Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №56/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня

ДИЧКО Лесю (Людмилу) Василівну - композитора, професора кафедри Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

ЗАРУЦЬКУ Людмилу Володимирівну - начальника цеху філії "Дарницький вагоноремонтний завод" акціонерного товариства "Укрзалізниця", м.Київ

СКОРИК Жанну Олександрівну - волонтера громадської організації "Жінки Луганщини"

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня

ТЕРЕЩЕНКО Ольгу Василівну - молодшого сержанта, Збройні Сили України

ШЕВЧЕНКО Ельвіру Олексіївну - підполковника медичної служби, Міністерство оборони України

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

КОЛИВАНОВУ-ПОПЕСКУ Світлану Іванівну - головного балетмейстера державного підприємства "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"

МАРЕНЧУК Ольгу Миколаївну - директора Херсонської загальноосвітньої школи І—III ступенів № 39 "Школа-родини" Херсонської міської ради

МОНЗУЛЬ Катерину Володимирівну - футбольного арбітра, члена виконавчого комітету громадської спілки "Федерація футболу України", м.Київ

РЕДІНУ Валентину Андріївну - директора Харківської обласної станції юних туристів

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АНТЕМЮК Теодору Георгіївну - голову Сторожинецького районного товариства політв’язнів та репресованих, Чернівецька область

БІЛУ Тетяну Валеріївну - волонтера, голову правління акціонерного товариства "Хлібозахист", м.Миколаїв

ГРОМИК Ніну Василівну - оператора машинного доїння сільськогосподарського підприємства "Рать", Волинська область

ЄПІШЕВУ Олену Володимирівну - начальника дільниці управління акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область

ЗАГРЕБІНУ Лідію Іванівну - заступника голови Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

МАГУНЬ Марію Карпівну - директора Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові

МАЛЬЧУК Віру Олександрівну - головного редактора міськрайонної газети "Трудівник Полісся", Хмельницька область

МУЗИЧУК Анну Олегівну   - чемпіонку Всесвітньої шахової Олімпіади в індивідуальному заліку 2016 року

ОРЛОВУ Ларису Іванівну - виконавчого директора орендного сільськогосподарського підприємства "Гарант", Харківська область

РУДЕНКО Валентину Андріївну - ученого секретаря державної установи "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України", м.Київ

САМАРДАК Валентину Михайлівну - прапорщика, Збройні Сили України

СУХАРНІКОВУ Тетяну Семенівну - заступника Керівника Головного департаменту - керівника департаменту Адміністрації Президента України

ТЕБЕШЕВСЬКУ Оксану Степанівну - учителя Голинської загальноосвітньої школи І—III ступенів Калуської районної ради, Івано Франківська область

ЧЕРЕШНЮК Галину Семенівну - старшого викладача кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова

ЧЕРНОУСОВУ Оксану Леонідівну - старшого сержанта, Збройні Сили України

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

ГОЛОВЕНКО Наталію Олександрівну - підполковника, Збройні Сили України

ЗІНЕВИЧ Аллу Миколаївну - полковника, Служба безпеки України

КОНОВАЛЕНКОВУ Олену Василівну - молодшого лейтенанта, Національна гвардія України

КОРОТКУ Ольгу Геннадіївну - молодшого сержанта, Збройні Сили України

ОЛЕЩЕНКО Жанну Миколаївну - майора медичної служби, Збройні Сили України

ПОГОРЕЛОВУ Анжелу Василівну - прапорщика, Збройні Сили України

ШКИР Вікторію Валеріївну - майора медичної служби, Державна прикордонна служба України

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня

ПОРЯДІНУ Ірину Миколаївну - прапорщика, Державна прикордонна служба України

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"

САВЧЕНКО Світлану Анатоліївну - молодшого сержанта, Державна прикордонна служба України

Нагородити медаллю "За врятоване життя"

БЕЗГАЧОВУ Віталію Миколаївну - диспетчера оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Луганській області

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БЄЛІЦЬКУ Ольгу Іванівну - начальника лабораторії служби відокремленого підрозділу "Запорізька атомна електрична станція" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"

ГІРІЧ Жанну Петрівну - начальника управління Семенівської районної державної адміністрації, Полтавська область

ЛАВРИК Ольгу Іванівну - начальника цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково- виробниче об’єднання"

САВІНУ Ірину Валеріївну - бункерувальника дільниці шахти акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область

ЧЕРНЯЄВУ Марину Віталівну - волонтера, м.Харків

ЯЦЕНКО Любов Дмитрівну - завідувача сектору Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ГОРОВІЙ Лесі Володимирівні - співачці, композиторові, викладачу вищого мистецького коледжу Київської дитячої Академії мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ГАНІНІЙ Тетяні Михайлівні - солістці опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

ГОДЛЕВСЬКІЙ Світлані Анатоліївні - солістці опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

ІСУПОВІЙ Анастасії Германівні - провідній солістці балету Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

ПАЛАМАРЧУК Жанні Степанівні - артистці драми Вінницького обласного академічного українського музично- драматичного театру імені М.К.Садовського

ЯРЕМЧУК Яніні Сергіївні - артистці академічної хорової капели "Орея" комунального підприємства "Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера" Житомирської обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

ЛІТКОВЕЦЬ Світлані Василівні - учительці Нововолинського ліцею- інтернату Волинської обласної ради

