місцезнаходженням у місті Каховці та селищі міського типу Чаплинці Херсонської області шляхом реорганізації (злиття) Каховського міськрайонного суду та Чаплинського районного суду Херсонської області;

174) Новокаховський окружний суд – у місті Новій Каховці та Бериславському районі Херсонської області із місцезнаходженням у містах Новій Каховці та Бериславі Херсонської області шляхом реорганізації (злиття) Бериславського районного суду та Новокаховського міського суду Херсонської області;

175) Скадовський окружний суд – у Каланчацькому та Скадовському районах Херсонської області із місцезнаходженням у місті Скадовську та селищі міського типу Каланчаку Херсонської області шляхом реорганізації (злиття) Каланчацького районного суду та Скадовського районного суду Херсонської області;

176) Дунаєвецький окружний суд – у Дунаєвецькому та Новоушицькому районах Хмельницької області із місцезнаходженням у місті Дунаївцях та селищі міського типу Новій Ушиці Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Дунаєвецького районного суду та Новоушицького районного суду Хмельницької області;

177) Ізяславський окружний суд – у Білогірському, Ізяславському та Теофіпольському районах Хмельницької області із місцезнаходженням у місті Ізяславі, селищах міського типу Білогір'ї та Теофіполі Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Білогірського районного суду, Ізяславського районного суду та Теофіпольського районного суду Хмельницької області;

178) Кам'янець-Подільський окружний суд – у місті Кам'янці-Подільському, Кам'янець-Подільському та Чемеровецькому районах Хмельницької області із місцезнаходженням у місті Кам'янці-Подільському та селищі міського типу Чемерівцях Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Кам'янець-Подільського міськрайонного суду та Чемеровецького районного суду Хмельницької області;

179) Летичівський окружний суд – у Деражнянському, Летичівському та Старосинявському районах Хмельницької області із місцезнаходженням у селищах міського типу Летичеві та Старій Синяві, місті Деражні Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Деражнянського районного суду, Летичівського районного суду та Старосинявського районного суду Хмельницької області;

180) Славутський окружний суд – у містах Нетішині та Славуті, Славутському районі Хмельницької області із місцезнаходженням у містах Славуті та Нетішині Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Нетішинського міського суду та Славутського міськрайонного суду Хмельницької області;

181) Старокостянтинівський окружний суд – у місті Старокостянтинові, Красилівському та Старокостянтинівському районах Хмельницької області із місцезнаходженням у містах Старокостянтинові та Красилові Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Красилівського районного суду та Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області;

182) Хмельницький окружний суд – у місті Хмельницькому, Волочиському та Хмельницькому районах Хмельницької області із місцезнаходженням у містах Хмельницькому та Волочиську Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Волочиського районного суду та Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області;

183) Шепетівський окружний суд – у місті Шепетівці, Полонському та Шепетівському районах Хмельницької області із місцезнаходженням у містах Шепетівці та Полонному Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Полонського районного суду та Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області;

184) Ярмолинецький окружний суд – у Віньковецькому, Городоцькому та Ярмолинецькому районах Хмельницької області із місцезнаходженням у селищах міського типу Ярмолинцях та Віньковцях, місті Городку Хмельницької області шляхом реорганізації (злиття) Віньковецького районного суду, Городоцького районного суду та Ярмолинецького районного суду Хмельницької області; 

185) Звенигородський окружний суд – у місті Ватутіному, Звенигородському, Катеринопільському та Лисянському районах Черкаської області із місцезнаходженням у містах Звенигородці та Ватутіному, селищах міського типу Катеринополі та Лисянці Черкаської області шляхом реорганізації (злиття) Ватутінського міського суду, Звенигородського районного суду, Катеринопільського районного суду та Лисянського районного суду Черкаської області;

186) Золотоніський окружний суд – у місті Золотоноші, Драбівському, Золотоніському та Чорнобаївському районах Черкаської області із місцезнаходженням у місті Золотоноші та селищах міського типу Драбові та Чорнобаї Черкаської області шляхом реорганізації (злиття) Драбівського районного суду, Золотоніського міськрайонного суду та Чорнобаївського районного суду Черкаської області;

187) Корсунь-Шевченківський окружний суд – у Городищенському та Корсунь-Шевченківському районах Черкаської області із місцезнаходженням у містах Корсуні-Шевченківському та Городищі Черкаської області шляхом реорганізації (злиття) Городищенського районного суду та Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області;

188) Монастирищенський окружний суд – у Жашківському, Монастирищенському та Христинівському районах Черкаської області із місцезнаходженням у містах Монастирищі, Жашкові та Христинівці Черкаської області шляхом реорганізації (злиття) Жашківського районного суду, Монастирищенського районного суду та Христинівського районного суду Черкаської області;