СЕМЕНЮК Тетяні Федорівні - учительці Здолбунівської загальноосвітньої школи І—III ступенів № 6 Здолбунівської районної ради, Рівненська область

СУСЛО Світлані Андріївні - учительці Броварської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 9 Броварської міської ради, Київська область

ШВЕЧКО Тетяні Олексіївні - учительці, заступнику директора комунального закладу освіти "Спеціалізована школа № 71 художньо- архітектурного напрямку" Дніпровської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

ІЛЬЧЕНКО Вірі Романівні - завідувачеві відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м.Київ

ЧЕПІЛЬ Марії Миронівні - завідувачеві кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, доктору педагогічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

БАКЛАНОВІЙ Ларисі Миколаївні - керівникові фольклорного ансамблю "Жива вода" імені П.Бакланова факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

БЕРІКАШВІЛІ Наталії Володимирівні - директорові комунального некомерційного підприємства "Консультативно- діагностичний центр" Шевченківського району міста Києва

ЖУРЖЕР Наталії Федорівні - лікареві, завідувачу відділення пологового будинку № 1, м.Кропивницький

МОСКАЛЕНКО Тетяні Яківні - доцентові кафедри Одеського національного медичного університету

САВЧУК Любові Захарівні - лікареві жіночої консультації комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичний центр № 1 Дарницького району м.Києва"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

КОЗЛОВСЬКІЙ Марії Семенівні - майстрині художньої вишивки, Тернопільська область

НОВАК Діані Дмитрівні - майстрині народної вишивки, нанизування бісеру, Чернівецька область

ОКАЛЬСЬКІЙ Тетяні Володимирівні - художникові-графіку, Тернопільська область

ОРЖЕНІК Наталії Володимирівні - майстрині різьби по дереву, Житомирська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ"

ШАПОВАЛЮК Ользі Семенівні - начальникові відділу державного підприємства "Вінницький науково- виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

ГОЛОД Надії Антонівні - директорові Бережанського краєзнавчого музею, Тернопільська область

ДВОРЕЦЬКІЙ Олені Вікторівні - директорові комунального закладу "Таврійська дитяча музична школа", Херсонська область

ДМИТРІЄВІЙ Тетяні Петрівні - заступникові генерального директора Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м.Київ

ЄВЧЕНКО Ользі Степанівні - художньому керівникові Красносільського сільського будинку культури, Чернігівська область

КУПЧИНСЬКІЙ Ларисі Миколаївні - художньому керівникові ансамблю народної пісні та побутового танцю "Оксамит", м.Запоріжжя

ТВЕРДІЙ Тетяні Василівні - директорові Центральної міської бібліотеки імені М.Л.Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м.Миколаєва

УХАЧ Людмилі Іванівні - викладачеві Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

КУПЧИН Валентині Михайлівні - директорові Рейської загальноосвітньої ніколи І—III ступенів Бердичівської районної ради, Житомирська область

ОСТАПЧУК Олені Олександрівні - директорові Корецької загальноосвітньої школи І—III ступенів № 1 Корецької міської ради, Рівненська область

СТАЦЕНКО Наталії Вікторівні - директорові Одеської спеціалізованої школи № 117 І—III ступенів Одеської міської ради

ШАБАНОВІЙ Юлії Олександрівні - завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет", м.Дніпро

ЮРИСТОВСЬКІЙ Наталії Ярославівні - викладачеві вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський медичний коледж імені Андрея Крупинського"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

ІГОНЬКІНІЙ Наталії Миколаївні - сестрі медичній старшій відділення державного закладу "Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров’я України", Донецька область

МОРОЗ Любові Михайлівні - головній медичній сестрі Військово- медичного клінічного центру Північного регіону Міністерства оборони України

ШЕВЧЕНКО Олександрі Теодорівні - заступникові директора Черкаського медичного коледжу

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

МІТІОГЛО Ларисі Василівні - директорові державного підприємства "Дослідне господарство "Нива" Інституту розведення і генетики імені М.В.Зубця Національної академії аграрних наук України, Черкаська область

СИТНИК Тетяні Михайлівні - директорові товариства "Савинці", Полтавська область

ЧЕРНЕНКО Валентині Мирославівні - головному зоотехнікові товариства "Племінний завод "Біловодський", Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

ВАЙНРАУХ Любові Йосипівні - начальникові служби у справах дітей Хустської районної державної адміністрації, Закарпатська область

МАРЧУК Ірині Петрівні - начальникові управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м.Чернігові ради

ЧЕРНЯВСЬКІЙ Тетяні Іванівні - директорові Верхньодніпровського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Дніпропетровська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

ДУДНІК Тетяні Борисівні - начальникові Вінницького міського комунального підприємства "Житлово- експлуатаційна контора № 6"

САВРІЙ Галині Станіславівні - голові правління Городоцького районного споживчого товариства, Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

СЛІВІНСЬКІЙ Світлані Василівні - заступникові завідувача відділу управління Головного управління Апарату Верховної Ради України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

ЗАЛІСКО Оксані Климентіївні - старшому викладачеві кафедри фізичного виховання Національного університету "Львівська політехніка"

КРИВЧИКОВІЙ Олені Дмитрівні - доцентові кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

КРЮКОВІЙ Ганні Олексіївні - художникові-живописцю, м.Київ

ПАВЛИК Тетяні Зіновіївні - художникові-графіку, м.Івано-Франківськ.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

7 березня 2017 року