189) Смілянський окружний суд – у місті Смілі, Кам'янському, Смілянському та Шполянському районах Черкаської області із місцезнаходженням у містах Смілі, Кам'янці та Шполі Черкаської області шляхом реорганізації (злиття) Кам'янського районного суду, Смілянського міськрайонного суду та Шполянського районного суду Черкаської області;

190) Тальнівський окружний суд – у Маньківському та Тальнівському районах Черкаської області із місцезнаходженням у місті Тальному та селищі міського типу Маньківці Черкаської області шляхом реорганізації (злиття) Маньківського районного суду та Тальнівського районного суду Черкаської області;

191) Вижницький окружний суд – у Вижницькому та Путильському районах Чернівецької області із місцезнаходженням у місті Вижниці та селищі міського типу Путилі Чернівецької області шляхом реорганізації (злиття) Вижницького районного суду та Путильського районного суду Чернівецької області;

192) Кіцманський окружний суд – у Заставнівському та Кіцманському районах Чернівецької області із місцезнаходженням у містах Кіцмані та Заставній Чернівецької області шляхом реорганізації (злиття) Заставнівського районного суду та Кіцманського районного суду Чернівецької області;

193) Новоселицький окружний суд – у Герцаївському, Новоселицькому та Хотинському районах Чернівецької області із місцезнаходженням у містах Новоселиці, Герці та Хотині Чернівецької області шляхом реорганізації (злиття) Герцаївського районного суду, Новоселицького районного суду та Хотинського районного суду Чернівецької області;

194) Сокирянський окружний суд – у місті Новодністровську, Кельменецькому та Сокирянському районах Чернівецької області із місцезнаходженням у містах Сокирянах та Новодністровську, селищі міського типу Кельменцях Чернівецької області шляхом реорганізації (злиття) Кельменецького районного суду, Новодністровського міського суду та Сокирянського районного суду;

195) Сторожинецький окружний суд – у Глибоцькому та Сторожинецькому районах Чернівецької області із місцезнаходженням у місті Сторожинці та селищі міського типу Глибокій Чернівецької області шляхом реорганізації (злиття) Глибоцького районного суду та Сторожинецького районного суду Чернівецької області;

196) Бахмацький окружний суд – у Бахмацькому та Борзнянському районах Чернігівської області із місцезнаходженням у містах Бахмачі та Борзні Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Бахмацького районного суду та Борзнянського районного суду Чернігівської області;

197) Ічнянський окружний суд – в Ічнянському та Талалаївському районах Чернігівської області із місцезнаходженням у місті Ічні та селищі міського типу Талалаївці Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Ічнянського районного суду та Талалаївського районного суду Чернігівської області;

198) Козелецький окружний суд – у Бобровицькому та Козелецькому районах Чернігівської області із місцезнаходженням у селищі міського типу Козельці та місті Бобровиці Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Бобровицького районного суду та Козелецького районного суду Чернігівської області;

199) Корюківський окружний суд – у Корюківському та Сновському районах Чернігівської області із місцезнаходженням у містах Корюківці та Сновську Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Корюківського районного суду та Щорського районного суду Чернігівської області;

200) Менський окружний суд – у Коропському, Менському та Сосницькому районах Чернігівської області із місцезнаходженням у місті Мені, селищах міського типу Коропі та Сосниці Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Коропського районного суду, Менського районного суду та Сосницького районного суду Чернігівської області;

201) Ніжинський окружний суд – у місті Ніжині, Ніжинському та Носівському районах Чернігівської області із місцезнаходженням у містах Ніжині та Носівці Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Ніжинського міськрайонного суду та Носівського районного суду Чернігівської області;

202) Новгород-Сіверський окружний суд – у місті Новгороді-Сіверському, Новгород-Сіверському та Семенівському районах Чернігівської області із місцезнаходженням у містах Новгороді-Сіверському та Семенівці Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Новгород-Сіверського районного суду та Семенівського районного суду Чернігівської області;

203) Прилуцький окружний суд – у місті Прилуках, Варвинському, Прилуцькому та Срібнянському районах Чернігівської області із місцезнаходженням у місті Прилуках, селищах міського типу Варві та Срібному Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Варвинського районного суду, Прилуцького міськрайонного суду та Срібнянського районного суду Чернігівської області;

204) Ріпкинський окружний суд – у Городнянському та Ріпкинському районах Чернігівської області із місцезнаходженням у селищі міського типу Ріпках та місті Городні Чернігівської області шляхом реорганізації (злиття) Городнянського районного суду та Ріпкинського районного суду Чернігівської області;

205) Чернігівський окружний суд – у Куликівському та Чернігівському районах Чернігівської області із місцезнаходженням у місті Чернігові та селищі міського типу Куликівці шляхом реорганізації (злиття) Куликівського районного суду та Чернігівського районного суду Чернігівської області.

2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

29 грудня 2017 року